Binada Su Kaçağını Kameralı Cihazla Bulan Maslak Su Tesisatçısı

Binada su kaçağını kameralı cihazla bulan maslak su tesisatçısı firmamız Anadolu Tesisat, sadece ev ve iş yerlerindeki kaçakları değil, genel olarak binadaki su kaçaklarını da cihazlarla bulmaktadır. Bina gibi insan sirkülasyonunun sık olduğu bölgelerde oluşan su kaçaklarının yerinin tespit edilmesi elbette çok zordur. Yeterli ekipmanı ve teknik personeli olmayan kişiler ya kaçağı bulamaz ya da uzun süren çalışmalar ile binadaki sakinleri rahatsız edebilir.

Ancak; Anadolu Tesisat firması olarak bizler, binadaki su kaçaklarını bulma konusunda hizmet verirken yeterli cihaza ve teknik personel sayısına sahip bir firmayız. Binanızda birden fazla dairede su kaçağı problemi var ve ortak alanlarda bu su kaçakları beliriyorsa, bu problemi ancak bizim gibi büyük ve profesyonel tesisatçılar çözebilir. Maslak’ta binada su kaçağı tespitini makineyle yapan tesisatçı firma arayışlarınızda, her zaman yanınızdayız.

Su kaçak tespit işlemlerimizi her tesisata farklı cihazlar kullanarak gerçekleştiriyoruz. Temiz su ve atık su giderleri için ayrı ayrı cihazlar kullanıyoruz. Kalorifer kaçakları için yine tespit cihazlarını kullanıyoruz ve termal kameralarında yardımıyla kaçağın noktasını tespit ediyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelişen teknolojiyi yakından takip ederek profesyonel hizmetleri ayağınıza kadar getiriyoruz.

Binadaki Kaçağı Bulan Maslak Kameralı Su Tesisatçısı – Binada Kaçak Belirtileri Nelerdir?

Peki, binada kaçak belirtileri nelerdir? Nasıl giderilir? Makalemizde bu ve benzeri birçok soruya cevap bulabileceksiniz. Binadaki kaçağı bulan Maslak kameralı su tesisatçısı olarak konutların bir arada bulunduğu apartman ve sitelerde sık görülen bir problem olan bina su kaçakları, bulunması gereken bir tesisat kaçağı olmakla birlikte, tespiti zor ve meşakkatli bir süreç demektir. Bu problemin belirtilerini ise şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Bina sayacının kapatılmasına rağmen hala dönmesi
  • Bina ve dairedeki su faturalarının yüksek gelmesi
  • Binalarda tadilatlara rağmen, tavan sararması, duvar kabarması gibi belirtilerin devam etmesi
  • Binanın dışında ve içindeki duvarlarda küflenme, rutubet gibi şikayetlerin olması
  • Binayı böceklerin sarması ve havalandırma boşluklarından daireye girmeleri
  • Binadaki seramiklerin veya döşenmiş taşların renk değiştirmesi, yapısal bozulmalar gibi birçok belirti, binada su kaçağının var olduğunu göstermektedir.

Bina Tesisatındaki Kaçağı Maslak’ta Makineyle Kontrol Eden Tesisatçı Firmaları – Binadaki Kaçakları Cihazla Nasıl Buluyoruz?

Makalemize bize en çok sorulan sorulardan birini yanıtlayarak devam edelim. Evet, şimdi “Binadaki kaçakları cihazla nasıl buluyoruz?” anlatacağız. Bina tesisatındaki kaçağı Maslak’ta makineyle kontrol eden tesisatçı firmaları arasında öncü olan Anadolu Tesisat olarak, kısa sürede kaçak yapan patlak boruyu ya da olası diğer nedenleri tespit ediyoruz. İş yerlerinde ve apartmanlarda sıkça karşılaşılan bina tesisatındaki kaçaklar; dairedeki sakinlere de sıkıntı yaratabilmektedir. Prizlere kadar ulaşan kaçak su, binanın hemen hemen her açık noktasından da çıkabiliyor. Oldukça tehlikeli ve yayılmacı olan binadaki su kaçakları için önlem alınması çok elzemdir.

Ancak, binadaki var olan su kaçaklarının tespiti diğer daire veya bahçedeki kaçaklardan daha zordur. Profesyonellik ve fazla personel gerektiren bu hizmeti, kaliteli bir tesisatçı firmadan almadığınız takdirde; uzun süren tadilatlar içinde kalabilir, belki sorununuz bile çözülmeyebilir. Bu sebeple; mutlaka yüksek tesisat teknolojisine sahip cihazları olan ve personel sayısı fazla olan tesisatçı firmalarından binada su kaçağı bulma hizmeti almaya özen gösterin. Anadolu Tesisat olarak, bizler de binadaki su kaçaklarını kırmadan cihazla tespit ediyor ve tamiratlarını gerçekleştirebiliyoruz. Bünyemizde bulunan tüm personellerimiz kendi alanında yetiştirilmiş ve eğitim almış kişilerden oluşur. 12 servis aracımız ile Maslak ve çevresinde de hizmet veriyoruz. Eğer binanızda kaçak olduğundan şüpheleniyor ve kaçağın bir an önce tespit edilmesini istiyorsanız, Maslak binadaki su kaçağını kamerayla tespit eden tesisat servisi ekibimizi mutlaka aramalısınız. Peki, biz binadaki kaçakları cihazla nasıl buluyoruz?

  • Binadaki vanaları ve muslukları tamamen kapatıp, tesisatı test ediyoruz.
  • Diğer dairelerde varsa, su kaçağı şikayetlerini dinliyor ve not alıyoruz. Pis su borusundan geliyorsa, bunu mutlaka raporumuza ekliyoruz.
  • Akustik cihazla daire daire dolaşıp, binalardaki her alanı karış karış akustik cihazla dinliyoruz.
  • Belirlenen tüm kaçak yerlerinin tamiratını yine cihazlarımız sayesinde tamamlıyor ve gerekli işlemlerin ardından tekrar bir kaçak testi yapıyoruz. Olası her türlü kaçaklar için yaptığımız hizmetlerimiz, 1 yıl boyunca tarafınıza garantileniyor.

Binadaki kaçağın yerini termal kamerayla görüntüleyen Maslak su tesisatçı firması ihtiyaçlarınız için, Anadolu Tesisat’a her zaman ulaşabilir, arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>