Sancaktepe Robotlu Sistemle Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatı teknolojilerini “ilk defa kullanan ve uygulayan” firmalar arasında öncü olarak gösterilen firmamız, İstanbul genelinde su tesisatı arızaları ve tamiri alanında hizmet vermektedir. Evlerde ve iş yerlerinde oluşan damlamaları, sızıntıları Sancaktepe robotlu sistemle su kaçağı tespiti yapan firma ve ekibimiz tamir etmektedir. Bu sırada arızanın kaynağını cihazlarla tespit etmek, tamir işleminden öne gelen en önemli aşamadır. Su tesisatı şirketleri sektöründe “donanımlı ve bilgili” teknik personellerimiz ve “son teknolojiye sahip cihazlarımız” sayesinde, yanılma payı olmaksızın arızaların çözümünü gerçekleştirmekteyiz. Sancaktepe  kırık su borusundaki kaçağı bulan kameralı tesisatçı hizmetimiz ile, çatlak veya kırık boruların kaynağını görüntülemekteyiz. Sorunun kaynağını bulduğumuz yer üzerinde çalışma yapmaktayız. Kırmaya, dökmeye ve günlerce tadilata son veren cihazlarımız sayesinde İstanbul genelinde “kaliteli ve dürüst ” su tesisatı hizmetini vermekteyiz. Sancaktepe fayansın altında patlak su borusunun yerini tespit eden firma ihtiyaçlarınız için bizleri daima arayabilirsiniz. 

Sancaktepe bilgisayarlı su kaçağı tespiti yapan firma Anadolu Tesisat uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Tesisatlarda ki boru patlaklarını tespit etmekte ve tüm onarım işlerini kusursuz olarak yerine getirmektedir. Tesisatlarınız da olan problemlerden kurtulmanız için sadece arayıp servis yazdırmanız yeterlidir.
En hızlı şekilde gelen ekiplerimiz sorunu kısa sürede halledip siz bu dertten kurtaracaktır.

 Bilgisayarlı Sistemle Su Tesisat Kaçaklarına Bakan Su Tesisat Ustası

Tesisat problemleri herkesin yaşayabileceği, özellikle şu günlerde sıklıkla meydana gelen en önemli sorunlarından birisidir. İş yerlerinin yüksek faturalarla karşılaşması, rutubet oluşması veya kötü kokların ortaya çıkması su kaçaklarının belirtileri arasındadır. Fakat genel olarak su kaçakları belirti vermediği gibi, kendini fark ettirmeden de artabilmektedir. Borulardaki çatlakların git gide büyümesi ile su kaçağının şiddeti ve zararı da doğru orantılı olarak artmaktadır. Günümüz teknolojisinden faydalanan su tesisatı şirketimiz, Sancaktepe parkenin üzerine çıkan kaçak suyun yerini bulan robotlu tesisat ustası ile hizmet vermektedir. Su kaçaklarına müdahale edebilmek için ilk aşama her zaman sorunun tespiti olmalıdır. Sorun tespit edilmeden kırma veya dökme işlemlerine geçilmemelidir. Tesisatın ölçümlenmesi ve uzman ustanın durumu değerlendirmesinin ardından diğer aşamaya geçilir. İkinci aşamada dikkat çeken bir özellik olarak, sorunun kaynağını gösteren termal kameralar ya da bilgisayarlı sistemlerin kullanılmasıdır. Sancaktepe cihazla su sızdıran yeri bulan servis hizmetimiz sayesinde su kaçağından dolayı meydana gelen sızıntıların başlangıç noktasını kısa sürede bulmaktayız. Termal kameralarda görüntülenen borulardaki çatlaklar, kırıklar veya boru terleme problemlerini diğer cihazlarımız ile de test etmeyi ihmal etmeyiz. Böylelikle hem soruna doğru müdahaleleri emin adımları gerçekleştirerek yaparken hemde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garantilemekteyiz.

Robotla Kaçan Suyun Yerini Bulan Şirketler

Görüntülü cihazla seramiklerin altındaki çatlak su borusunu tespit eden usta ve ekimiz sayesinde, evinizdeki seramiklerin altında çatlayan boruları kolaylıkla tespit etmekteyiz. Çatlak boruların sebep olduğu sızıntılar ve birikmeleri sıradan yöntemler kullanarak bulamayız. Bu yüzden kullanmış olduğumuz termal kameralarımız sayesinde %100 yanılma payı olmaksızın sorunun kaynağını bulabilmekteyiz. Akustik dinleme ve diğer su tesisatı teknolojilerimiz sayesinde ise test işlemlerinden geçirdiğimiz su kaçağı arızasına, sizinde onay vermenizin ardından müdahale etmekteyiz. Su tesisatı şirketleri arasında müşteri memnuniyetini arttırma çalışmalarını yapan ” ilk ve tek ” firma olarak, yaptığımız tüm su tesisatı işlemlerini 1 yıl kadar garanti altına almaktayız. Su tesisatı ile ilgili herhangi bir kaçak, sızıntı veya su basması olması halinde evlerinize kısa sürede gelmekte ve onarım- değişim işlemlerini hiçbir ücret almadan yapmanın garantisini beğeninize sunmaktayız.

Termal Kameralı Sistemle Su Kaçağını Kontrol Eden Su Tesisatı Firmaları

Su tesisatı firması olarak, su tesisatı ile ilgili bütün arızaları gidermek ve müşterilere sağlam bir su tesisatı teslim etmek için var olmaktayız. Termal kameralar, akustik cihazlar ve nem ölçer gibi cihazlar sayesinde İstanbul genelinde hizmet veren firmamız, müşterileri tarafından “güvenilir ve iş bitirici” olarak gösterilmektedir. Bugüne kadar almış olduğumuz arızalarda, bütün sorumluluklarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getirerek; sektörümüzde ” uygun fiyatlı tesisat firması” olarak anılmaktan gurur duyarız. Tavandaki su kaçağına sebep olan çatlak boruyu tespit eden kameralı su tesisat şirketi olarak sektörde öncülüğümüzü hala korumanın sevinci içerisindeyiz. Su tesisatı ile ilgili şikayetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arıza kaydı oluşturmak için web sitemizdeki telefon numaralarından bizlere her zaman ulaşabilir, “sorunsuz ” su tesisatı tamiratı için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>