Su Kaçakları Servisi


Anadolu tesisat su kaçakları servisi her türlü su kaçağı problemlerinizi zahmetsizce halletmektedir. Sadece su kaçağı bulmak la kalmıyor onarımını da anında yapıyoruz. Evinizde herhangi bir su hasarı olduğunda yeri belli olmayan su tesisat akıntılarını buldurmak için su kaçağı servisinden yararlanabilirsiniz. Konutunuzun temiz su ve pis su boruları ayrı ayrı cihazlar ile kontrol edilerek sonuca ulaşan servisimiz tesisatçılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Deneyimli ustaların bile tahmin edemediği bölgeden su kaçağını bulup ortaya çıkaran ustalarımız geniş bir tecrübeye sahiptir. Her evde başımıza gelebilecek su tesisat patlaklarına çözüm bulunabilir.

Su kaçağını kameralı cihaz ile tespit eden ustalarımız verilen saat aralığında adresinizde bulunmaktadırlar. Cihaz ile su kaçağının yerini noktasal olarak bulan firma olarak bizler sorunu en az hasarla çözüme kavuşturmaktayız.

Evinizde bir kaçak mı var ve bu kaçağın yerini mi bilmiyorsunuz. Tam bu sırada aklınıza Anadolu Tesisat su kaçakları servisini arayarak yardım isteyebilirsiniz. Evinize gelen ustalarımızın kendi sorunlarıymış gibi algılayarak önce kameralı cihazlarla su kaçağın olduğu yeri tespit edip daha sonra ise tespit edilen noktaya fazla zarar verilmeden onarımı yapılmaktadır. İş yerinizde meydana gelen su kaçağı eğer temiz su ve tesisat borularınız plastik boru ise orada hemen onarımı yapılmaktadır. Ama pis su ve tesisat boruları demir boru (pik boru) ise tespite gelen ekiplerimiz fiyat vermektedir. Verilen fiyat kabul edildiği takdirde onarım ekibini yollayıp probleminizi kökünden çözüyoruz.

Vermiş olduğumuz servis hizmeti sizlerin su sızıntı arızalarını en az hasarla ve maliyetle atlatmanız için odaklanmıştır. Amaç böyle olunca yapılan işte mecburen çok titiz davranmak gerekiyor. İşin her aşamasında değerlendirme yaparak size en az maddi ve manevi kayıpları verdirecek işleri tercih ederiz. Örneğin yapmış olduğumuz su kaçağı servisi ile tespit edilen arızanın olduğu kısımda gömme küvet varsa su akıntısı gömme küvetten kaynaklanıyorsa burada size hangisinin avantajlı onun kararını veririz. Tekrar gömme küvet koydurmanızı kesinlikle tavsiye etmeyiz mesela. Sizin için en az sorunlu ve maliyeti en düşük olan o kısmı fayanstan bir duş teknesi haline getirmektir. Şayet duş teknesi istiyorum diyorsanız fayans üstüne ayaklı bir duş teknesi yapmanız daha yararlı olacaktır. Çünkü herhangi bir su sızıntısı olsa da yüzeydeki fayansa akar alt kata inmez. İşte bu tarz yönlendirmelerle size yararı olacak işler yapmaya çalışırız.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>