Tıkalı Pimaş Boru Açma

anadolu tesisat (Şirket Çalışanı)
Bu çalışana soru sor
Tıkalı Pimaş Boru Açma

Kırmadan tıkalı pimaş boru açma uzmanıyız, uzmanlığımıza güvenin yarı yolda kalmayın. Apartmanınızın pimaşlarında meydana gelen tıkanıklıkları İstanbul Tesisat farkı olarak kameralı dedektörler yardımıyla zahmetsizce açılmaktadır. Açıldıktan sonra boruyu görmenize de yardımcı olur. Tıkalı Pimaş Boru Açma işlemi sırasında herhangi bir kırma dökme zarar verilmeden açılmaktadır.

İşyerinizin pimaşlarında meydana gelen tıkanıklıkları sadece kameralı cihazlarla tespiti yapılıp daha sonra ise tıkanıklık açma işlemine geçilmektedir. Tıkalı Pimaş Boru Açma işlemi tıkanıklık açma makinesiyle yapılmaktadır. Her türlü tıkalı pimaş boru açma işlemleri zahmetsizce kırma dökme yapılmadan açılmaktadır.

Lavabo, mutfak ve banyo giderlerinde meydana gelen pimaş tıkanıklığı kameralı cihazlarla açılmaktadır. Bu işlemler esnasında ekiplerimiz probleminizi çözmeden sorunlu bölgeden ayrılmamaktadırlar. Kendi alanlarında profesyonel olan ekiplerimiz sorunlarınızı kökünden hallediyorlar.

Apartmanınızdaki tıkalı pimaş boru açma işlemlerini tıkanıklık açma makine yardımıyla açmaktayız. Ev, işyeri ve apartmanlarda meydana gelen tıkalı pimaş sorunları genellikle acil müdahale gereken konulardır. İstanbul trafiğinde acil birinin size gelmesi zaten 1 saatten aşağı olamaz. Fakat sizin olduğunuz semte yakın bir yerlerde boşta bir araç olursa yarım saatte evinizde olabilir. Bu da binde bir ihtimaldir. Şirket olarak bu değerlendirmeleri yapıp size en hızlı hizmeti nasıl ulaştırabiliriz diyerek düşündük taşındık ve mobil servis hizmetini kurduk. Bu sistemde sabah tüm personel aracını hazırlayarak kendi bölgesine servise çıkar. Örneğin 1. ekip Esenyurt bölgesindeyse o bölgeden veya yakınından örneğin Beylikdüzünden bir iş çıkarsa hemen o ekip yönlendirilir. Gün içinde her ekip bulunduğu bölge ve çevresinde çalışarak hizmet sağlar. Aranan adrese en yakın ekip kimse ona göre programlanır ve gelen işler sıralanır. Gün içinde yoğunluk olursa aradıktan 3-4 saat sonraya iş alınır. Aynı gün gidilerek o iş yapılır. Çok büyük bir sıkıntı olmazsa aynı gün söz verilen iş yapılır ki müşterimiz kendine başka bir firma bulamayacağı için mağdur olmasın o gün o iş bitsin. Ancak problemler olduğunda zorlamamıza rağmen olmuyorsa bilin ki büyük bir sıkıntı vardır o sebeple hizmet veremiyoruzdur. Boru açma işlemlerini İstanbul Tesisat Tıkalı Pimaş Boru Açma Servisimizi arayabilirsiniz.

İçeriği faydalı buldunuz mu?
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 oy, ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Soru veya görüş bildirin

Soru ve görüşler

Ara