Robotlu Sıhhi Tesisatçı

Robotlu tesisatçı denince, aklınıza direk kendi başına iş yapan makineler gelmesin. Robotlu sıhhi tesisatçılar teknolojiyi yakından takip eden, diğer tesisatçılardan farklı çalışan ustalardan oluşmaktadır. Teknoloji çağını yaşadığımız bu yıllarda, önceleri zor dediğimiz ne varsa hepsi için bir bir yeni çözümler üretilmektedir.Öyle ki artık nerede ise görüşmelerimizde karşımızdaki kişi ile hologram olarak konuşabileceğiz. Robotlar ya da otomatlar hayatımızın her alanına yayılmış durumda. Yenilikler ve bilim her alanda hayatımıza güzellikler katmaya devam ediyor. Elbette baş döndüren bu gelişmeler de her alanda yenilikleri bizlerin ayakları altına seriyor. İşte bu alanlardan biride sıhhi tesisat ya da su tesisatı alanı.

Problemlerin sıkça yaşandığı ve çoğu zaman neticesinde büyük sorunlarla yüz yüze kalınan tesisatlar için inanılmaz kolay yöntemler ve cihazlar var artık. Su kaçağı bulma ekipmanı, gider tıkanıklığı açma robotu ve en önemlisi kameralı görüntüleme sistemlerinin tümü robotlu sıhhi tesisat da diyebileceğimiz alandaki yeniliklerdir. Tesisatta ortaya çıkan arızalar ile ilgili olarak kısa örnekler vermek konuyu daha iyi kavramanızı ve en doğru kararı vermenizi sağlayacaktır. Örnekleyelim; evde su damlayan yerler var. Ve siz deli gibi evin bu su damlalarının kaynağını tespit etmeye çalışıyorsunuz adımlar şöyledir. Önce su damlacıklarının yerine bakılarak su kaçağı tespiti yapılmaya çalışılır.Sonra olmadık yerler kırılıp dökülür. Ama çoğu zaman sonuç hüsran ve başarısızlıktır.

Robotlu su tesisatçılarda bulunan tüm cihazların hepsi arıza çözümlerinde işlerimizi kolaylaştırmak için kullanılır. Teknolojiyi yakından takip etmek bizim işimiz, sizlere kalan firma seçerken mutlaka bu kriterlere dikkat etmeniz gerekir.

Oysa kameralı robotlu sıhhi tesisatçı bunların hiçbirine gerek kalmadan hem de garantili olarak işinizi halleder. Su kaçağı olduğuna hükmedilmişse, hemen o alanda ve yakınlarında hem kamera ile görüntüleme, hem de çok hassas seslere duyarlı özel cihazlar ile tarama yapılır. Bu cihazlar düşük desibele sahip sesleri bile algılar. Özellikle de su sesini temizleyerek, daha net şekilde duyulmasını sağlar. Bunun dışında su sesi dışında var olan konuşma sesleri ya da gürültüyü de tolere eder. Bundan sonraki aşama kamerayla tesisat görüntülenmesidir. Bu tam olarak bir mucizedir. Çünkü hiç aklınıza gelmeyen yerlerdeki sorunlar görüntülenip, kısa zaman çok ve doğru işlem yapılmış olunur.

Bu sadece su kaçağındaki yöntemler. Tıkanan giderler ya da taşan atık su kanalları için, yepyeni mucizeler ortaya çıkar. Bunu da şöyle örnekleyelim; Tesisattaki giderden kötü kokular geliyor ve siz sorunu öğrenmek istiyorsunuz. Gelen robotlu sıhhi tesisatçı kamera ile boru içi görüntüleme yaptı ve sonuç şaşırtıcı. Sandığınız gibi taşma ya da tıkanma yok. Gider borularınız, yani pimaşlar da çökme olmuş. Burada biriken su kötü koku ve bakterilere sebep olmuş. Çökmenin oluştuğu alanın büyüklüğünü ve hangi oranda olduğunu, boruyu veya zemini kırmadan görmeniz mümkün. İşte bu muhteşem yöntem için kameralı tıkanıklık açan firma ile çalışmalısınız.

Robotlu Su Tesisatçı

Elindeki teknik aletlere, zamanın gereksinimleri de ekleyen ustalara robotlu su tesisatçı deniyor. Mükemmeliyeti yakalamak için elindeki imkanları zorlayarak, cebindeki tüm parayı cihazlara yatıran ustaların değerini bilmek gerekir. El emeğiyle para kazanmaya çalışan tesisatçılar, tamircinin zor bulunduğu şartlarda hizmet vermektedir. Tıkanan giderleri robotla açan ustalar sizlere daha kısa sürede çözüm üretirler. Gider borularının içinin ne denli pislik yuvası olduğunu biliyorsunuz. İnsan sağlığını olumsuz etkileyen bu çalışmalarda, hijyen ortamını yakalayabilmek mümkün değil. Bu şartlara ayak uydurarak, yaptığımız işe teknik aletler katarak çalışmak, bu zorluğun önüne geçiyor. Kullandığımız kanal açma robotunu her türlü alanda çalışma koşullarına uygun şekilde çalıştırmaktayız.

Robotlu Tesisatçı Firmaları

Anadolu Tesisat, robotla tesisat problemlerini bulan firma olarak hizmet vermektedir. Robot makinelerle su tesisatına bakan usta ekibimiz, yılların deneyimini teknolojik makinelerle birleştirerek tesisat sorunlarını kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedefler. Müşterilerimizin sorunlarını kendi sorunuymuşçasına benimsediğimiz için yaptığımız tüm robotlu tesisat çözümleri işlerinde garanti vermekteyiz.

Firmamızın verdiği hizmetlerden bazıları:

  • Gider borularını robotla görüntüleme
  • Robot makinelerle su kaçağı bulma
  • Robotla tesisat sorunlarını tespit etme
  • Robotla tıkanıklık açma
  • Robot cihazlarla kaçak tespiti
  • Isıtma tesisatındaki kaçakları robotla tespit etme

Tüm sıhhi tesisat problemlerinizde güvenle arayabileceğiniz firmamız yaygın servis ağı ile kısa zamanda adresinize gelerek robot makinelerle tesisat tamiri işlemlerinizi yapmaktadır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>