PETEK RADYATÖR TEMİZLEME MAKİNASI

PETEK RADYATÖR TEMİZLEME MAKİNASI

Son sistem petek temizleme makinamız yılların deneyimine sahip ERYIL firması tarafından üretilmiştir. Petek ve yerden ısıtma temizliğinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz makine 2 yıl garantilidir.

PETEK TEMİZLEME ve KAÇAK TAMİR KİMYASALI SATIŞIMIZ VARDIR.

kammak-petek-temizleme-makinesi

 tesisat temizliği hizmetimiz ile daha az yakın daha fazla ısının. Kalorifer petekleriniz temizlensin sizde aradaki farkı görün. Uzun kullanım sonucu içerideki su kireç ve tortu oluşturur.

Yüksek gelen doğal gaz faturalarına rağmen ısınamadığınızı hissediyorsanız, soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan kombi ve kaloriferin yeterince ısı vermesini istiyorsanız petek temizliğini ihmal etmemeniz gerekmektedir. Petekleriniz zamanla kireçlenmeye, içlerinde tortular biriktirmeye başlar bu da tıkanıklıklara, zamanla ısı kaybına yol açar.
Petek temizliği işlevini tam olarak yerine getiremeyen peteklerin ısınması için kombi ayarınızı yükseltirsiniz. Bu da faturalarınızın kabarık gelmesine neden olur.Sağlığınız ve bütçeniz ihmale gelmez diyoruz önlem olarak belli periyotlarla bakımı ihmal etmemenizi ısrarla tavsiye ediyoruz. Petek temizliği ödediğimiz faturanın hakkını almak, yeterince ısınmak hepimizin hakkı. Tasarruf ederek ısınmalıyım diyorsanız kalorifer, kombi ve peteklerinizin bakımını, onarımını düzenli olarak yaptırmalı, kireç, sutaşı tıkanıklıklarını temizleme kimyasalıyla uzman kişiler tarafından açılmalıdır. Hem peteklerinizi hem de kombinizin eşanjörü ve tesisat borularına kadar temizliğini tecrübeli ekiplerimiz ile yapmaktayız.
Petek temizliği kalorifer tesisatınız eski, demir boru tipi ise petek temiziği yaptırırken, petek temizliğini yapacak firmanın kullandığı kimyasal ilacı iyi seçmesi büyük önem taşımaktadır. Petek temizliği kullanılan kimyasal ilaç iyi seçilmediği takdirde kalorifer tesisatı eski olduğundan dolayı, kimyasal ilaçtaki asidik oran iyi ayarlanmaz ise ve kimyasal ilaç kaliteli değilse boruları delebilir. Petek temizliği Sistem zaten çürümeye yüz tuttuğundan zayıf düşmüştür.kalorifer-temizleme-makinesi
Petek temizliği zayıf olan noktalardan kullanılan kimyasal ilacın asidinden dolayı sızmalar oluşabilir. Dolayısıyla petek temizliği için talepte bulunduğunuz firma tesisatçı ve tecrübeli olmalıdır. Tesisatçı kullandığı makine ile kaç bar basınç uygulayacağını tesisatı göz önünde bulundurarak ayarlayabilmelidir. Petek temizliği hatta kimyasal ilacın dozunu dahi petek temizliği yapacağı mesken, işyeri v.b. yerlerdeki tesisat yapısı, petek sayısını göz önün de bulundurarak ayarlamalıdır.
Petek temizliği, Uzmanlar tesisat olarak bizler bu sektörde uzun zamandan beri faaliyet gösteriyor olmamız nedeni ile yukarıda saydığımız tecrübeye ve ekipmana sahibiz. Petek temizliği için bizleri seçin rahat edin. Sayfamızda sizlere tanıtmış olduğumuz makineler firmamız İstanbul tesisat tarafından denenmiş ve gelişimine katkıda bulunulmuştur. Kammak makine tarafından üretilmekte olan bu makinelerin tüm detaylı bilgilerini ve fiyatlarını da kammak makineden alabilirsiniz.

2 Comments

  1. Reply

    Kpt 50 petek temizleme makinası fiyati ne kadar

  2. Reply

    100 lt profosyonel petek kolon temizleme makinanız varmı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>