Tıkanık Boru Açma

Tıkanık boru açma yöntemleri ile sorun yaşanan giderler artık kırmadan açılabiliyor. Açılmayan tıkanıklıklar olsa dahi çökme vb. durumlar dedektörle yeri bulunarak kazılıp sadece o kısım onarılıyor. Günümüzde meydana gelen olaylardan biride tıkalı borudur. Anadolu tesisat olarak tıkalı olan borunuz kırma dökme yapılmadan önce makine yardımıyla açılıp daha sonra ise tıkalı olan boruya kamerayı salarak neden tıkandığı hakkında size bilgi verildikten sonra kırma dökme yapılmadan zahmetsizce açılmaktadır.
İşyerinizde meydana gelen boru tıkanıklıkları zahmetsizce açılmaktadır. Artık bu tür işlemler çocuk oyunu haline gelerek kırma dökme yapılmadan açılmaktadır. Bu tür Tıkalı Boru Açma işlemleri; ister evinizde, ister işyerinizde, ister dublex dairenizde ve isterde villanızda olsun kırma dökme yapılmadan sadece kameralı cihazlar yardımıyla sorunsuz bir şekilde açılmaktadır.

Anadolu tesisat firması olarak tıkanıklığınızı açma garantisi veriyoruz. Dairelerin tuvalet ve mutfaklarında en sık karşılaştığımız bu durum restoran gibi işletmelerde daha yaygın olarak tıkanıklık problemi yaşanmaktadır. Gözümüzle baktığımızda bize büyük görünen bu borulara elimize ne geçerse atıyoruz işte burada büyük bir hata yapmış oluyoruz. O anlık attığımız şeyleri pimaşlar çeker gibi görünsede borunun içerisinde bir yerlerde birinkitiye sebep oluruz. Belli bir süre sonra bu birikintiler pimaşın önünü tamamen keser ve hattın tıkanması olayı gerçekleşir. Anadolu Tesisat firması size tıkalı boruları açma garantisi vererek hiç bir kırma dökme işlemi yapmadan hattınızı kullanıma açmaktadır.

     

İşin stresini atlatıp eve geldiğinizde mutfak gider tıkanıklığı meydana geldiğini görünce, tıkanıklıktan dolayı evinizde su taşmaları ve kötü kokular oluştuğunu anlayacaksınız. Ev hanımları kendi imkanlarıyla tıkanıklığı açmak için bazı kimyasal maddeler kullansa da çözüme kavuşamamaktadırlar. Çünkü bu tarz kimyasallar gider tıkanmadan önce içeride bir yağ tabakası veya pislik oluşmasın diye kullanılır. Ancak gider tamamıyla tıkanmışsa dökeceğiniz kimyasal zaten tıkalı bölüme ulaşamaz. Döktüğünüz kimyasal boşa gider birde döküldüğü anda püskürme tehlikesi olur suratınıza veya ellerinize ciddi zararlar verebilir, çok dikkatli olmak gerekir. Her zaman yapılan hata gider tıkalı ve su doluyken gidere dökülen kimyasallardır. Bir anda patlayabilen bu tarz kimyasallar insanlara ciddi zararlar verebiliyor. Bunun örnekleri internetten geçmişte yaşanan olaylara bakılarak görülebilir. Doğru açma yöntemini denemek lazım, çünkü bez kaçırılmış bir gider ne kadar ilaç dökerseniz dökün açılmaz. Fakat o beze bir kanca takıp çekebilirseniz açılacaktır. İşte tıkanıklık açma robotu tamda bu işi yapar. Her soruna göre değişik başlığı bulunan makine size büyük avantaj sağlar. Mutfak giderlerine ve tuvalet giderlerine ayrı yaylar ve başlıklar kullanılır.
Evinize gelen ekiplerimiz yardımıyla mutfak gider tıkanıklığınızı kameralı robotlarla zahmetsizce çözüme kavuşturuyoruz. Ekibimiz probleminizi halletmeden evinizden ayrılmamaktadırlar.
Tıkalı boru açma servisi olarak daima Anadolu tesisattan yardım isteyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>