Kağıthane’de Su Kaçağını Bulan Kameralı Tesisat Ustası

Kağıthane’de su kaçağını bulan kameralı tesisat ustası olarak belirtmemiz gerek ki; su kaçağı her zaman karşılaşabileceğimiz, evimizde belirli hasarlara ve kayıplara neden olabilecek bir konu olsa da, artık eski yöntemlerle bulunması zor olan meşakkatli bir sorun değil. Hemen hemen her tesisatçının günümüzde cihazlarla su kaçağı tespiti yaptığı bir dönemde yaşasak da, uzman olmayan her firmada cihazlarla da olsa yanılabiliyor.

Kağıthane’de su kaçağını bulan kameralı tesisat ustası olan Anadolu Tesisat, su kaçaklarında yanılma payı olmadan ve hiçbir alanı kırmadan hizmet veren usta bir firmadır. %100 doğru yer tespitini kırmadan, hiç bir alanı kirletmeden gerçekleştiren firmamıza su kaçağının bulunması ve onarılması için “alo” demeniz yeterlidir.

 

Günümüzde kullanılan akıllı robot makineler ile su kaçağının tespitini kırmadan yapman alanında uzman personellerimizle, en az hasarla sadece arızalı olan bölgeyi kırıp tamiratları gerçekleştirmekteyiz. Onarım işlemlerini uygun fiyatlarla gerçekleştirmekle kalmıyor yaptığımız tamiratlara da 1 yıl garanti veriyoruz.

Su Kaçaklarını Kırmadan Makineyle Tespit Eden Kağıthane Tesisatçıları –  Su Kaçağı Bulma Hizmetimizde Neler Var?

Su kaçaklarını kırmadan makineyle tespit eden Kağıthane tesisatçıları arasında önde gelen firmamızın yeni makalesinde “Su kaçağı bulma hizmetimizde neler var?” anlatacağız.

Kaçak yapan her tesisattaki delik büyüdükçe, evinizde meydana gelebilecek hasar da büyümektedir. Su kaçağının görülebilir belirtilerine bakarak, tesisattaki kaçağı kolayca tahmin edebiliyoruz. Ancak; su kaçağı tespiti mutlaka cihazla ve profesyoneller tarafından yapılması gereken işlemlere tabi olmalıdır. Peki, evinize ya da ofisinize gelen tesisatçı su kaçağını nasıl bulmalı? Su kaçağı tespiti dediğimiz işlemin detayları nelerdir? Bu soruların cevaplarını doğru biliyor muyuz? Su kaçağı ile karşı karşıya kaldığımızda zaman kaybı ve gereksiz harcamalara son vermek için bu yazımızı dikkatle okumanızı Kağıthane’de su kaçağını bulan kameralı tesisat ustası olarak öneriyoruz.

  • Su kaçağı tespit işlemlerinde mutlaka cihazla kontrol sağlayacak firmalarla çalışmalısınız. Cihazsız yapılan her müdahale uzun tadilat zamanı ve yüksek tadilat bedeli demek. Firmamızdan alacağınız su kaçağı tespitinde kullanılacak her cihaz; arıza kaydı yaptığınız adreste hazır edilir.
  • Su kaçağı tespiti için çevredeki eşyalar alandan uzaklaştırırız ve yapılacaksa tadilat için bez ve benzeri gibi suyu emici ürünleri yanımızda bulundururuz.
  • Su kaçağının hangi tesisattan kaynaklandığını bulmak için manometre cihazımızı tesisata bağlarız. Manometre bize verdiği değerler ile zaten kaçağın hangi tesisatta olduğunu gösterecektir.
  • Kaçak yapan tesisatın yerini tespit etmek için su kaçağı cihazlarından ilk olarak akustik dinlemeyi kullanırız. Fayans, seramik veya duvarlarda gezdirdiğimiz ve sesini dinlediğimiz kaçakları kısa sürede buluruz.
  • Termal kameralar ile görüntü alarak, kaçağın gerçekten olup olmadığını teyit ettikten sonra, su kaçağı tamiratı için onayınızı alırız.

Kağıthane su kaçağı tespiti hizmetimizde tıpkı diğer ilçedeki servis ekiplerimiz gibi tam donanımlı ve hızlı servis araçları ile adresinize gelmektedir. Kağıthane ve civarında oturuyor su kaçağı problemi yaşıyorsanız, Kağıthane’de su kaçağını bulan kameralı tesisat ustası ekibimizi arayabilirsiniz.

 

Betonun İçerisindeki Patlak Boruyu Tespit Eden Kameralı Su Tesisatçısı Kağıthane – Su Kaçağı Tespiti İçin Hangi Cihazları Kullanıyoruz?

Betonun içerisindeki patlak boruyu tespit eden kameralı su tesisatçısı Kağıthane şubesi olarak şimdi sizlere “Su kaçağı tespiti için hangi cihazları kullanıyoruz?” tek tek anlatacağız.

Kaçakların tespitini makinelerle sağlayan Anadolu Tesisat olarak, sektörün en donanımlı ve pahalı cihazlarına sahibiz. Kaliteli hizmet verebilmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak adına cihazsız firmaların verdiği fiyatlara hizmet veriyor ve belirttiğiniz adreste kısa sürede hazır bir şekilde bekliyoruz. Su kaçağı tespitinde kullanılan cihazlarımız; termal kameralar, akustik cihazlar, robotlar ve görüntülü bilgisayarlı makinelerimizden oluşuyor. Her bir makinemizin kullanıldığı yer ve faydası farklı olduğu için, su kaçaklarının tespitini şansa bırakmıyoruz. %100 net bir şekilde tespit ettiğimiz su kaçağının yerini, silinebilen bir kalem ile işaretliyoruz ve tamiratını gerçekleştiriyoruz. Su kaçağı tespitinde kullandığımız her cihaz, Avrupa’dan özel olarak getirtilen önemli ve maliyeti yüksek cihazlar olması sebebiyle, her tesisatçı da olmayabilir. Firmamız haricinde su kaçağı tespiti hizmeti alacağınız firmanın hangi cihazları kullandığına özen göstererek, evinizi boş yere inşaat alanına çevirecek ve yüksek meblağlar talep edecek kişilerden korunmuş olursunuz. Kağıthane’de hizmet veren ekibimiz, pis su borusundaki su kaçağını bulan Kağıthane’deki tesisatçı olarak da bilindiği için, tüm tesisatlardaki kaçakları bulan profesyonel kişilerden oluşur.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>