İstanbul Kameralı Sistemle Su Kaçağı Bulma

İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı bulma servisi son teknoloji cihazlarla donatılmış mobil ekipler ile yapılmaktadır. Su sızdıran dairede su kaçağını bulmak için tesisat ustaları kameralı sistemden yararlanır. İşte tüm bu hizmetlerin hepsi su kaçağı servisimizde mevcuttur. Geleneksel su kaçağı tespiti yöntemleri genellikle sızıntı yapan yerin veya yakınlarında bir bölgenin kırılarak banyo tabanın komple açılmasıdır. Anadolu tesisat kameralı su kaçağı firması, fazla su kayıplarını, sızıntı tespitleri ve boru durumu değerlendirmesi için akustik tabanlı teknolojilerin uygulayıcısıdır. Özel sensör ve kamera teknolojileri ile, firmanın alt yapı sistemi, profesyonel ustaları su kaçağının yerini bulmak için donatılmıştır. Evinizde su borusu kaçağı varsa hiç kırmadan size yardımcı olabiliriz. Gizli bir su sızıntısını bulmak için yüklü maliyetler ödemek zorunda kalmayın. Uzman servis hizmetimizden yararlanarak daha az maliyetle su borusundaki kaçakları onarımını yapabiliriz. Patlayan su borusunun yerini bulmak için bizi telefonla aramanız yeterlidir.

               

Su kaçağı nasıl bulunur?

Su kaçağı tespitini dedektör ve kameralı ekipmanlar ile su sızdıran bölgenin noktasal yerini tespit edip onarımını kendimiz yapıyoruz. Yerin 2 metre altından su kaçağını noktasal bulan ekiplerimiz firmamızın kuruluşundan beri aynıdır. Profesyonel ekipman ve elemanlarla çalışmayı prensip edinen firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyar. Sadece daire kaçakları değil, dış hat su kaçaklarınıda bakan firmamız bahçe sulama borularında kameralı su kaçağı tespiti ve yangın hidrat hattı su kaçaklarınıda bakmaktadır. Evinizin bahçesinden geçen su borusundaki kaçağı her tarafı kazdırarak değil, su kaçak cihazlarıyla direk noktasını açabilirsiniz. su kaçağı bulma

Geniş alanda su kaçağı tespiti yapmak için sabır ve yüksek teknoloji gereklidir. Gelişmiş su kaçak cihazlarına sahip ekiplerimizde tarama seviyesi yüksek üç ayaklı donanım bulunmaktadır. Fiyatı yüksek olduğu için ve çok az kullanılan bu makine her su kaçakları yapan firmada bulunmaz. Çağa ayak uydurmak ve teknolojiyi yakından takip etmek zorunda olan firmamız su kaçağı dedektörü konusunda gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. Arızası belli su kaçaklarını makine gerektirmeden de mahallenizdeki tesisatçıya yaptırabilirsiniz. Ama biz bilinmeyen su sızıntılarını su kaçağı bulma makinası ve ustaların tecrübesi ile birlikte tadilatı en az seviyede tutarak çalışıyoruz. Konutunuzda kameralı su arızası tespit hizmetini profesyonel anlamda dürüst çalışma prensibiyle veren kuruluşlardan biriyiz. Bu işe kırmadan su kaçak tespiti nasıl yapılır? düşüncesiyle başlayıp yaptığımız araştırmalar sonucu hizmete başladık. Öncellikle kendi test alanımızda yapay su tesisat arızaları oluşturarak bu alanda su kaçak cihazlarıyla aramalar yaptık. Kaçakların yerini belirleyip kırmadan kimyasal ile onarım gücümüzü ölçtük. Kapasitemizi biraz daha artırarak su sızıntısı tesbitini 3 metre derinliğe kadar ulaştırmayı başardık. Üst kattan su sızıntısı problemi yaşayan müşterilerimiz komşusunun bilgisi ve izni olmadan firmamızdan randevu talep edemez. Bu şekilde yazılan servislerde firmamıza telefon açan müşteri dairede su kaçak testi yapılsın veya yapılmasın yasal prosedüre uymak zorundadır. Su damlaması görülen dairedeki müşteri ne kadar haklı olsa da üst kat komşusunun hiçbir şeyden haberi olmadığı için farklı zorluklarla karşılaşıyoruz. Yaşanan üst kattaki komşudan su sızıntısı şikayetlerinizde komşunuz sorumluluk üstlenmiyorsa bağlı bulunduğunuz belediyelerde beyaz masaya başvurabilirsiniz. İkamet ettiğiniz dairede kiracı olarak kalıyorsanız ev sahibinizin bilgisi dahilinde su sızıntısı tamirini yaptırabilirsiniz. Su tesisatı demirbaş sayılabilecek bir yapı olduğu için çıkabilecek masrafları ev sahibinizle konuşarak halledebilirsiniz. Ev sahibinizden onay aldıktan sonra herhangi bir su kaçağı tespit merkezinden yardım alabilirsiniz. Evi sigortalı müşterilerimizin evlerinde su tesisat kaçağı meydana geldiyse poliçesini yaptığınız sigorta eksperinin evinizde hasar kontrolü yapması beklemelisiniz. Su tesisat arızalarını sigorta şirketiniz karşılıyorsa özel firmalardan yardım almanıza gerek kalmaz. Evinizdeki nem, rutubet, duvarda su sızıntısı, seramiklerin üzerinde sararma, tavanda siyahlanma veya küflenme gibi problemin neden kaynaklandığını araştırmak için firmamıza bir telefon açmanız yeterlidir. Bodum kattaki su kaçakları bina için çok önem arz eder. Bodrum katlarda yaşanan rutubet ve kötü kokularda su tesisatınızı gözden geçirmenizi öneririz. Zira tabanda yaşanan su sızıntıları belki size zarar vermeyebilir fakat binanızın temel ve demirlerini içten içe çürütmeye yeterlidir.

Su Tesisatı Arıza Bulma Servisi

Bu su kaçak yazısını şu an okuyorsanız kendinizi şanslı hissetmeniz gerekir. Çünkü çoğu insanın farkında bile olmadığı bu teknolojiyi biliyorsunuz demektir. Genelde müşterilerimiz banyo, mutfak ve koridor fayanslarını kırdırdıktan sonra bizi çağırır. Eğer üst kattaki komşunuzdan tavanın rutubet veya kararma yaptıysa evinizde bir su sızıntısı tespiti yaptırmak gereklidir. Kameralı cihazlarla kırdırmadan sonuç almanız mümkün iken diğer yöntemlerle boşuna vakit kaybetmeyin. Her gün yeni sistemlerin geliştirildiği dünyamızda bizde Türkiye şartlarını biraz zorlayarak zoru başardık. Son yapılan daire su tesisat boruları plastik olmasına rağmen kaçak oranı daha fazladır. Su kaçaklarında en önemli sıkıntı ve şikayetler su tesisatçı ustalarından kaynaklanmaktadır.

Üst kattaki komşudan su sızıntısı var fakat komşu ben yaptırmam diyor!…

Üst katın banyosundan sizin banyonuzun tavanına su kaçağı şikayeti ile her gün onlarca telefon almaktayız. Su problemi yüzünden evini binbir güçlükle yeni boyatmış madur kişi komşusunun ilgisizliği karşısında çaresizce kesinlikle beklemesin. Komşunuz su kaçak probleminizi dikkate almıyorsa aşağıdaki videoyu dikkatli bir şekilde izleyin. Devletimiz vatandaşın mağdur olmaması için bir sürü tedbir almıştır. Bu amaçla su kaçağı tespiti yaptırmak isteyen müşterilerimize gereken kolaylıkları sağlamaktayız. Ayrıca üst kattaki su sızıntısı yüzünden mağdur müşterilerimiz ödemeyi kendileri yaptığı takdirde çıkan masraflardan %10 indirim garantisi veriyoruz. Su borusu patlaması evinizin her yerinin kırılması anlamına gelmez. Su tesisat borularınızda mutlaka arıza tespiti yaptırın. Suyunuz boşa akmasın!.. Alt katınızdaki komşunuzda mağdur olmasın.

 

Üst komşudan dairemize su akıyor. Üst komşuya nasıl davranırdınız? Üst komşudan su sızıntısı olması. Üst kat komşumdan banyoma su sızıyor, ne yapabilirim ?

Anadolu tesisat olarak su tesisatlarında kalorifer tesisatlarında su sızdıran bölgeyi noktasal tespit ediyoruz. Teknoloji yakından takip eden firmamız piyasada kullanılan su kaçak cihazının en iyisine sahiptir. Kamera sistemi ile atık su tesisatlarında ki kırık veya contasız borular tespit edilir. Su kaçaklarına kırmadan dökmeden kesin çözüm istanbul tesisat noktasal su kaçak tespit hizmetiyle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Ekipmanlarımız arasında yer alan su kaçak bulma makinaları sektöründe en kaliteli ve en hızlı su kaçağını bulan cihazlardır. Görüntüleme yani boru içi kamera sistemlerimiz renkli olup, kayıt yapabilme ve arızalı bölgenin fotoğrafını çekme özelliğine sahiptir.
banyo su kaçağı

Banyonuzun tavanında rutubet, nem ve su sızıntısı belirtisi meydana geldiğinde üst kattaki komşunuzun banyosunun tesisatlarını kontrol etmesi gerekir. Üst katınızdaki komşunuz banyosunu yeni tadilat yaptırmış olması banyosunda su kaçağı olmayacağı anlamına gelmez. Bazıları bu nasıl olur banyonun tamamen tesisatını değiştirdim su kaçağı mümkün değil diyebilir. Fakat piyasada su tesisat ustasıyım diye gezen bir sürü çalışan var. Banyo tadilatınız yapılırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu gider borularıdır. Pis su giderlerinin eğimi dikkatli bir şekilde verilmeli, her borunun geçişleri birbirine bağlandıktan sonra kontrol edilmelidir. Conta sıyırması dediğimiz olay çok fazla rastladığımız problemler arasındadır. Boruların döşeme işlemi bittikten sonra basınçlı teste tabi tutulmalıdır.

 

Su Kaçağı Tespit Raporu

Cihazla su kaçağı tespiti konusunda uzman ustalar ve bilgisayarlı kameralarımız ile hizmetinizdeyiz. Profesyonel ustalar tarafından şikayetiniz önce sizin ağzınızdan dinlenip, daha sonra su kaçağı bulma işi yapılmalıdır. Bu ustalar firmamızda tesisat bilgisi üst düzey ustalar arasından seçilerek en az 10 yıl deneyimi olan ustalar evinize gönderilmektedir. Su tesisat ustalarımız kaliteli, konusunda uzman sıfırdan su tesisat yapabilecek kapasiteye sahiptirler. Ekiplerimiz temelden bu işi iyi bildikleri için tesisat borularının nereden geçtiğini tahmin edebilmektedirler. Tesisatınızı döşeyen usta gibi düşünerek yanlış bir teşhise meyil vermemek için uzun uğraşlar sonucu su kaçağının yerini tespit etmektedirler. Su boruları genelde sıcak su hatlarında patlak meydana verir. Ev veya işyerinizde kırmadan su kaçaklarını ve su borusu sızıntılarını tespit ediyoruz. Kırmadan dökmeden bilgisayarlı sistemle su kaçağını buluyoruz

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>