Robotla Tıkanıklık Açma-Bağcılar

Hepimizin tesisat ile ilgili yaşadığı sorunların büyük kısmı banyodandır. Bazen akan musluklar, bazen sebebini bilemediğimiz su sızıntıları, bazen de küvet yada duş kabininde tıkanan giderler. Hepsi can sıkıcı ve yorucudur. Özellikle tıkanan banyo giderleri çok can sıkıcıdır. Tıkanan duş gideri ya da küvet giderini açmaya çalışmak kimi zaman işkenceye kadar varır. Hatta bazen tıkanan duş gideri (küvet gideri) suyu yeterince hızlı çekemediği için fazla suyunuz alt komşunuza bile rahatsızlık verir alt kata sızarak. Bazen neredeyse duş giderlerinde ki tıkanıklıklar yaşadığınız mekân da memleket meselesi haline dönüşür. Herkes tıkanan duş gideri ya da tıkalı banyo gideriniz hakkında bir akıl verir, yada çözüm yolları önerir. Bazı istisnalar dışında bu çözümler pekte işe yaramaz. Üstelikte türlü kimyasallara bir sürü para ödeyip günlerce de kafa yorarsınız bu can sıkıcı meseleye. Oysa İstanbul Tesisat Bağcılar servisi tıkanan duş gideriniz ya da banyo giderinizi yalnızca bir telefon ile çözüme ulaştırır. Üstelik evinizi kirletmeden, sizi yormadan ve evinizi kırmadan. Tıkanmış banyo giderinizi çözüme ulaştırmak bir telefon kadar kolay…

Bağcılar Klozet Tıkanıklığı Açma, Tıkanmış Klozet :

Bağcılar Klozet tıkandı, ne yapacağımı bilemiyorum. Başıma gelebilecek en kötü felaket geldi diyorsanız hiç telaş etmeyin. Anadolu Tesisat ile artık bu problem kâbusunuz olmasın. Klozet tıkanıklığı, tıkalı bir gider sizi bu kadar korkutmasın. Gider tıkanıklığı, hele de bir klozette ise bir felakete eşdeğer olabilir zaman zaman. Daha doğru bir deyimle Anadolu Tesisattan önce böyle olabilirdi. Anadolu tesisat ile birlikte klozet tıkanıklığı kâbusunuz olmaktan çıktı. Çok kısa bir sürede tıkanmış klozetiniz ya da, tıkalı giderinizi açıyoruz. Üstelikte kullandığımız teknoloji ve profesyonel ekibimizle evinizi kirletmeden, kırmadan, dökmeden ve en önemlisi de sizi yormadan makul bir fiyat ile kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Anadolu  Tesisatın bu kaliteli hizmetine ulaşabilmek için tek yapmanız gereken klozet tıkanıklığı ya da tıkanmış gideriniz için bizi aramak.
Banyolarda kimi zaman dikkatsiz kullanım kimi zamanda size bağlı olmayan sebeplerden en çok tıkanan giderlerden biridir lavabo giderleri ve dolayısı ile Bağcılar lavabo tıkanıklığı. Lavabo tıkanıklığı ve tıkanmış bir lavabo ile ilgili en bilinen çözüm lavabonun dirseği ve borusu ulaşılabilir bir yerde ise dirseği sökerek temizlemek ve lavabo tıkanıklığını çözüme kavuşturmak. Ama bazen bağlantı ile alakalı, bazen de tesisat ile ilgili olarak bu yöntem tıkanmış lavabo üzerinde bir işe yaramaz. Tıkanmış lavabo ve tıkalı gider büyük bir kabusa dönüşür. Tıkalı lavabonuzu temizlemek ve açtırmak ise sizi kara kara düşündürür. Çünkü lavabo tıkanıklığını çözme sonucunda olabilecekler moralinizi bozar. Kırılan dökülen yerler,ek tadilatlar,yorgunluk…. Tabi tüm bunları yaşamadan sadece kahvenizi yudumlayarak dakikalar için Anadolu Tesisat ile tıkanmış lavabonuzu açtırarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Üstelik kırmadan, dökmeden, lavabonuz ve eviniz size tertemiz teslim edilerek.

     

Pimaş tıkanıklığı açma işlemleri artık kırılmadan borulara zarar verilmeden açılıyor. Üstelik açılan boruların neden tıkandığını da anlamak mümkün. Anadolu tesisat firması gider tıkanıklığı açma işlemlerini servis kaydı açtırdığınız aynı gün içerisinde yapmaktadır. Servis kaydı oluşturulan saatler içerisinde mutlaka dairenize ve ya iş yerinize hizmet için ekiplerimiz gelmiş olacaktır.

Tıkanan giderlerin en sık rastlananı mutfak giderlerindeki tıkanıklıklarıdır. Ev hanımlarının en çok canını sıkan ve yoran  mutfak lavabosunun tıkanması meselesidir. Mutfak giderinin tıkanması ile ortaya çıkan ilk belirti kötü kokulardır. Genellikle tıkanan mutfak gideri ilk sinyalini böyle verir. Bu durumda tıkanan mutfak giderine yapılan yerinde müdahaleler yararlı olabilir.(Lavabo açıcı, çeşitli açıcı kimyasallar, pompa v.b) Fakat mutfak giderindeki kokular ve tıkanmalar sıklaşmışsa bu sizin sorunu yalnızca kısa vadede çözdüğünüzü gösterir. Yani bu mutfak giderini ileri bir zamanda başınızı ağrıtacak şekilde tıkanmasının belirtisi gibidir. Hele de tıkanan mutfak giderindeki bağlantıları sürekli eğilip bükülen borular ve ekler şeklindeyse sorun sandığınızdan büyük olabilir. Çünkü bu tip boru ve tesisatlar da köşeler de önce tortular birikir ve bu köşelerde zamanla kalın bir tabaka halini alır. Eğer mutfak lavabonuzu birazda dikkatsiz kullanıyorsanız buradaki tortular deyim yerindeyse katılaşıp, kayalaşır. Ve artık neredeyse tıkanan mutfak lavabonuz, mutfak gideriniz bir damla su bile geçirmez. Bu durumda yapılabilecek en akılcı çözüm profesyonel bir yardım almaktır. Anadolu Tesisat olarak mutfak, banyo, klozet v.b tüm gider tıkanıklıklarında evinizi kırmadan, dökmeden ve kirletmeden tıkanıklıklarınızı açıyor, gider tıkanıklığı kâbuslarına son veriyoruz. Profesyonel ve güvenilir ekibimizin titiz çalışmaları ile siz evinizin keyfini çıkarırken biz sorunlarınızı en çabuk şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Bağcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkanmış Tuvalet:

Evlerde yaşanan en büyük krizlerden biridir tıkanmış bir tuvalet ya da gider. Çoğu zaman da krize dönüşmesinin çok haklı sebepleri vardır. Tıkanmış tuvalet, tıkalı bir tuvalet ya da tıkalı bir giderin başınıza açacağı sıkıntılar azımsanmayacak kadar çoktur. Çoğu zamanda tıkanmış tuvalet ya da gider yapılan yanlış bir müdahale daha da büyük bir sıkıntıya yol açar. Örneğin Bağcılar tıkanan bir tuvalette ev sahibinin yaptığı yanlış müdahale tuvaletin taşması gibi korkunç bir durumla sonuçlanmış ve ekibimiz daireye ulaştığında bir kez daha tıkanmış tuvalet yada gidere yanlış bir müdahalenin nelere sebep olabileceğini gözleriyle görmüştür. Tıkanmış tuvalet yüzünden mahvolmuş eşyalar ve korkunç durumda bir ev.(Ev sahibinin ruh hali de cabası tabi ki) Bağcılar tuvalet açma servisi ile evinizi kirlenmeden ve hiç yorulmadan çok kısa bir sürede tıkalı tuvaletiniz ya da giderinizi açtırmak mümkün. Üstelikte son teknoloji ve profesyonel ustalar ile birlikte. Siz kahvenizi yudumlarken bir telefon ile profesyonel çözüm  ayağınıza gelsin.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>