Banyo Gider Tıkanıklığı Açma

Evimizin banyosunda meydana gelen gider tıkanıklığını Anadolu tesisat olarak kameralı cihazlarla banyo gider tıkanıklığı açılmaktadır.  Banyomuzda meydana gelmiş olan tıkanıklıklar zamanla kötü kokulara neden olmakla beraber önlemi alınmadığı sürece evimizi pis sular basabilir. Yapacağınız en hızlı çözüm Anadolu tesisatı aramak olacaktır. Çünkü firmamız geniş servis ağı ile İstanbul’un her bölgesinde bir ekip bulundurmaktadır. Bu sayede en hızlı şekilde arızalara çözüm üretiriz. Tıkanan gider geri tepiyorsa bekleyemez ve biz bunun bilincinde olduğumuzdan siz söylemeseniz de acele ederiz.
Size en iyi ve hızlı hizmeti vermek bizim görevimiz. Bunun için kendi işinde profesyonel ekiplerle kırma dökme yapmadan sadece kameralı cihazlarla tıkalı gider açma için gelen ekibimiz size ön bilgi verdikten sonra banyo gider tıkanıklığı açma işlemine geçilir. Banyo giderleri genelde saç kılından veya banyoda yıkanan yün halı gibi bazı tüylerden tıkanır. Gerçi günümüzde halı yıkama yün yıkama diye bir şey artık neredeyse kalmadı. Her şeye rağmen hala giderleri bu tüylerle tıkanan evler de var tabi ki.
Ev ve işyerlerinizde kötü durumlarla karşılaştığınız zaman aklınıza kırma dökme gelmesin. Özellikle de mutfak pimaşların da yağların gider borusu içinde birbirine yapışarak boruyu daraltması ile oluşan sorunlar çok zor halledilir. Yağlar makine ile açılınca iş bitmez, giderken akıp gitmeleri için iyice parçalanmaları gerekir. Bunu bize sağlayan ise zincir uç olacaktır. Tıkanıklık robotu gidere salınan telle çalışır telin en ucunda da bu sökülebilen kafalar kullanılır. Makinenin döndürerek ilerlettiği uç iki tarafına zincir bağlanmış durumdadır. Tel döndükçe zincirde açılarak kenardaki kalıntıları atıkları parçalar. Zincir kafa Anadolu Tesisat farkı olarak banyonuzda meydana gelmiş olan gider tıkanıklığı içinde kullanılabilir. Yoğun bir birikme olmuşsa giderde bu kafayla müdahale edilir. Kırma dökme yapmadan kameralı dedektörlerle tıkalı küvet gideri açma yapılmaktadır. Aynı şekilde banyoların zeminindeki suların gitmesi içinde süzgeç konulur. Bu süzgeçlerde geniş kafalar geçmez ancak ona göre düz sarma uçları da mevcut. Süzgeç tıkanıklığı da bu şekilde açılır.
Bu tür can sıkıcı durumlarla karşılaştığınızda Anadolu Tesisat Banyo Gider Tıkanıklığı Açma servisimizi arayabilirsiniz.

     

Tıkalı gider açma işlemi için işinin ustası robotlu kameralı çalışan bir tesisat ustasından yardım almanız gerekmektedir. Aksi halde 1 saat içerisinde halledilecek bir problemi geri dönülemeyecek şekilde zarar görebilirsiniz. Giderlerde oluşacak delinmeler hattın tamamen kullanımını durduracağı için zahmetsiz en az masrafla sadece tek servis bedeliyle bu problemden kurtulmak mümkündür. Robotla açılan pimaş borularında hiç bir şekilde kırılma , ezilme gibi bir problemle karşılaşma riski hiç yoktur.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>