Cihazlı Kameralı Su Tesisatçı

Evinizin kırılmasına izin vermeyen kameralı tesisatçılar, mükemmeliyeti yakalamak için çalışma yapmaktadır. Sıra dışı yöntemlerle su kaçağını arayıp bulacak cihazlı tesisatçı arıyorsanız, Anadolu Tesisat’ın uzman kadrosundan yararlanabilirsiniz. Tek gayemiz var “yapılan işin arkasında durabilmek” bu çok önemli bir konu. Tadilatı belli bir ücret karşılığında herkes yapar. Fakat tamiri yapılan bölgenin 2 yıl boyunca herkes arkasında duramaz. Kaliteli malzeme ve işçilik aramakla bulunmaz, ustanın işe verdiği önem sayesinde anlaşılır. Çalıştığımız sektörde reklam vermeyen tek firma olarak bizi bulabilirsiniz. Bunu nedeni de reklamın en iyisi tavsiye olduğunun bilinciyle çalıştığımız için, bizi bilen bilir mantığıyla hareket etmemizdir. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda, kameralı ekipmanlarla çalışan personellerimiz, yapılan bütün işi kayıt altına almaktadır. Müşteri bize beş yıl sonra geri dönse bile, bilgisayarda tutulan kayıtlar sayesinde nereye, ne yapmışız biliyoruz. Cihazla çalışan tesisatçılarda bulmak isteğiniz bütün her şey bizde var. Hizmet istediğinizde evinize gönderdiğimiz kameralı tesisat ustalarımız ahlak olarak kendini yetiştirmiş çalışanlardan oluşmaktadır. Bu anlayış içinde, firmamızın alt kadrolarında en az 6 ay cihazları öğrendikten sonra, usta sıfatıyla işe çıkmaya hak kazanırlar.

Kameralı su tesisatçısı denince akla ilk gelen sadece kamera ile bütün boruların görülebileceğidir.
Aslında durum sanılanın aksinedir. Giderlerin içerisi kamera ile görüntülenir ama temiz su tesisatının içerisine kamerayla bakmak imkansızdır. Temiz su tesisatındaki kaçaklar ancak akustik dinleme cihazları ile bulunabilmektedir.

Bir diğer sorunda pimaşlardaki tıkanıklıklardır. Giderlerdeki bu tıkanıklıklar robotla açılmalıdır.
Aksi halde makinesiz açılmaya çalışılırsa gider boruları kırılabilir. Buda size büyük masrafların ve ve uzun süren tadilatların çıkmasına neden olmaktadir. Pimaşların önce robotla açılıp sonra kamera ile görüntülenmesi gerekmektedir.

Su tesisatçısı, sizin için kalp damar cerrahisi ne demekse bizim için de aynı göreve sahip. Çünkü evinizde döşeli olan tesisat borularıtabiri caizse sizin evinizin damarları ve o damarlarla ilgili yaşanan her bir sıkıntı da yaşam kalitenizi de günlük rutinlerini de değiştirebilecek kadar önemli. Özellikle kamera kullanarak tesisatlardaki problemleri çözen profesyonel tesisatçıların önemi çok fazla. Şöyle düşünün; vücutta damarlardan biri tıkandığında ilk işlem olarak tıkalı bu damarın açılması gerekiyor değil mi? Bunun dışında yapılacak hiç bir müdahale sağlığınızı da eski formunuzu da size kazandıramaz. Elbette bunun için herkesin ilk yapacağı şey nedir? Hemen tıkalı damarı açtırabilmek için uzman bir doktor bulmak. Tam da aynısı tıkalı borular ya da su kaçağı olan tesisat için de geçerlidir. Çünkü profesyonel ya da uzman olmayan bir firma cihazlı kameralı su tesisatçısı değildir ve bu durumda başınıza açılabilecek birçok ekstra iş çıkar.

Tesisatta cihaz kullanan tesisatçılar için bir çok işlemde avantaj sağlanır. İlk olarak kaçağın ya da tıkalı borunun yerinin tespiti kolaylıkla yapılır. Yani bölgesel bir aramadan, noktasal aramaya geçilir ve sorunun yaşandığı yer size tam olarak söylenir. Su kaçağında makine ile kaçak bulmanın en büyük avantajı, sizi çok yüksek rakamlı tadilatlardan kurtarmasıdır. Tabi tadilat olursa, getirdiği iş yükü de cabası. Sadece su kaçağı bulmada değil, tıkalı boruların açılmasında da kameralı su tesisatçı önemlidir. Çünkü kamera ile tüm boruların içerisi görüntülenerek, borularda akışı kesen ya da bozan şeyin sebebi rahatlıkla öğrenilebilir. Gözle sorun direkt tespit edildiği için de en uygun müdahale şekli seçilip, ona göre gerekli işlem yapılır. Aksi taktirde kameralı su tesisatçı ile çalışmadığınıza pişman olacağınız bir çok kötü sonuç ortaya çıkabilir.

Kameralı Cihazlı Tesisat Firmaları

Anadolu Tesisat firması, cihazlı tesisat firması olarak hizmet verdiği süreç içerisinde Avrupa teknolojisini yakından takip eden bir firma olmuştur. Firmamızın bünyesinde bulunan teknolojik aletler sayesinde müşterilerimize kameralı robotlu tesisatçı hizmet sunabilmekteyiz. Kamera kullanan tesisatçı usta ekibimiz, gittiği yerde yaptığı tüm işlemleri servis formuyla garanti altına alır. Firmamızın bünyesinde bulunan cihazlı tesisatçı aletleri;

  • Akustik dinleme cihazları: Su kaçağını dinleme yöntemiyle bulmaya yaramaktadır.
  • Detektör: Su kaçakları ve boruların yerleri tespit etmede kullanılır.
  • Kanal açma makinesi: Tıkanan gider borularını açmada kullanılır.
  • Gider açma robotu: Kamerayla görüntü alarak gider borularındaki tıkanıklıkları açar.
  • Termal kamera: Sıcak su hatlarında yaşanan kaçakları ekrandan göstererek yer tespiti sağlayan bir araçtır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>