Görüntülü Tıkanıklık Açma

Görüntülü gider açma sayesinde açılan giderin tekrar tıkanıp tıkanmayacağını anlayabilirsiniz. Borularınızın içerisini kamera ile görüntü alınıp hangi sebepten dolayı problem oluştuğunu rapor halinde bilgilerinize sunmaktayız. Görüntülü tıkanıklık açma işlemi sırasında kullanılan malzemeler son teknolojik ürünlerdir ve Avrupa çıkışlıdır.

Bina içi pis su borusu bölümleri bağlantı borusu,havalık borusu,kat borusu,kolon borusu ve ana boru olmak üzere 5 bölümden oluşmaktadır. Atık boru su kolonları bina içinden rögara kadar olan borudur. Eğer bu ana hatta problem var ise bunu belediye ekipleri açmaz özel tıkanıklık açma firmaları tarafından yapılmaktadır. Ana hatta değilde kendi dairenizin pis su hattında tıkanıklık var ise de bu da yine özel kanal açma firmaları tarafından yapılmaktadır. Anadolu tesisat firması atık su borularını kameralı sistemle açan ustalarıyla size hizmet vermektedir. Robotla kanal açma firması olarak önce pis su hattınızı açmakta sonrasında ise kamera ile görüntüleme yapmaktadır. Robotla tıkanıklık açma esnasında borularda kırılma,ezilme,delinme gibi bir durumla kesinlikle karşılaşmazsınız. Sadece tek servis bedeli karşılığında hem tıkanıklığınız açılmış olur hemde boru içerisini kamera ile görüntüle şansını elde etmiş olursunuz.

     

Kullanılan tıkanıklık açma makinesi ile belirlenen tıkanıklık eğer yağlanma sebepli ise kimyasalların yağlanma sorununu çözmesi gerekir çünkü yağlanma giderilmezse tekrar çok kısa bir süre sonra tıkanıklığa neden olacaktır. Bunların yanında tıkanıklık açma işlemlerinin sadece sorunun sebebi ve çözüm yolunun belirlenmesinde kullanılmasının yanında bir diğer faydası da; kullanıldığı zaman tıkanıklığın yeri noktasal olarak belirlememizi sağladığı için tıkma ve/veya kazma işlemi olmadan arazi ne olursa olsun çözümü sunmamızı sağlar.
Görüntülü tıkanıklık açma ile kazmadan ve kırmadan tıkanıklıkların giderilmesi ile sizlere işlem sonunda tamiratı çok büyük mali kayıplara sebep olacak hasarlardan korumuş oluyoruz ki. Tıkanıklığın pis su giderlerinde olması kazma ve kırma işlemlerinde oluşan kötü koku ve görünümden de sizleri koruyor çünkü, kazma yok kötü koku, görün yok ilkesi.

Neden Anadolu tesisatı seçmelisiniz?

Anadolu tesisatı seçmeniz için birçok neden var ki zaman bunlardan bir kaçını yukarıda saydık, yeniden üzerlerine durmanın anlamı yok. Bunların yanında Anadolu Tesisat olarak görüntülü tıkanıklık açmanın yanında iş ahlakı ve profesyonelliği sonucu olarak asla işverenin suiistimal edilmemesini sağlar. Piyasada maalesef her iş ortamında olduğu gibi hazır yoldan, emek göstermeksizin para kazanmayı amaçlayan insanlar var. Bunların bir kısmı anlamadıkları halde işin başına geçerek hem kendilerini hem de sizleri yoruyorlar ki bu yormak zaman, enerji ve para kaybını da kapsıyor. Bilgisizliğin yanında bu bile kabul edilemez bir sebep iken bir de kullanılan malzemelerde sahtecilik söz konusu oluyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>