Tıkalı Çamaşır Makinesi Giderini Açan Servis

Çamaşır makinesi gideri tıkandı, açamıyor musunuz? Çamaşır gideri tıkanıklığı sorunu ile başınız dertte ve şimdi ne yapacağım diye kara kara düşünüyor musunuz? Pis su giderlerden geri geliyor, hemen iyi bir tesisatçı bulmalıyım diyorsanız, kuşkusuz tıkalı çamaşır makinesi giderini açan servis olarak Anadolu Tesisat’ı aramalısınız.

Tıkalı çamaşır makinesi giderini robotla kırmadan açan tesisatçı ekibimiz ile birlikte, tıkanıklığı hiçbir boruya zarar vermeden kalıcı bir şekilde ortadan kaldırırız. Tıkanmış çamaşır makinesinin giderini açan robotlu servis olarak bizler, tıkanıklık işlemlerinde mutlaka kameralı sistemleri kullanır ve kalıcı olarak probleminizi çözüme kavuştururuz.

“Çamaşır Makinesi Gideri Tıkandı, Eyvah!” Diyenlerden Misiniz?

Siz de, “Çamaşır makinesi gideri tıkandı, eyvah!” diyenlerden misiniz? Çamaşır makinesi; günümüzün kuşkusuz en faydalı ev aletlerinden birisi. Saatlerce düşük sıcaklıkta yıkanan çamaşırlar, artık çamaşır makinesi sayesinde daha kısa sürede ve daha temiz olarak yıkanabiliyor. Ev hanımlarının gözdesi, otellerin ise büyük kurtarıcısı olan çamaşır makineleri; haliyle kullanıma bağlı olarak tıkanabiliyor. İşte bu gibi durumlarda; biriken çamaşırları yıkamak tıkanıklık problemi yüzünden pek mümkün olmuyor.

Ancak, cihazlı tesisatçılar sayesinde tıkalı çamaşır makinesi giderini açan servis desteğiyle giderler kısa sürede açılıyor. Banyoda ya da evde hiçbir yer kirlenmeden tıkanıklık açma hizmetini mutlaka cihazlı tesisatçılardan almakta fayda var. Avrupa’dan getirttiğimiz özel tesisat teknolojileri sayesinde, kısa sürede boruları kırmadan, evi inşaat alanına çevirmeden tıkalı çamaşır makinesi giderini açan servis olmanın haklı gururunu yaşıyoruz!

Çamaşır makinesi tıkanıklığını robotla açan usta olarak bizler, çamaşır makinesi tıkandı şikayetlerinde ilk olarak problemin kaynağını araştır, daha sonra açma işlemine geçeriz.

Anadolu Tesisat firması olarak bizler tıkalı giderlerinizi kırmadan açmaktayız. Üstelik açma işleminin hemen ardından kamera ile görüntü alıp ileride oluşabilecek problemleri çok önceden tespit ederiz. Ayrıca belirtmeliyiz ki, aradığınız gün içerisinde servis alma hakkınızda bulunmaktadır.

Çamaşır Makinesinden Su Yavaş Gidiyor Sorununu Yaşıyor Musunuz?

Çamaşır makinesinden su yavaş gidiyor arızası her zaman tıkanıklığa bağlanmasa da, uzman bir ekip tarafından bu kısa sürede anlaşılmaktadır. Anadolu Tesisat olarak gereksiz parça değişimlerine ve servislerine ücret ödemeden, kısa süre içerisinde sorunu tespit ediyor ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Çamaşır makinesinden su yavaş gidiyor probleminin temel kaynağını cihazlar sayesinde inceliyoruz ve sorunun nereden kaynaklandığını söylüyoruz. Robotla tıkalı çamaşır makinesi giderini açan servis ekibimiz ile birlikte en kısa sürede tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirip, makinenizi eski performansına geri döndürebiliyoruz.

Çamaşır Makinesinin Altından Su Geliyor, Neden?

Çamaşır makinesi kıyafetleri sıkmıyor, çamaşır makinesi sıkmaya geçmiyor gibi bir takım cihazın performansındaki düşmeler, tıkanıklığın ilk belirtileridir. Çamaşır makinesinin kıyafetleri tam sıkmaması probleminin temel kaynağı; gidere dolmuş pis su ve atıklardır. Kimi zaman bir cisim kimi zamanda pislik olabilen bu faktörler giderlerden uzaklaştırılmadığı takdirde, sorun devam edecektir. Bu sebeple, kalıcı tıkanıklık açma işleminin yapılması son derece önemlidir.  Makineyle tıkanmış çamaşır makinesin giderini açan tesisat ustası ekibimiz ile kısa sürede, “Çamaşır makinesinin altından su geliyor” problemini çözüme kavuşturabilirsiniz.

Peki, Çamaşır Makinesi Neden Tıkanır?

Çamaşır makinesi su bazlı ve kıyafet bazlı olarak tıkanabilir. İşte, “Çamaşır makinesi neden tıkanır?” sorusunun başlıca cevapları;

 • Pompa motoruna yeteri kadar elektriğin ulaşmıyor olması,
 • Çamaşır makinelerinde bulunan elektronik devrelerin yanması,
 • Su boşaltma pompasına kaçan cisimler, kıyafetler,
 • Pis su kanalizasyon tesisat borularının tıkalı olması,
 • Pis su borusu hortumunun sıkışmasına bağlı olarak, suyun giderlerden gitmemesi,
 • Çamaşır makinesinin pompa motorundan kaynaklanan arızaların baş göstermesi gibi sebeplerden dolayı, çamaşır makinesi tıkanıklığı arızası meydana gelebilir.

Çamaşır Makinesi Giderindeki Tıkanıklığı Robotla Açan Tesisatçı Servisler-  Çamaşır Makinesi Tıkanıklığını Açmak İçin Yapacağımız Uygulamalar

Peki, eve çamaşır makinesi giderindeki tıkanıklığı robotla açan tesisatçı servisler arasından herhangi birini seçip çağırdığınızda nasıl uygulamalar yapacaklarını biliyor musunuz? Mesela bizi çağırdığınızı varsayalım.

İşte, çamaşır makinesi tıkanıklığını açmak için yapacağımız uygulamalar;

 • İlk olarak, tıkanıklık açma arıza kaydını oluşturduktan sonra, adresinize gelerek bu arızayı ilk izlenimlerimizde inceleriz.
 • Kanal görüntüleme robotu ve tıkanıklık açma robotu ile gideri kontrol ederiz. Var olan cisim vb gibi durumlardan sizleri bilgilendiririz.
 • Tespitlerimiz sonucunda; boşaltma pompasında bir arıza görürsek, pompanın değiştirilmesini öneririz.
 • Makinenin elektronik çalışma merkezinde oluşabilecek sorunlar ve ana motorunda oluşan bir arızadan dolayı tıkanıklık problemi yaşıyorsanız, teknik servisi ile görüşmeniz gerektiğini söyleriz.
 • Geri kalan durumlarda ise, robotlarımız ile çamaşır makinesi tıkanıklığı açma işlemlerimiz sayesinde, kısa sürede giderleri açarız.
 • Tıkanıklık pompa kapağında ise, pompa kapağının içini temizler ve tıkanıklığı ortadan kaldırırız.
 • Eğer sorun, makinenin gider hortumunda ise; gider borusu tıkanıklığı açma işlemlerini uygulayarak, kalıcı şekilde tıkanıklığı açarız.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>