Su Kaçağına Bakan Servis

Su kaçağı denildiğinde akıllarda soru işareti oluşmaktadır. Su kaçağı karşısında ne yapmalıyım? Su kaçağı için hangi firmayı arayabilirim? Tesisat sorununu kırmadan veya dökmeden çözebilecekler mi? Cebimden fazla para çıkacak mı? Bu sorular bu şekilde uzayıp gitmektedir. O zaman sizlere derin bir nefes almanız gerektiğini hatırlatarak; aklınızdaki bütün soru işaretlerini gidereceğimizi ve bütün sorunlarınızı çözeceğimizin müjdesini verelim!

Evlerde ve iş yerlerindeki su tesisatı arızalarının tespiti ve onarımı için kurulmuş olan firmamız, en eski tesisat firması olma özelliğine sahiptir. Geçmişten bugüne çözdüğümüz su tesisatı arızalarında edinmiş olduğumuz tecrübeleri de her geçen gün yenilenen teknoloji ile birleştirerek hizmet kalitemizi artırmaktayız. Görüntülü cihazla su kaçaklarını tespit eden firmamız ile su kaçakları kısa sürede çözümlenecek, gereksiz zaman kaybından da kurtulacaksınız. Evlerde ve iş yerlerindeki su tesisatı arızalarının tespiti ve onarımı için kurulmuş olan firmamız, en eski tesisat firması olma özelliğine sahiptir. Geçmişten bugüne çözdüğümüz su tesisatı arızalarında edinmiş olduğumuz tecrübeleri de her geçen gün yenilenen teknoloji ile birleştirerek hizmet kalitemizi artırmaktayız. Su kaçağına termal kamera ile bakan servis olarak bizler, gerekli tüm teknik donanıma ve bilgiye sahip olarak hizmet veren, müşteri memnuniyetini 1 yıl garantili hizmetimiz ile sağlayan firmayız.

Anadolu tesisat firması olarak su kaçağı problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.
Yıllardır yaptığımız bu işte tecrübelerimizle artık çok daha kısa sürede kaçağın yerini tespit edip onarımlarını da gerçekleştiriyoruz.

Robotla Su Kaçağının Yerini Bulan Şirketler

Su kaçakları her ev ve iş yerinde oluşabilecek olası sorunlardan birisi. Eskimiş boru sistemleri, dayanıksız malzemelerin kullanılması, hatalı işçiliğin sebep olduğu su tesisatı problemleri zamanla, tesisatta kaçakların olmasına neden olacaktır. Su kaçağı kimi zaman kendini belli etmese de çoğu su kaçakları kendini sızıntı veya damlama ile belli etmektedir. Komşuya damlayan su, seramiğin üzerine çıkan su gibi çeşitli su sızıntıları, su kaçağının var olduğunu ve hemen çözülmesi gerektiğini göstermektedir. Sızıntılar kimi zaman boruların çatlak olduğundan kaynaklanırken kimi zamanda boru tesisatından hariç oluşan su birikintileri ve terlemeden olabilmektedir. Bu nedenle, her arızanın gerektirdiği cihazın bir tesisat firmasında olması gereklidir. Arıza tespiti için tüm aletlerle sorunun kaynağı tespit edilerek, test edilmelidir. Termal kamerayla su kaçağının tespiti yapan usta olarak önerimiz, tespit esnasında nem ölçen cihazından da destek alınması yönündedir.

     

 Su Borularında Patlak Yeri Bulan Tesisatçı

Su kaçağı elbette her ev sahibinin canını sıkabilecek bir sorun. Komşuların tavanından akan kaçak suyunuzun bir an önce tamir edilmesi gereklidir. Sızıntıların kaynağını bulmadan da o bölgedeki damlamalar ve ıslaklık hissi ne yazık ki çözülemeyeceği için su tesisatı arızalarında deneyimli bir usta veya servis ile gerekmektedir. Su tesisatı arızalarında ilk olarak yapılması gereken işlem, su tesisatının ölçümlenmesidir. Ölçümleme yapılmayan arızalarda hata oranları yüksek olacaktır. Tesisat ölçümünde elde ettiğimiz sonuç ile sıcak su borularında mı ya da diğer borularda mı arıza gözlemlenir.Cihazla borudaki su kaçağını bulan servisimiz sayesinde kısa sürede arızanın kaynaklandığı bölge tespit edilir. Saatlerce kırıp, kaçağı bulmaya son veren cihaz teknolojimiz ile, doğru noktadan tesisata ulaştığımız için kırılacak bölge de küçüktür. Kırılan bölgedeki su kaçağı tarafınıza gösterildikten sonra, bilgisayarla su kaçıran boruyu bulan tesisat ustası veya ekibimiz değiştirerek ya da onarımını yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Temiz ve özenli çalışan ekibimiz ile evleriniz kirlenmez ve bunun  için ekstra bir bedel ödemezsiniz.

Kameralı Sistemle Borudaki Su Kaçaklarını Bulan Şirketler

Görüntülü cihazla su kaçaklarının yerini tespit eden tesisatçı ve teknik ekibimiz, vermiş olduğunuz randevu saatinde belirtmiş olduğunuz adreste olarak ” söz tutma” ilkesinden mücbir sebepler hariç dönmemektedir. Her tesisat arızasının acil olduğunu bilerek, “hemen bitirmek” için acele etmez ve doğru tanı koyabilmek için elindeki tüm tesisat cihazlarını kullanmaktadır. Evinizin ya da iş yerlerinizin arızalarını gidermek üzere işe ilk olarak, tesisat ölçümlerini yaparak arızaların tespitine başlamaktadır. Termal kamerayla su kaçağını bulan ustalarımız ile, tesisat borularında su kaçağının başlangıç noktası tespit edilir. İşaretlenen bölge de kırma veya sökme işlemi yapılarak, sızıntının oluştuğu bölge tarafınıza gösterilerek tamiratı yapılır. Firmamıza müracaat eden her müşterimize, yaptığımız işin arkasında durabilmek ve müşteri memnuniyetinin devamını sağlamak amacı ile 1 yıllık garanti sözü veriyoruz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>