Kırmadan Tıkalı Küvet Tıkanıklığı Açma

Evimizde hijyene önem verdiğimiz yerlerden biride banyomuzdur. Banyodaki küvetlerde meydana gelen tıkanma nedenlerinden bazıları; giderden atılan pislikler, su ile beraber giden saçlardan ve kireçlenmeden dolayı tıkanmaktadır. Küvet tıkanıklığının önlemi alınmadığı sürece tıkanmadan dolayı alt komşunuza su sızdırmasına neden olacaktır. Bununla beraber hiç hoş olmayan durumlarla karşılaşmak zorunda kalmaktayızdır.
Anadolu Tesisat olarak tıkalı küvet tıkanıklığı açmak için ekiplerimiz tıkanıklık açma makinasıyla tıkanıklığınızı görüntüler daha sonra ise tıkanıklık açma işlemine geçilmektedir. Eğer tıkanmadan dolayı alt komşunuza su sızıyor ise ekiplerimiz yardımıyla küvet giderinizin borularıda onarılmaktadır. Küvet boruları onarımından sonra fayans tadilatını yapmaktayız. Tertemiz bir şekilde işinizi bitirip size teslim ediyoruz.
Banyonuzda meydana gelen tıkanıklıkları açmak için Anadolu Tesisat kırmadan tıkalı küvet tıkanıklığı açma servisimizi arayabilirsiniz.

     

Tıkalı küvet giderleri genelde kullanımla alakalı tıkanır. Dikkatsiz kullanım sonucu süzgeç giderlerinin içerisine saç, kıl vb gidebilir. Bu kıllar topak şeklinde bir yerde birikir ve suyun önünü keser. Tabi birde sabun artıkları ve boruların içerisinde zamanla oluşan kireçlenmede tıkanmayı oluşturabilir. Bir diğer sorun da boruların eğimsiz olarak döşenmesi bu durum en kötüsüdür çünkü ne kadar dikkat ederseniz edin borular suyu çekmeyecektir. Gider borunuzda ne olduğunu anlayabilmek için robotla küvet açma firmalarından yardım almanız gerekmektedir. Küvet giderini kırmadan kameralı cihazla açma işlemi yaptırdığınızda hem tıkanıklık probleminizden kurtulmuş olacaksınız hemde borunun içerisinde problemin neden kaynaklandığını öğrenmiş olacaksınız. Anadolu Tesisat firması bu konuda size uzman personeliyle hizmet vermektedir. Aynı gün içerisinde size en yakın ekibimizle dairenize gelip müdahale etmekteyiz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>