Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı

Tesisat arızalarının çözümünde eski yöntemleri geride bırakıyoruz. Her geçen gün yeniliklere imza atıyoruz! Su tesisatı firmamız ile ev ve iş yerlerinizdeki su kaçakları veya su tesisatı problemleri için endişelenmenize gerek yoktur. İstanbul genelinde aktif olarak hizmet veren su tesisatı şirketimiz, oldukça kısa bir sürede su kaçaklarının yerini tespit edilir. Su kaçıran yeri kameralı sistemlerle bulan tesisatçı ekimiz sayesinde, ekstra bir tamirat bedeli ödemezsiniz ve günlerce tadilat içerisinde oturmanıza gerek kalmazsınız. İstanbul’un her ilçesinde adım adım hizmet verdiğimiz firmamız sayesinde, kırmadan da su tesisatı arızalarını çözebilmekteyiz. Yüksek su faturalarını unutunuz! Gereksiz kimyasalların kullanımını veya uzun sürecek tadilatları engelleyecek teknolojiye sahip firmamız, sızıntı yapan boruyu robotla tespit eden usta ve teknik ekibimiz ile her zaman bir telefon kadar uzağınızdadır. Yaygın servis ağı ve son üretim su tesisatı cihazları ile birlikte, evlerinizdeki veya iş yerlerinizdeki arızaların tespiti bizimle yalnızca 1 dakika sürmektedir. Aynı gün içerisinde su tesisatındaki arıza çözümlenir ve tadilatı bitirilir. Kanalizasyon borusunda kamera ile kırık tespiti yapan servis ekibimiz tadilat sonrasına vereceği garanti sayesinde, her zaman yanınızda olacağını marka güvencesi ile belirtmektedir.

Anadolu tesisat firması tesisatlardaki problemleri en hızlı ve en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Özel cihazlardan yaralanarak son teknolojiyi ayağınıza kadar getirmektedir. Üstelik sadece bir servis bedeli karşılığında dairenizde ki veya iş yerinizde ki tesisat borularının kontrolünü sağlamaktadır.

     

Su Kaçıran Borunun Yerini Bulan Su Tesisatçısı

Su tesisatlarında kullanılan malzemelerin dayanıklı olması, ilerde yaşanabilecek olası sorunların önüne geçilmesinde önemli bir faktördür. Eski yapılarda kullanılan demir ya da metal borular zaman içerisinde aşınmakta ve çürümektedir. İstanbul genelinde sıkça rastladığımız bir sorun olan, metal borulardan sızıntı veya kaçakların tespitini cihazlarımızla rahatlıkla yapmaktayız. Cihazla tesisat arızasında su kaçağını bulan tesisatçı ekibimiz ile kısa sürede kaçakların nereden başladığını, ne kadar aktif olduğunu kolaylıkla bulabiliriz. Su tesisatı firmaları arasında “yanılması olmayan” cihazlarımız sayesinde “kaliteli hizmet ”  ve ” uygun fiyatlı hizmet” veren su tesisat şirketi olarak tanınmış bir firmayız. Yaygın servis ağımız ile İstanbul genelinde hizmet verebilecek ekipman ve teknik personele sahibiz. Patlak tesisat borusunu tespit eden servis hizmetimiz ile acil müdahaleler için daima hazır bulunmaktayız.

Makine ile Su Kaçağının Yerini Tespit Eden Firma

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tesisat için gerekli olabilecek ölçütler değişmeye, bu doğrultuda yeni cihazlar üretilmeye başlandı. Uzun kablolu cihazlar, boruya göre şekil alan aletler ve net görüntü sağlayan makineler ile artık su tesisatındaki arızaların kaynağının tespiti oldukça kolaylaşmıştır. Böylelikle arızanın tamiri de sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Haftalarca süren kırma, kaçağı bulma, kaçağı tamir etme ve yeniden alçı / seramik / parke döşenmesi / boya badana gibi bir dizi gereksiz masraflar, yeni üretilmiş akıllı su tesisatı teknolojileri ile son bulmuştur. Cihazla kaçak su tespitini yapan şirketler arasında köklü olan firmamız, ” su tesisatı” sektöründe bu cihazları “ilk defa kullanan en eski ve en köklü” firmalardan birisi olmakla birlikte, her geçen gün servis ağını genişleten bir firma olmuştur.

Su Tesisatında Termal Kamerayla Kaçak Suyu Bulan Tesisatçı

Tavanda biriken suların şişirdiği duvar rutubeti, parkenin üzerine çıkan sular, yüksek faturalar derken su tesisatı problemlerinin çözümü artık fazlasıyla kolaylaşmıştır. Firmamızın kurulduğu günden bu yana, gerek hizmet kalitemiz gerekse de teknik ekibimizin yetkinliği sayesinde, ardımızda mutlu müşteriler bırakmayı ilke edindik. Firmamız, su tesisatı sektörünün “en yenilikçi sistemleri kullanan ” firma olmasıyla birlikte, yaygın servis ağı ile de bilinmektedir. Su kaçaklarını kameralı cihazla bulan tesisat şirketi olarak, yaptığımız her işin arkasında durmaktayız. Marka güvencemizi 1 yıl sizlere hediye etmekteyiz. Su tesisatında bulunan arızayı giderdikten sonra oluşabilecek sızıntılar, kaçaklar ve su basmalarında daima yanınızda olacağımızın teminatını vererek,  tamir hizmeti sonrasında oluşabilecek her türlü su tesisat probleminizi ücretsiz olarak gidereceğimizi belirtmek isteriz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>