Görüntülü Tesisat Tamiri

Tesisatta  bir sorun mu var ,su kaçağı sorunu mu yaşıyorsunuz arayın gelip görüntülü tesisat tamiri yapalım. Görüntülü tesisat tamiri hem müşteriye hem de firmaya kolaylık sağlayan bir yöntemdir. Müşteriler tesisatın neresinde hangi bölgesinde arıza meydana geldiğini kameralı tespit cihazları ile görüp içlerinde şüphe kalmadan tesisat tamirini yaptırıyor. Firmalar da tesisattaki arıza nerede diye düşünüp zaman harcayıp tahmin yapıp deneme yanılma yöntemine gerek kalmadan kamera ile su tesisat arızalarından görüntü alma işlemi yaparak görüntülü tesisat tamirini yapabiliyor.

   Görüntülü Tesisat Tamirini Nasıl Yapıyoruz

  1. İlk olarak tesisattaki arızayı kameralı tespit cihazları ile görüntülü tesisat arıza tespiti yaparak saptıyoruz.
  2. Müşteriye kamera ile su tesisat arızasından alınan görüntüyü gösterip arızanın sebebini söylüyoruz.
  3. Sıcak su borularında ,temiz su borularında veya atık su borularında su tesisat arızası meydana gelmiş olabilir. Sıcak su borularında ve atık su borularında su kaçak tespitini genel olarak görüntülü su kaçak tespit cihazları ile yapıyoruz.
  4. Eğer su kaçağı ola nokta çok küçük ve kimyasal ilaçla su kaçağı tamiri yapılabilecek durumda ise sisteme su kaçak tamir ilacı vererek hiçbir noktayı kırmaya veya dökmeye ihtiyaç duymadan  su kaçak tamirini yapıyoruz.
  5. Görüntülü su kaçağı tamiri kimyasal ilaçla halledilebilecek kadar küçük değilse su kaçağı olan noktayı minimum düzeyde kırarak oradaki borunun tamirini yapıyor veya değiştiriyoruz. Kırılan noktayı su kaçak tamirini yapıldıktan sonra eski haline getiriyoruz
  6. En sonunda kamera ile su tesisat kaçağı olan noktadan görüntü alınarak su kaçağı sorunun tamamen çözüldüğü müşteriye gösterilir ki müşterinin aklında acaba su kaçağı arızası devam edecek mi gibi bir soru kalmasın.

Görüntülü Tesisat Tamiri Yapan Firmalar

Görüntülü su kaçak tamiri nasıl yapılır sorunun cevabını kısaca açıklamaya çalıştık. Görüntülü tesisat tamiri yapabilmek için kameralı su kaçağı tespit cihazlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu cihazların fiyatı pahalı olduğu için genelde kurumsallaşmış sektörün ileri gelen firmalarında bu cihazlar bulunmaktadır. Anadolu tesisat  görüntülü tesisat tamiri servisi olarak her türlü sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturup kaliteli hizmet veriyoruz. Görüntülü su kaçak tamiri , görüntülü tesisat tamiri ve her türlü tesisat arızasında bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>