Görüntülü Su Kaçağı Tamir

Boru içerisinde görüntüleme yapılarak su kaçaklarının yerini tespit eden servisimiz geniş makine parkuru ile tamir ve onarım hizmeti vermektedir. Geniş alanda su kaçakları tespiti dış hat borularında genelde atık su gider borularında yer tespiti çalışması yapmaktadır. Bina içi atık su gider borularında kırık çatlak veya çökme gibi tespit hizmeti sağlamaktadır. Ev içerisinde temiz su tesisat kaçaklarını ve pis su tesisat kaçaklarının yerini noktasal olarak belirleyebilmektedir. Kamera sistemi çok kullanışlı bir yapıya sahiptir. Tesisatlarda işe yaradığı konular aşağıda belirtilmiştir.

  • Cihazla su kaçak tespit çalışması
  • Görüntülü su kaçağı yeri bulunması
  • Kamera ile boru içi görüntüleme hizmeti
  • Gider borularında çöken ya da tıkanan yerleri görüntüleme ve tespit hizmeti

    Kamera ile su kaçağını tespit eden firmalar arasında Anadolu Tesisat yıllardır İstanbul’da hizmet vermektedir. Görüntülü sistemle su kaçağını tespit eden ustalarımız etrafı kirletmeden kaçağı tespit edebilmektedir.


    Tek katlı veya çok katlı binalarda rutubet veya damlamaların yer tespiti konusunda uzman kadromuz ile ismine yakışır bir biçimde tesisat tamir ve onarım hizmeti sunuyoruz. Anadolu Tesisat sektörde sizlere en kaliteli ve son sistem cihazları ile sorunlarınıza çözüm bulma amaçlı kurulmuştur. Bu çizgide ilerlerken gün geçtikçe daha da profesyonelleşmiş ve artık müşterilerine garantili iş imkanı sağlamaktadır. Kurumsal firma olmanın temel şartı iş sonrasında destek ve garanti sağlayabilmektir. Yoksa görüntülü su kaçağını göstermekle iş bitmiyor. Müşterinin yaşayacağı her türlü sıkıntıda bir cevap verebilmek gerekir. Önemli olan noktalardan biri de talep karşılayabilmektir. Örneğin gider borusu tıkanan bir kişi eğer su sürekli geri tepiyorsa bekleyemez. O an için acil bir tesisatçı ve kanal açma robotu gerekir. Bu hizmeti en hızlı sunan firma hangisi ise ihtiyaca cevap verebilen firma odur. Dolayısıyla tercih sebebi olur ve çabucak gelinip verilen sağlıklı bir hizmet varsa insanlar başka maceraya gerek duymazlar. Daha önce denenmiş bir firma varken yeni birine gerek kalmaz. Zaten her yere servis verebiliyorsa bir firma, sebebi budur. Genel servis ağımız ile her yere servis hizmeti sunuyoruz.
    İstanbul tesisat firmasının ortak sitelerinden biridir. Firmamızdan randevu almak için görüntülü su kaçak tespit hizmetinden yararlanmak istediğinizi özellikle belirtiniz. Görüntülü kameralar hizmetin kalitesini artıran en büyük faktördür.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>