Cihazla Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklarınızı kırmadan dökmeden yarım saat gibi kısa bir zamanda açmaktayız. Cihazla gider tıkanıklığı açma işleminde gerekli modern malzemelerin yanında deneyim ve tecrübe şarttır. Robot cihazlar ile gider tıkanıklığı açma esnasında ihtiyaç duyulan alet ve edevatların farklı kullanım şekilleri ve miktarları vardır. Bunlar hangi giderin tıkandığına bakarak seçilir.

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde atık gider borularının içerisinde ne olduğu kırmadan anlaşılabilir hale gelmiştir. Pis su gider boruları için özel olarak üretilen robot makineler sayesinde tıkanıklığın yeri bulunup açım işlemi gerçekleştirilmektedir. Anadolu tesisat firması olarak acil cihazla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Aradığınız aynı gün içerisinde servis personeli ekiplerimiz verilen saat aralığı içerisinde adresinizde hazır bulunacaklardır.

Atık su gider boruları neden tıkanır?

 • Tuvalet gider borusunun tıkanmasının nedenleri?

  Pimaş boruları mutfakta tuvalette ve banyolarda bulunan boruların tümüne verilen isimdir. Bu borular zamanla deformasyona uğrayabilir ve artık işlevini yerine getiremeyebilir. Tuvalet gider boruları yoğun peçete kullanımında , ıslak mendil atılmasıyla ve cisim kaçırılmasıyla oluşabileceği gibi zamanla kireçlenen boruların daralmasıyla da tıkanabilir.

 • Mutfak gider boruları neden tıkanır?

  Mutfak gider boruları atılan yemek artıkları ve lavaboya dökülen yağlar nedeniyle tıkanma oluşturabilirler. Zamanla bu atıklar boru içerisinde bir noktada birikip borunun önünü tıkayıp suyun gidişini engellediği için geri taşma yapmaktadır. Bazen ise borular döşenirken yapılan hatalar kullanılan kalitesiz malzeme ve işçilik hatası nedeniyle de sık sık tıkanma sorunu ile karşılaşmanız mümkündür.

 • Banyo duş giderlerinin tıkanmasının nedenleri?

  Banyodaki duş giderleri genellikle saç ve sabun artığının bir yerde birikmesiyle boru tıkanmasına yol açmaktadır. Çoğumuz saç kalıntılarını süzgeçten aldığımızı düşünsek de boruların içerisine saçlar mutlaka kaçacaktır. Birde boruların içerisine kireçten dolayı daralma oluşmuşsa suyun geri taşması kaçınılmaz olacaktır.

                                                                                                                                                                                           Makinelerimiz ve kimyasallarımız, tesisat işi yapan firmalar ve kişiler arasında bizde bulunmaktadır. Günümüze kadar son Avrupa ürünleriyle işini teslim eden tek Anadolu tesisat olarak biziz. Atık su tesisatındaki çatlaklar sebebi ile kimyasallar kullanılarak çözüm sunma kullanılmamalıdır. Kısa süre sonra sorun tekrarlar boruda yenilenme yapılmadan kalıcı olarak sorun düzelmiş sayılmaz kombi ve peteklerde kimyasalların yardımı ile kırma, dökme olmadan kaçak giderilir Tıkanıklığın kaynağı tıkanıklık açma işleminde kullanacağımız yolu belirler. Tıkanıklığa neden olan unsur yağlanma ise: kimyasallar ile yağlanma giderilmesi yoksa tıkanıklık kısa süre sonra yine meydana gelir.
  Ekibimiz, tesisat sorunlarınıza makinelerimiz yanında uzman ekibimiz ile anında sorunu çözer, teslim ederiz.
  Anadolu Tesisat, sizi rahatsız eden tesisat olaylarına kimyasallar, makineler ilaveten profesyonel ekip arkadaşlarımızla sorunu çözer, güven içinde kullanmanız için teslim ederiz.
  Makinelerimiz ve kimyasallarımız, çevremizde bizim öncülüğümüzde kullanılmaya ve tanınmaya başlanmıştır. Bugüne değin yeni nesil ekipmanlarla çalışan tek tesisat firmasıyız.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>