Tıkalı Küvet Giderini Açan Su Tesisat Firması

Küvetin gideri sürekli tıkanıyor, duş teknesinin gideri tıkandı su gitmiyor veya duşa kabin giderinden su geri geliyor gibi şikayetler mi yaşıyorsunuz? Duş aldıktan sonra küvetteki suyu tahliye edemiyor musunuz? Geç giden ya da hiç gitmeyen küvet suları ile başınız dertte mi? Tıkanıklığı nasıl açarım diye araştırırken, sorunun gider tıkanması olduğunu öğrenmiş olabilirsiniz. Peki, işini doğru şekilde yapan tıkalı küvet giderini açan su tesisat firması bulmak kolay mı?

İşte tüm soruların cevapları Anadolu Tesisat’ta! Makineyle tıkalı duş teknesi giderini açan tesisatçı firma olan Anadolu Tesisat’ın uzman ekiplerine ulaşın, en kısa sürede tıkanıklığı ortadan kaldırın!

Tıkalı küvet giderini açan su tesisatı firması olarak Anadolu Tesisat İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Aradığınız anda servis hizmeti alabilir ve çok uygun fiyatlara bu problemden kurtulabilirsiniz.

Duş aldığımız küvetler, duş tekneleri, duşa kabinler hatta jakuzilerde bile meydana gelebilecek bir tesisat arızası olan tıkalı gider boruları; oldukça sıkıntıya neden olurlar. Otellerde müşteriye verilemeyen odalardan tutun da, evde misafire açamadığınız banyonuza kadar küvet gideri tıkanıklığı; bir dizi problem yaratır. Tıkanıklığı tel ya da askı ile açmaya çalışmak; genelde kullanıcıların sık yaptığı bir hata. Gidere tel ya da askı metali sokmak; borulara zarar vermenize ve tıkanıklık harici pis su kaçağı oluşturmanıza neden olabilir. Hasar verdiğiniz gider borusunun de değişmesi ekstra bir maliyet olacaktır haliyle. Bu sebepten ötürü; tıkanıklık derecesi ne olursa olsun, hiçbir gidere kendiniz müdahale etmeyin. Tesisatçı usta ya da firmaları arayarak, acil tıkanıklık açma hizmeti isteyin, en kısa sürede tıkanıklığı tesisat zarar görmeden açtırın.

Günümüzde; tesisat ustaları veya firmalarının sayısının artması ile birlikte; mağduriyetlerde haliyle arttı. Denk geldiğimiz çoğu müşterimiz; parayı alıp gelmeyen, tadilatı yarıda bırakıp evi inşaat halinde terk eden kişilerden dolayı hem vakti hem de nakdi ziyan olmuş, işinin ehli olmayan kişilere tesisatı emanet ederek, tesisata bilmeden zarar vermiştir. Bu gibi durumları engellemek adına firmamızın çalışanları çeşitli konularda ve tesisat arızaları hakkında yazılar yazarak, ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi görev edinmiştir. Başka şehirde olsanız da, Anadolu Tesisat’tan hizmet almasanız da hiç kimsenin mağdur olmaması adına, sektörde bulunduğumuz sürece su tesisatı ile ilgili her konuda yazı yazmaya devam edeceğiz.

Tıkalı Küvet Giderini Robotla Açan Tesisat Ustası – Hangi Cihazlarla Tıkalı Gideri Açıyoruz?

Tıkanmış küvet giderini açmak için yöntemler listesini bir yere kadar kullanabileceğinizi söylemekte fayda var. Bugün açabildiğiniz tıkanıklığı, yarın açamayabilirsiniz. Sorunu tam olarak bulmadığınız sürece; hiçbir tıkanıklığı kalıcı olarak çözemezsiniz. Bu nedenle, acil durumlarda o yöntemleri uygulayın ve müsait olduğunuz bir zamanda tesisatçı çağırın. Su giderlerine ve banyo zeminine zarar vermeden, tıkalı küvet giderini robotla açan tesisat ustası ile bu ciddi sorundan hızlıca kurtulabilirsiniz.

Bu noktada ise; çağıracağınız tesisatçının ekipmanlarına ve deneyimli olup olmadığına bakmanızda fayda var. Çağıracağınız tesisatçı muhakkak cihazlı tesisatçı olmalı. Tıkanıklığı kırıp dökmeden hiçbir alanı kirletmeden bulabilecek tesisatçı, hem zamanınızı hem de bütçenizi korur. Bu sebepten ötürü; Alanında uzman ve mutlaka kırmadan cihazla tıkalı duş giderini açan tesisat ustası ile tıkanıklığı açma işlemi yaptırın. Cihazsız hiçbir tesisatçı, sorunun asıl kaynağını bulamaz. Tıkanıklığı sizin gibi geçici olarak açar ve gider, yeniden tıkandığında ise yeniden tıkanıklık açma hizmet bedeli ister. Bu sebepten ötürü; bir kez ödediğiniz paranın hakkını verebilecek cihazlı tesisatçıları tercih edin ki, sürekli tesisatçı çağırmak zorunda kalmayın.

Tıkalı banyo giderini makineyle açan tesisatçı servisi olarak bizler “Hangi cihazlarla tıkalı gideri açıyoruz?” Hemen anlatalım. Her tıkanıklık açma da kanal görüntüleme robotu ve özel uçlu robotları kullanmaktayız. İlk olarak yaptığımız işlem; sorunun asıl kaynağını bulmak ve bu sorunu nasıl ortadan kaldıracağımızı sizinle paylaşmaktır. Kanala gönderdiğimiz robot bize görüntüleri göndererek, tıkanıklık sebebini direk canlı bir görüntüde gösterir. Bu nedenle; yanılma payı olmaz ve kalıcı olarak sorunu ortadan kaldırma şansımız olur.

Tıkanıklık sebebi kalıntılar ise; özel uçlu robotumuz pimaşlara zarar vermeden yüzeyden o kalıntıları uzaklaştırarak, tıkalı gideri açar. Eğer ki, boruların eğimsizliği ya da boruların zamanla çökmesi gibi bir problem varsa; bunu da gider borularını ya da pis su tesisatını değiştirerek çözeriz. Cihazsız tesisatçı; boruların eğimsiz oluşunu hiçbir zaman tespit edemediği için, her zaman tıkanıklığı açtırmak için yeniden para ödersiniz. Ancak, Anadolu Tesisat robotla küvet gideri tıkanıklığını açan usta ekibiyle size kalıcı çözümler sunabilmektedir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>