Kırmadan Kanal Boru Tıkanık Açma

Kırmadan kanal boru tıkanık açma, kameralı dedektörle kanal tıkanıklığı açma firması olarak Anadolu Tesisat bünyesinde çalışan profesyonel ekiplerimiz kanal boru tıkanık açma işlemi kameralı dedektörle noktasal olarak tespit edip, robot makine ile ise kırmadan kanal boru tıkanık açma işlemi zahmetsizce gerçekleşmektedir.
Tıkanma meydana gelmiş olan kanal borularınız ister plastik isterse demir ( pik ) boru olsun fark etmeksizin zahmetsizce açılmaktadır. Kanal borularında meydana gelmiş olan aşırı yağlanma ve taşlaşmış tıkanmalara karşı olarak noktasal olarak kamerayla tespiti yapılıp ve robot makineyle ise zahmetsizce kırmadan açılmaktadır. Tıkanıklıklarda noktasal olarak tespit hizmeti sunan firmalardan biriyiz.
Size daha iyi hizmet sunabilmek için kendi alanında sürekli teknolojik gelişmeleri takip eden bir firmayız. Müşteri memnuniyetine daima önem vermekteyiz.

Kanal borusunu robotla açan firmalar gün geçtikçe çoğalmaktadır. Anadolu tesisat firması bu işi ilk yapan firmalardan olup uzun yıllardır İstanbul da hizmet vermektedir. Kamera ile kırmadan kanal borusu açma işleminde kullandığımız cihazlar ve uzman personelimizle daima sizin yanındayız.

     

Eski yıllarda kanal borularında meydana gelen tıkanmaları eski ustalar tıkanıklığı bulmak için evinizi inşaata çevirmektedir. Bu işte bir hayli masraflı olmaktadır. Şimdi ise, kendi alanlarında profesyonel ekip olan ustalarımız kanal boru tıkanmalarını açmak için kamerayla noktasal olarak tespiti yapılmaktadır. Kanal boru tıkanmalarında borunuza evinize her hangi bir zarar ziyan verilmemektedir.
Dış kanallardaki arızalar için de bizi arayan çok oluyor. Fakat dış kanallar ve rögarlar genellikle belediyelerin iş sahası içine girdiğinden bizim müdahale şansımız olmaz. Zaten büyük kanallara bizdeki kanal açma makineleri ile müdahale edilemez. Onlar için özel üretilen kamyon üzerindeki kukalar vardır. Her türlü rögar ve ana kanal tıkanmaları bu araçlarla açılır. Özel firmaların kendi başına aracı olsa da belediye kanallarına müdahale etme şansı yoktur. Yapılacak her iş belediye yetkilileri tarafından kendi gözetimleri altında yaptırılır. Aynı şekilde bina içi daha küçük çaplı tesisatlarda da belediye çalışanlarına müdahale izni verilmez çünkü çalıştıkları sistemler bina içi tesisatlara zarar verebilir. Nitekim gider borularına salınan kukalar bir çok kez daire içini berbat etmiştir.
Ev ve iş yerinizde meydana gelen kanal boru tıkanmaları açmak için Anadolu Tesisat Kırmadan Kanal Boru Tıkanıklık Açma servisini arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>