Maltepe Cihazla Su Kaçağının Yerinin Tespiti

Su sızıntıları ve su kaçakları başa bela olan problemler yaratmaktadır. Fakat sorununuz alanında ve sektöründe uzman bir firma ile kolaylıkla çözülebilmektedir. Peki su kaçağının yerini tespit edecek doğru firmayı bulamadınız mı? Su sızıntılarını durduramıyor musunuz? Su kaçağı sorunu için hangi firmadan yardım alacağınızı bilmiyor musunuz? Doğru adreste bulunmaktasınız!

İstanbul ve Maltepe’de cihazla su kaçağı bulma ve tesisat hizmetleri veren firmamız yaygın servis ağı ve uygun fiyatları sebebi ile sıkça tercih edilmektedir. Konuk olduğumuz ev veya iş yerlerinde arızanın çözümü için gerekli olan her ekipmanı yanımızda taşıyarak “hızlı servis” hizmetimizi sunmaktayız. Maltepe robotla duvardaki su kaçağına sebep olan kırık boruyu bulan firmamız bünyesinde termal kamera, akustik dinleme gibi tesisat teknolojileri bulunmaktadır. Maltepe termal kamera ile sızıntı yapan boruyu tespit eden servis ekibimiz, sızıntının nereden başladığını ve boyutunu ekipmanlarımız vasıtası ile bularak, sizlere bilgi vermektedir. Kırma Ve sökme işlemlerimizi aletlerimizin belirlediği noktalarda gerçekleştirerek, tadilat masraflarınızı minimumda tutma sözü vermekteyiz. Maltepe su damlayan yeri kamera ile kontrol eden ustalarımız sayesinde, su sızıntılarının tespiti termal kameralarımız ve su kaçağı detektörleri ile 1-2 dakikalık bir işlemdir.

Su kaçağı tespiti yapan firma Anadolu tesisat yaşadığınız tesisat problemlerini üstün teknolojik aletlerle noktasında tespit etmektedir. Bulduğumuz kaçağın noktasını işaretleyip sadece o bölgeyi kırarak tamiratını yapıyoruz. Üstelik bununla da yetinmiyoruz tesisatı tekrar test edip başka bir bölgede kaçak varmı diye kontrollerimizi yapıp işlemi tamamlıyoruz.

Maltepe Cihazla Tesisattaki Su Kaçağının Yerini Bulan Usta

Su tesisatı tamiratları, deneyim ve bilgi gerektiren tesisat işleridir. Arızanın tespiti için günümüzde kullanmış olduğumuz son teknolojik cihazlar bile zaman zaman arızanın yerini gösteremeyebiliyor. Su tesisatında patlak veya kırık olarak şüphelendiğimiz borular, aslında sızıntı yapmayabiliyor. Banyo da ya da evde var olan sızıntının tek bir sebebi boruların kırılması değildir. Cihaz kullanımına bilginin ve tecrübenin eklenmesi ile ancak başarılı sonuçlar alınabilir. Maltepe termal kamera ile su kaçağını bulan usta ekibimiz, daha önce tespit edilemeyen su kaçaklarını tespit edebilmektedir. Su sızıntılarının sebeplerini tecrübelerimiz ile elimizdeki cihazlarla birleştirerek, su kaçaklarını tespit etmek için en uygun aleti kullanmaktayız. Örneğin, tesisat firmasında çatlak yok ama sızıntı var. Bunun nedeni, boruların terlemesi veya fayans aralarındaki bir su sızıntısı olabilir. Maltepe cihazla su sızıntısının kaynağını bulan şirketimiz, nem ölçer cihazını bu gibi durumlarda kullanarak, su kaçaklarının tespitinde ve onarımında %100 başarı elde etmektedir.

Maltepe Bilgisayarlı Sistemle Tavandan Akan Suyun Yerini Bulan Tesisat Ustası

Tıp, gıda gibi bir çok sektörde kullanılan bilgisayarlı sistemler; el değmeden sorunun kaynağını kısa bir süre içerisinde tespit ederek, yerini göstermektedir. Evlerimizde ve iş yerlerimizde sık sık karşılaştığımız su sızıntıları, önlenmesi gereken tesisat problemlerindendir. Zamanla çözümlenmeyen sızıntılar, rutubet yapabileceği gibi alt komşularınızı da rahatsız etmektedir. Tavandan akan su ve oluşan rutubet elbette komşularınızı veya sizi rahatsız edecektir. Maltepe görüntülü cihazla tavandan damlayan suyun yerini tespit eden tesisat ustası personelimiz, kısa süre içerisinde hem termal kamera hem de nem ölçer ile damlama yapan boruları tespit edecektir. Kırmadan ve tadilat masraflarına son veren teknolojik ekipmanlarımız ile, evlerinizde minimum tadilat sözü veriyoruz.

Maltepe Görüntülü Makine İle Pis Su Gider Borularındaki Su Kaçağının Tespitini Yapan Firma

Pis su gider boruları bilindiği üzere, tesisat suyundan farklı olarak atıklarımızın ve kirli suyun gittiği borulardır. Zaman içerisinde tortu biriken veya yağlanan pis su gider boruları tıkanmalara sebep olmakta, ve bir süre sonrada sızıntılar baş göstermektedir. Pis su gider borularının sızıntı yapmasını engellemek için kimyasal ilaç kullanmak yerine sızıntı yapan pis su gider borusunu tamir ettirmek sizler için daha kazançlı olacaktır. Maltepe kameralı cihazla pis su gider borularındaki sızıntıyı kontrol eden usta ve teknik personellerimiz, sızıntıyı termal kameralar ve kanal görüntüleme aletleri ile tespit eder. Bölgedeki sızıntının kaynaklandığı nokta işaretlenerek, o bölgede tamirat çalışması başlatılır. Pis su gider borusunun değiştirilmesi veya eklemeler ile sorun çözülerek yeniden mutfak ve banyonuzu gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>