Aletle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları iç mekanlarda duvarlarda kötü görüntüler ve kokular oluşturabilirler. Oluşan ıslanmadan kaynaklı boya kabarmaları, dökülmeler ve kötü kokular bizi çok rahatsız edebilir ancak kendi sorunumuz olduğu için istediğimiz zaman müdahale ederiz. Fakat komşularımıza sızan bir su ya da kabarma olduğu anda, işler çok daha önemli bir hal alır. Kendi evinizde kırmak dökmek size zor gelmez ancak bir başkasına sızan suyu, bir an önce durdurmak gerektiği için en kısa sürede arıza yapılmalıdır. Alt kata akan su sinirleri bozar ve çoğu zaman komşular arasında ciddi tartışmalar yaşanır. Buna izin vermemek için tek yol vardır. Su sızan yeri bir an önce bulmak. Eskiden kırılarak boru bulunur ve ardından kırarak takip edilirdi. Patlak olan kısma kadar kırılır su sızıntısı ile nerede karşılaşılırsa, orada kırma biterdi. Fakat su kaçağı duvarda veya tahmin edilemeyecek ters bir yerde ise, kırmakla da sonuç elde edilemezdi. Boşuna evi baştan aşağı kıracağımıza su kaçak aletini kullanmak çok büyük bir fırsattır. Bu fırsat elinizde iken kendinize başka masraflar çıkarıp günlerce tadilatla uğraşmayın. Aletle su kaçağı tespiti 1 ile 2 saat arasında süren en fazla 2 adet fayansın kırılarak, boru tamirinin yapılmasından ibarettir. Çok hızlı, oldukça ekonomik ve stresi de yok.

Kameralı cihazlarla su kaçağının yerini bulan firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Tüm ekiplerimizde su kaçağına bakabilecek kameralı sistemler mevcuttur. Özel olarak eğitim almayan hiç bir personeli usta olarak sizin dairenize veya iş yerinize göndermiyoruz. Anadolu tesisat firması en son teknoloji cihazları takip ederek sürekli kendini yenilemektedir. Bu can sıkıcı durumdan sizi en kısa sürede kurtarmak için çalışıyoruz.

Şehir hayatının stresi gün sonunda evinizde bitmesi gerekirken, evde karşılaşacağınız manzarayı bir düşünün ve kesinlikle rastgele evi kırdırmayın. Zaten su kaçağı komşunuza inmişse, o size bütün evi kırdırmadan rahat etmez. En ufak bir lekede, hemen kapınıza dayanır bütün tesisatı yaptırmadınız, yine lekeler başladı, der. Kendi banyosunda rutubetten dolayı boya bile kabarsa hemen kapıya dayanır, başınızı ağrıtır. Halbuki bilgisayarlı su patlağı bulan aletle gelen servis, kaçağı bulup bir rapor hazırlasa kaçak var veya yok deyip raporu size verdiğinde siz tamamen üstünüze düşeni yapmış olursunuz. Herhangi bir şüphede de elinizdeki belgeyi göstererek kimsenin suçlamasına maruz kalmazsınız. Böyle bir belge ile herhangi resmi bir kuruma da suçsuzluğunuzu ispat edebilirsiniz. Çok daireli apartmanlarda da su patlağının hangi daireden olduğunu bulmak çok zordur. Böyle bir binada da tartışma çıkar ve akan su kimden geliyor belli olmaz. Ama su kaçak aleti oldu mu işler çözülür. Kaçakta kimsenin günahı alınmadan halledilir. Bu sayede tartışma da çıkmaz, herkesin içine sinen bir iş olur.

Aletle Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Tesisat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Anadolu Tesisat, su patlağını aletle bulan firmaların öncüleri arasındandır. Avrupa teknolojisini yakından takip eden firmamızda, yeni çıkan, en güncel ve en faydalı su tesisat ekipmanlarını kısa sürede bünyesine kattığından su sızıntısı bulma aletlerinin tümü mevcuttur. Temiz su tesisatındaki kaçakları aletle bulan firma günümüzde çokça olsa da asıl sorun atık su gider tesisatındaki su sızıntılarını bulan ekipmanlara sahip olan firmanın çok fazla olmaması. Bu durumda her aletle su sızıntısı bulan firma, aslına görevini tam olarak icra edememektedir. Usta deneyimi ve kanal görüntüleme makinesi gerektiren atık su borularında aletle su kaçak bulma işi için çalışacağınız firmayı çok iyi seçmeniz gerekmektedir. Bizim tavsiyemiz, aletle patlak boru bulma işini hem temiz hem de gider tesisatında yapabilecek, ayrıca patlak bulunduktan sonra tamirini de gerçekleştirebilecek bir firma ile çalışmanızdır. Firmamız, saydığımız tüm bu işleri tek elden çözebilen, profesyonel cihazlı tesisat firmasıdır. Bizi arayarak referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>