Tıkalı Pimaş Boru Açma

Kırmadan tıkalı pimaş boru açma uzmanıyız, uzmanlığımıza güvenin yarı yolda kalmayın. Apartmanınızın pimaşlarında meydana gelen tıkanıklıkları Anadolu Tesisat farkı olarak kameralı dedektörler yardımıyla zahmetsizce açılmaktadır. Açıldıktan sonra boruyu görmenize de yardımcı olur. Tıkalı Pimaş Boru Açma işlemi sırasında herhangi bir kırma dökme zarar verilmeden açılmaktadır.
İş yerinizin pimaşlarında meydana gelen tıkanıklıkları sadece kameralı cihazlarla tespiti yapılıp daha sonra ise makine ile tıkanıklık açma işlemine geçilmektedir. Tıkalı Pimaş Boru Açma işlemi tıkanıklık açma makinesiyle yapılmaktadır. Her türlü tıkalı pimaş boru açma işlemleri zahmetsizce kırma dökme yapılmadan açılmaktadır.

Anadolu tesisat olarak pimaş borularınızı kırmadan açma garantisi veriyoruz. Açılan atık su boruları kamera ile görüntülenerek hattın içerisindeki problemler tespit ediliyor. Yoğun olarak yağ yemek artığı atılan mutfak giderinin yağlanmadan dolayı oluşan tıkanıklıklarına basınçlı suyla yıkama yapılmasını önermekteyiz. En iyi tespiti şüphesiz ki dairenize veya iş yerinize gönderdiğimiz servis personeli yerinde değerlendirecektir.

     

Lavabo, mutfak ve banyo giderlerinde meydana gelen pimaş tıkanıklığı kameralı cihazlarla açılmaktadır. Bu işlemler esnasında ekiplerimiz probleminizi çözmeden sorunlu bölgeden ayrılmamaktadırlar. Kendi alanlarında profesyonel olan ekiplerimiz sorunlarınızı kökünden hallediyorlar.
Apartmanınızdaki tıkalı pimaş boru açma işlemlerini tıkanıklık açma makinesi yardımıyla açmaktayız. Ev, iş yeri ve apartmanlarda meydana gelen tıkalı pimaş sorunları genellikle acil müdahale gereken konulardır. İstanbul trafiğinde acil birinin size gelmesi zaten 1 saatten aşağı olamaz. Fakat sizin olduğunuz semte yakın bir yerlerde boşta bir araç olursa yarım saatte evinizde olabilir. Bu da binde bir ihtimaldir. Şirket olarak bu değerlendirmeleri yapıp size en hızlı hizmeti nasıl ulaştırabiliriz diyerek düşündük taşındık ve mobil servis hizmetini kurduk. Bu sistemde sabah tüm personel aracını hazırlayarak kendi bölgesine servise çıkar. Örneğin 1. ekip Esenyurt bölgesindeyse o bölgeden veya yakınından örneğin Beylikdüzünden bir iş çıkarsa hemen o ekip yönlendirilir. Gün içinde her ekip bulunduğu bölge ve çevresinde çalışarak hizmet sağlar. Aranan adrese en yakın ekip kimse ona göre programlanır ve gelen işler sıralanır. Gün içinde yoğunluk olursa aradıktan 3-4 saat sonraya iş alınır. Aynı gün gidilerek o iş yapılır. Çok büyük bir sıkıntı olmazsa aynı gün söz verilen iş yapılır ki müşterimiz kendine başka bir firma bulamayacağı için mağdur olmasın o gün o iş bitsin. Ancak problemler olduğunda zorlamamıza rağmen olmuyorsa bilin ki büyük bir sıkıntı vardır o sebeple hizmet veremiyoruzdur. Boru açma işlemlerini Anadolu Tesisat Tıkalı Pimaş Boru Açma Servisimizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>