Sultanbeyli Su Kaçağını Cihazla Tespit Eden Tesisatçı

İstanbul genelinde bulunan su tesisat firmaları arasında kendini kanıtlamış firmamız ve başarıları ile müşterilerinin yüzünü daima güldüren firma olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizler teknolojinin gerektirdiği ve bize sunduğu ölçülerde işlerimizin kalitesini arttırmak için uğraşmaktayız. Sultanbeyli bilgisayarlı sistemle su kaçaklarını bulan tesisat şirketi olarak bünyemizde, tesisat alanında uzmanlaşmış ustalar ve gerekli alet donanımlarına sahip teknik ekiplerimize yer vermekteyiz. Teknolojinin her sektörde aktif olarak kullanılmasını gözlemleyen ekibimiz, tesisat firmaları arasında “ilk kez” tesisat teknolojilerinin tamamını kendi bünyesinde kullanmıştır. Ayrıca diğer firmalara da öncülük etmiştir. Sultanbeyli cihazla su kaçağının yerini tespit eden servis ekibimiz ile daima müşterilerimizin tesisat sorunlarına “çözüm odaklı” yaklaşımlarda bulunmaktayız. Hizmetlerimizi bu doğrultuda vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve marka güvencemiz ile “güvenilir tesisatçı” başarımızı korumaya çalışmaktayız. Başarılarımızdan ödün vermemek için ise daima çaba sarf etmekteyiz. Sultanbeyli kanalizasyon borusunda kamera ile kırık tespitini yapan usta ve aynı zamanda tesisatların onarımını yapan firmamız, gerek su kaçağı gerekse de kanal açma işlemlerini “titizlikte” yapmaktadır. Sorununuzu ortadan kaldırana kadar uğraşmaktadır. Firmamız tarafından alacağınız su kaçağı tesisat hizmetleri tarafımızdan 1 yıl süreyle garantilenmiş olup, sizlere bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Su tesisat problemlerinde evinize veya iş yerinize çağırdığınız firmada tüm ekipmanların olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Genellikle sadece temiz suyu test edip dairede kaçak yoktur diyerek işlemi sonlandırabilirler. Su kaçağının pimaş borularında da olabileceğini düşünmek gerekmektedir. Anadolu tesisat firması temiz suya ve pimaş giderlerine bakabilecek tüm cihazlara sahiptir.

Görüntülü Cihazla Tesisat Arızalarının Yerini Tespit Eden Şirket

Su kaçakları her zaman başımıza gelebilecek bir sorun olsa da, çözümsüz olmayan bir tesisat arızası değildir. Firmamızın vermiş olduğu su tesisatı arızaları hizmeti ile sorununuz ne olursa olsun sizlere çözüm üretmekteyiz. Üstelik bunu son teknolojik ekipmanlar kullanarak; kırmadan, dökmeden arızaları gidermekteyiz. Su kaçakları şikayetlerinizi ilk önce dinleyerek, olası noktaları kontrollerden geçirmekteyiz. Akustik dinleme yöntemini kullanarak, termal kameralarında yardımını alarak şüphelendiğimiz bölgeyi inceleme altına almaktayız. Sultanbeyli su kaçağını termal kamera ile tespit eden tesisat ustası olarak bizler, termal kameralardan gördüğümüz görüntülerin olduğu alanda oldukça başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Söz konusu sorunlu alanlarda %0 yanılma payı bulunmakla birlikte, akustik dinleme yönteminde de aynı oranlar geçerli olduğu için ekstra bir kırma dökme yapmadan; minimum tadilat masrafı çıkartarak tesisatınızı tamir edip sizlere teslim ediyoruz.

Kameralı Robotla Su Kaçağını Bulan Tesisat Firmaları

İzolasyonu sağlam olmayan ya da tesisattaki kullanılmış malzemeler nedeniyle özellikleri bakımından dirençsiz olan borular sorunlar yaratabilmektedir. Söz konusu borular zamanla aşınır ve bazı bölgelerden çatlamalar yapabilir. Eski yapı tesisatlarda sık sık karşılaşılan bu durumda, su kaçaklarının tespitini yapmak için mutlaka bir uzmana danışmanız gereklidir. İşinde uzman olmayan, sadece matkapla kırıp dökerek kaçağı bulmaya çalışan tesisatçılar, evinizin haftalarca tadilatta kalmasına neden olabilir. Sultanbeyli cihazla su tesisatındaki kaçakları kamera ile bulan tesisat firması olarak, kırmadan su kaçını bulmaktayız. Bünyemizde bulunan görüntülü ve akustik makine ekipmanları sayesinde kısa bir süre içerisinde evinizde tamiratı yapıp, kırılan bölgeyi de onarıp aynı gün içerisinde yeniden teslim ediyoruz.

Termal Kamera İle Su Sızıntısının Yerini Bulan Tesisat Firmaları

Sultanbeyli duvardaki su kaçağını görüntülü cihazla bulan tesisatçı olarak, tesisattaki su sızıntılarının kaynağını öncelikli olarak sessiz bir ortamda dinliyoruz. Akustik dinleme cihazımızın desteğiyle sızıntının kaynağını buluyor ardından termal kamera ile kontrol ediyoruz. Tavandan damlayan ya da su sızdıran yeri bulamayan çoğu tesisatçılar, evde veya iş yerinde gereksiz yere kırma işlemi yapmaktadırlar. Üstelik bununla kalmayıp, sorunu çözemeden gitmektedirler. Evinizin uzun süreli tadilatta kalmasını engelleyecek ve noktasal ölçümlerle sorunun kaynağını gösteren cihazlarımız ile firmamız her zaman yanınızdadır. Evinizin ya da iş yerinizin tesisatlarını test edilmesini takip etmek, arızaya müdahale etmemizi de kolaylaştırmaktadır. Sultanbeyli kalorifer borularındaki çatlağı tespit eden kameralı cihazlı tesisatçı ekibimiz ile arızanın olduğu bölgeyi her zaman %100 kesin çözüm ile tespit etmekteyiz. Arızanın kaynağını tespit etmemizin ardından, sorunlu bölge işaretliyoruz. Daha sonrasında gerek kırma gerekse de sökme işlemi yaparak arızaların giderilmesi için gerekli müdahaleleri sırasıyla uyguluyoruz. Firmamız, yaşayacağınız bütün su sızıntılarında size yardımcı olmak için bir telefon kadar uzağınızdadır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>