Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma bir tesisatçı işidir. Lavabo tıkanıklığı açma ve banyo gider tıkanıklığı açma konusunda uzman çalışanlarımız size yardımcı olurlar. Gider borularında ki bu sorunlar her an karşınıza çıkabilir. Anadolu tesisat olarak evinizin mutfak gideri tıkanması, tuvalet ve lavabolarında meydana gelen tıkanıklıkları önce kameralı dedektörlerle tespit edip daha sonra tıkanıklık açma makinasıyla açılır.

İşin yoğunluğun evinize gittiğinizde banyoda elinizi yıkarken banyonuzun lavabosunda meydana gelen geri tepme canınızı sıkmaktadır. Ne yapacağınızı bilmeden internetten bu konu hakkında araştırma yaparken bizim firmamıza ait olan www.anadolutesisat.com.tr adresine bakarak bizi aradınız. Evinize gelen ekiplerimiz güvenilir, temiz, titiz ve profesyonel ekiplerdir. Neticede insanın en özel yeri mahrem sayılan evidir. Bir eve servis gönderirken firmaların çok dikkat etmesi gereken durumlardan birisi de personel ahlakıdır. Hele birde bu evde bir aile yaşıyorsa çok özenle seçilmiş personel göndermek gerekir. Biz böyle durumların bilincinde olarak sizi memnun etmenin yollarını aramaktayız. Bünyemize kattığımız her personelde öncelikle terbiye ve güven ararız. Mülakatlarımızda ve personel özgeçmişinde herhangi bir küçük problemde olsa sizleri düşünerek personel alımı yapmayız. İnsanlar evlerine bizi alıp bize güveniyorlarsa bu kurumsal bir firma olduğumuzdandır. Yoksa hiç kimse bir firmayı aramaz sokaktaki herhangi bir adamı da çağırabilir. Cihaz gerektiren işlerde bunu yapamasalar da herhangi bir tesisat işini herkes yapabilir. Ancak insanlar yapılan işten sonra bir sıkıntı yaşarlarsa muhatap bulabilecek birini ararlar. Firmamız hem garantili çalışır hem de probleminizi kökünden halletmektedir. Tıkanıklık açma işi de aynen böyle bir iştir. Fakat tıkanıklık çok anlık bir durumdur, bir tuvalet giderinin açılmasının ardından 1 saat içinde tekrar tıkanabilir. Nedeni ise gider borusunun tüm binadakiler tarafından kullanılmasıdır. Tıkanıklık açıldıktan hemen sonra gidere bir cisim atılmasını kimse engelleyemez. Tamamen şansa kalmış bir durumdur. Sadece kendi dairenize ait bir gider borusu ise durum değişir. Sizden başkası gideri kullanmadığı için neden tıkandığını anlayabilirsiniz. Probleminizi yerinde tespit etmek çok önemlidir. Su akarken gelip görmemiz şart değil, çünkü tıkanan boru içerisine kamera salarak sorunu görüp çözebiliriz. Tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo giderlerinin tıkanması durumunda elimizde bu sistemle çok kolay ve temiz bir şekilde tıkanıklık açılabilir.

     

Anadolu tesisat firması olarak tıkanıklık problemlerinize kesin sonuçlar getiriyoruz. Tıkanıklığınızı açıp daireden ayrılmıyoruz, borularınızın içerisindeki problemleri size ayrıntılı bir şekilde anlatıp çözüm önerileri sunuyoruz. İşimizi titizlikle yapıyoruz ve tekrar tekrar aynı sorunları yaşamamanız için boruların neden tıkandığını bilmeniz gerekmektedir. Firmamızdaki tüm cihazlar son teknoloji cihazlar olup kendimizi ve cihazlarımızı sürekli yenileyen bir firmayız. Yeni çıkan cihazlar her zaman ilk firmamız tarafından temin edilmektedir. Bünyemizdeki tüm tesisat ustaları özel eğitimlerden geçerek ustalık belgesine sahip olan personellerden oluşmaktadır.

Her türlü tıkanıklıklarda Anadolu tesisat olarak sizlere tıkanıklık açma servis hizmeti veriyoruz. Bizi her zaman arayabilirsiniz. Özellikle yoğun çalışan müşterilerimiz için hafta sonu müsait oldukları zaman nöbetçi servis hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmetle boş kaldığınız zaman kendimizi size göre ayarlıyor ve tıkanan pimaşları açma işlemlerinizi yapıyoruz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>