Pimaş Aç – Robotla Pimaş Açma Fiyatları

Pimaş aç sistemi ile atık su gider borularınıza hiçbir zarar vermeden pimaş boru açılabilir. Atık sularınız pimaş adlı bir boruyla sisteminizde bulunmakta. Pimaş açma sizlerin tuvaletlerinde bulunan kanala kadar uzanan borulardır ve tıkanması zaman içerisinde oraya gönderilen tuvalet kâğıtlarının, belirli cisimlerin sebebi ile gerçekleşir ve tıkalı pimaşlar gönderilen suyun gitmemesi, taşmaması olarak kendini belli ederler. Tıkanan pimaşların oluşturdukları kötü koku ve görünümden kurtulmanın tek yolu o tıkanıklığın giderilmesidir ki: taşmalar sebebi ile sizlerin ve ailenizin sağlığını birebir tehdit eder. Pimaş açma işlemlerinde zamanla tüm alanlarda olduğu gibi teknoloji sayesinde yeni yöntemler çıktı bu yöntemler kullanılan makineler sayesinde akma ve/veya taşma olmadan çok daha önemlisi kırma işlemi olmadan tıkalı pimaşın açılması sağlanmaktadır.

Pimaş Açma Fiyatı380 – 500 TL
Kamerayla pimaş kontrolüVar
Garanti Süresi45 gün
Pimaş Yıkama HizmetiVar
Kırık Pimaş DeğiştirmeVar
Pimaş açma fiyatları

Pİmaşları robotla açan ustalarımız hiç bir yeri kırmadan kanal açma işlemini tamamlamaktadır. Pimaş olarak adlandırılan borular atık su tesisatındaki gider borularıdır. Tıkanan pimaşları kamera ile açma işlemi yaptırmak en akıllıca çözümdür. Çünkü gider boruları açıldıktan sonra kamera ile görüntüleme yapmak hattın içerisindeki sorunları görebilmemizi sağlar. Anadolu Tesisat firması aradığınız aynı gün içerisinde pimaş açma servisini adresinize gönderecektir.

     

Firmamız Anadolu Tesisat Avrupa ve Asya yakasında uzun yıllardır hizmet vermektedir ve İstanbul genelinde tesisat tıkanıklıklarında gereken yeni nesil teknolojileri kullanmaktadır. Profesyonel ekibi sayesinde kısa sürede kırılmadan pimaşlarınızı açar ve teslim ederiz. Kanal açma makineleri olarak adlandırılan ve Türkiye`de de kullanılmaya başlayan bu makinelerin sağladığı fayda tıkanıklığın yerini kırma ve dökme işlemi olmadan tespit etmek ve pimaş yüzeyinden yine herhangi bir kırılmaya sebep olmadan açmasıdır. Tıkanıklık sırasında kanal açma makinelerinin kullanımı sizlerin sağlığını tehdit edebilecek kadar kirli suyun dışarı taşmadan gider vasıtası ile gönderilmesini sağlar ve bu şekilde meydana gelebilecek kötü koku ve görünümün hiç oluşmadan pimaşlarınızın açılması sağlanır. Pimaş açma işleminde makine kullanmanın önemi nedir? Pimaş tıkanıklık açma işlemi sırasında pimaşın kanal açma makinesi ile açılması lazımdır bunun nedeni pimaşın neden tıkandığını anlamak içindir.  Bunun yanında tıkanıklık bir bölgede olamayabilir ve hatta öbekleşmiş birçok noktada olabilir kameralı kanal açma makinesi ile bu öbekleri tespit edebilir ve tamamını açabilirsiniz ki: açma işleminden sonra kameralı kanal açma işleminin bir yararı da kontrol etmemizi sağladığı için tam kanal açma sağlanmış mı? Emin olarak sizlere iş teslim edilir.  Eğer sebep yağlanma ise temizlenmelidir yoksa kısa süre içerisinde yeniden pimaş tıkanması meydana gelecektir. Herhangi bir pimaş açma işlemi sırasında sebebin ne olduğunu bilmek ve sorunu ortadan kaldırmak gerekir. Yağlanma sonucu tıkanan pimaşların birçok durumda görülür ve yağlanma giderilmelidir pimaştaki tıkanıklık sebebi ise: aksi takdirde çok kısa bir sürede yeniden pimaş tıkanacaktır ki pimaşı tıkayan sorunun yağlanma olduğunu tespit etmenin tek yolu kameralı kanal açma makinesidir. Tıkanıklığa çoğu zaman yanlış tesisat sebep olur. Yanlış tesisat yeterli eğim ile sıralanmamış tesisatlardır ve gider içerisinde akışın tam olarak sağlanmaması sebebi ile birikmeler olur ve bu birikmeler kısa sürede sık tıkanıklıklara yol açar. Bu tip tıkanıklıklar Anadolu Tesisat firması olarak çok kısa sürede açılır lakin: sorunun tekrar etmemesi için sizlerin tesisat sisteminde yenilemeye gitmeniz gerekmektedir ki çoğu durumlarda tıkanıklığın sebebi olan yağlanmanın temizlenmesi sağlanamamaktadır. Bu durumun sebebi tıkanıklığın sebebinin bilinememesidir dikkat edilmesi gereken unsur bir çalışma sırasında tıkanıklığın giderilmesinin geçici değil kalıcı olmasıdır eğer uygun şekilde bir tıkanıklık açılmış ise 10 yıl kadar yeniden tıkanma göstermeyecektir yağlanma sebebi ile tıkanma meydana gelmez ise.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>