Tuvalet Tıkanıklık Açma İşlemleri

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri yerine göre değişik sürelerde biter. Bir usta tarafından yapılan makine yardımıyla tuvalet tıkanıklığı açma bazen 30 dakika sürerken kimi zaman 2 saat sürebilir. Genellikle ana borularda çökme veya daralma olan borularda netice alabilmek için çok uğraşılır. Fakat bazı durumlar çözülmeye müsait değildir. Aslında böyle bir durumda çokta uğraşmaya gerek yoktur ancak ev sahibi her zaman yeterince uğraşılmadığı kanısındadır. Bu sebeple sınırlar zorlanır. Açılmayacağı belli olan bir gider için bile bazen saatlerce uğraşıldığı olur. Hepsi küçücük bir olumlu gelişme olur diye yapılır. Banyonuzda meydana gelmiş olan tuvalet tıkanıklığı hoş olmayan durumlarda sergilemekle beraber ve zamanla banyonuzda kötü kokular saçmaya başlamaktadır. Sağlığınız tehdit eden bu durumdan kurtulmak artık çok kolay. Anadolu Tesisat olarak banyonuzda meydana gelmiş olan tuvalet tıkanıklığını açmak için ekiplerimiz kameralı makineler yardımıyla zahmetsizce açmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı problemi diğer atık su borusu tıkanıklıklarına göre en pis olanıdır. Çünkü geri gelen pislik mide bulandırıcı olduğundan ve mikrop saçtığından beklemeye alınacak bir problem değildir.
Kameralı robotlu tuvalet açan firmalardan yardım almak yapılacak en akıllı çözümdür.

     

Tuvalet tıkanıklığı açmak için herhangi bir kırma dökme yapılmamaktadır. Tuvaletler ya atılan tuvalet kağıtlarından ya dökülen katı sulardan yada farkında olmadan atılan bez parçalarından tıkanmaktadır. Biz İstanbul Tesisat olarak ise Bu tür tıkanmalara neden olan durumlarda kırma dökme yapmadan sadece kameralı makinelerle açmaktayız.
Düşünsenize tuvaletiniz tıkandı ve bu tıkanmadan canınız sıkılmakla beraber ve zamanla da alt komşunuza su damlamaya başlamaktadır. Alt kata inen su sizin için tam bir kabus olur, çünkü suyun aktığı yer tuvalettir su temiz de olsa alt komşunuz bu duruma çok öfkelenir. Bunun gibi hassas bir durumda yapılması gereken en akıllıca iş arızayı hemen bulup tamir etmektir. Eğer tuvaleti kullanmayınca aşağı damlama kesiliyorsa kullanılmaması da işi geçici olarak çözer. Tabi sadece tesisatçı bulup getirene kadar böyle yapabiliriz. Sonuçta evde tuvalet mecburen kullanılacaktır. Tuvaletiniz de oluşan tıkanmayı gidermek için makineler kullanılır. Bahsettiğimiz makineler gider borusuna zarar vermeden tıkanıklığı açar. Alt kata giden suyu kesmenin en kolay yolu budur. Tabi bu sadece tıkanıklıktan kaynaklanan su sızıntılarını keser. Bizi aradığınız takdirde bu probleminizi kırma dökme yapmadan zahmetsizce çözüme kavuşturuyoruz.
Bu tür can sıkıcı durumlarda Anadolu tesisat tuvalet tıkanıklık açma servisini arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>