Boru Tıkanıklığı Açma

anadolu tesisat (Şirket Çalışanı)
Bu çalışana soru sor
Boru Tıkanıklığı Açma

Boru tıkanıklığı açma işlerinde genelde makine kullanılır. Kırma dökme yapmadan tıkanıklık açmak için firmamızın tüm elemanlara gerekli eğitimleri veririz. İşe yeni başlayan personel deneyimli ustaların yanında 3 ay kadar bir iş deneyimi kazandırılarak hazır olduğu işin püf noktalarını öğrendiği anda servise çıkarılır. İstanbul Tesisat olarak Boru tıkanıklığını açmak için önce tıkalı olan gidere kamerayı salarak neden tıkandığı hakkında size bilgi verildikten sonra boru tıkanıklığı açma işlemine geçilmektedir. Hem sizin merakınız giderilir hem de sorunun neden olduğu anlaşılırsa ona göre malzeme kullanılarak müdahale edilir. Temel prensip kırmamaktır. Gidere hiç bir zarar vermeden tıkanıklığınız açılır.

Boru Tıkanıklığı Açma işlemleri sırasında tıkalı olan borularınıza hiçbir zarar verilmeden açılmaktadır. Evinizin mutfağında meydana gelen tıkanıklığı açmak için önce kamerayı salarak tıkanıklık gözlemlenip neden tıkandığı hakkında size ön bilgi verildikten sonra boru tıkanıklığı açma işlemine geçilmektedir.

Daha önceki yıllarda boru tıkanıklıklarını açtırmak istediğimizde açtığımız borulara zarar verebiliyorduk. Çünkü boru içine sert plastik boru veya demir çubuklar sokularak  tıkanıklık açılmaya çalışılıyordu. Ancak çoğu zaman denemelerde borular deliniyor veya çatlıyordu. Bunların yaşanması normal karşılanıyordu çünkü gider bu şekilde açılmazsa kırılmak zorunda mantığı vardı. Tabi artık devir değişti, teknoloji çok gelişti. Eskiden bir sürü zahmetle açılmaya çalışılan tıkalı gider boruları şimdi ise sadece makinalarla açılmaktadır. Bu işlem sırasındaki ise borulara her hangi bir zarar verilmemektedir. Boru içine salınan makine telleri yay şeklinde olduğu için hiçbir sivri kenarı bulunmaz sadece pimaş boruya sürtünerek ilerler. Aynı şekilde uç kısmı da bir yere batacak biçimde değildir. Daima ileri doğru gideri tıkayan pisliklerle temas halinde olur. İşte sistemin bu şekilde çalışması sebebi ile hiç bir boruya zarar verilmez. Açma işlemi sadece makina yardımıyla gerçekleşmektedir. Nasıl hastalandığımızda doktora gidiyor ve doktor bize sağlığımız için bize ilaç yazıyorsa boru tıkanıklığı da aynı o şekildedir. Zarar verilmeden açmaktır.

Ev ve işyerinizde meydana gelmiş olan boru tıkanıklığı açma işlemleri zahmetsizce açılmaktadır. İstanbul Tesisat olarak Boru Tıkanıklığı Açma işlemlerini Boru Tıkanıklığı Açma Servisini arayabilirsiniz.

İçeriği faydalı buldunuz mu?
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 oy, ortalama puan: 4,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Soru veya görüş bildirin

Soru ve görüşler

Ara