Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti yapan makineler hayatımıza büyük kolaylık getirdi. Bulunduğunuz kattan bir alt komşunuza sizin tesisatlarınızdan kaynaklanan tüm arızaları noktasal olarak tespit edilip onarımı yapılmaktadır.
Kırmadan su kaçağı tespiti adına kullanılması gereken malzemeler olmadan arama yapmaya kalkmak tamamen kör olarak çalışmak manasına gelmektedir. Yerin metrelerce altında, beton zeminde uygun makineler kullanılarak yapılan aramalar genellikle aşırı masraf ile sonuçlanan kırma, kazma işlemlerini meydana getirir.
Oluşabilecek kirlilik, kırılma masrafları sizlere tıkanıklık açma makinesi sayesinde hiç yokmuş gibi gelecek. Bunların dışında gelişen teknoloji her alanda olduğu gibi tesisatçılık alanında da kendini göstermiş uygun detektörler ve kameralı tıkanıklık tespit makineleri ile son noktaya gelmiştir. Türkiye`de de bu teknolojiler yavaş yavaş kullanılmaya başlamasına rağmen ilk olarak Anadolu Tesisat  farkı ile sizlere ulaşmıştır.
Kullanılan ekipmanların son derece profesyonelce kullanılması gereklidir ki işçilik aşamasından ekipmanlarımıza kadar profesyoneller ile çalışmak Anadolu Tesisat olacak misyonumuzdur.

Su kaçağı tespiti artık kırmadan dökmeden yapılmaktadır ve çoğumuz bu durumdan haberdardır.
Su kaçağını tespit eden ustalarımızın hepsinde tüm tesisatlara bakabilecek makineler mevcuttur. Peki nedir bu cihazlar diyecek olursanız onlarıda sırasıyla açıklayalım.

Öncelikle tüm meskenlerdeki sabit tesisatlar temiz su tesisatı , atık su gider borularının tesisatı ve kalorifer peteklerinin tesisatı. Temiz su tesisatı sıcak ve soğuk olmak üzere 2 ayrı sistemdir bu sistemi basınç testi yoluyla ve akustik dinleme cihazlarıyla su kaçağı tespiti işlemini gerçekleştiriyoruz. Temiz su boruları sağlam çıkarsa atık su borularına kamera ile su kaçak araması yapıyoruz. En son da kalorifer tesisatı bu sistemde kaçak varsa zaten kombinin basıncı sürekli olarak düşecektir. Kombi kalorifer kaçaklarını termal kameralı ile tespitini yapıp onarımını gerçekleştiriyoruz. Kalorifer tesisatındaki kaçak küçükse kaçak kimyasalı ile kaçağı kapatıyoruz ve hiç bir yer kırılmamış oluyor.

     

Kırmadan su kaçağı tespiti için kullanılan detektörler ve kameralı tıkanıklık tespit makineleri son derece profesyonelce kullanılması gereken hassas makinelerdir. Bu detektörler ve kameralı tıkanıklık tespit makinelerinin kullanımı için gereken ustalığın yanında tam tespit süresince de ustalık gerekmektedir aksi halde sizlerden büyük bedellere sahip fatura ların ödenilmesi istenilebilinir.
Neden Anadolu tesisatı tercih etmelisin?
Anadolu Tesisat Avrupa ve Asya yakalının geneline yayılmış bir işletmedir ve uzun yıllardan beridir edindiği tecrübeler ve benzerlerinde olmayan yeniliklerle sizlere hizmet vermektedir.
Keşif aşamasından tamire kadar alanında uzman ekip ve gereken ekipmanlar ile çalışır. Bu sayede var olan hasarın tespitinde ve hasarın tekrarlanmasında giderici ve önleyici olarak rol aldığı gibi hasara neden olan hususların tespitini de yapar ve onların giderilmesi ile sorunun tekrarlanmayacak şekilde sizlere tamir edilir iletilmesini sağlar.
Anadolu Tesisat bünyesinde diğer benzer firmalarda bulunmayan yenilikçi makine kullanımı sağlar. Avrupa`da çıkışlarından sonra tesisatçılık alanında kullanılmaya başlayan ürünleri Türkiye`ye getirmiş ilk firmadır ve kameralı su kaçağı tespit makinesi sayesinde sizlerin yaşam alanları içerisinde oluşabilecek her türlü pisliği önlemiş olur.
Yenilikçi yaklaşımları sayesinde firma olarak ilklere imza atmaktadır Avrupa şartlarında hizmet almanız için sağladığı ekipmanların yanında hızlı müdahale, hızlı tespit ile de sizlerin zamanını çalmamış olur.
Çalışma sisteminde son derece temizlik açısından titizdir. Sizlerin sağlığı ve huzuru için oluşabilecek her türlü fazladan kiri ve aksaklıkları profesyonelce önlediği gibi iş gereği meydana gelen tüm olası kirliliklerin de temizlenmesi ve teslimini sağlar.

Kırmadan su kaçağı tespiti olur mu?

Kırmadan elbette su kaçağı tespiti olur çevrenizde bulunan ve küçük çaplı işletmelerin fiyatı son derece yüksek ve iş görür bu makineleri edinememesi normal. Çünkü bütçeleri itibari ile küçük çaplı işletmeler tarafından edinilemeyecek kadar pahalı ekipmanlardır.
Ekipmanların güvenirliliklerinden neden bu kadar eminiz?
Ekipmanları kullanmadan önce deneme yapmak gereklidir her işte olduğu gibi. Bu aşamada yerin 3 metre altında sert zeminde su kaçağı tespit denemeleri ile ekipmanların güvenilirliğinden emin olduk ve kullanılan ve piyasada başka hiçbir benzer işletmede yer almayan kimyasallar ile kazmadan su kaçağına neden olan tesisatın tamirini sağladık. Denemek ister misiniz?
Ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimiz tarafından yapılan bu işlemleri istediğiniz zaman deneyin ve sonuçları görün. Türkiye`de tesisat firmalarının hiç birinde yer almayan bu yenilikçi hareketler uzman ekibi ve alanında tek ekipmanları ile sadece Anadolu tesisat tarafından hizmet verilmektedir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>