Bayrampaşa Kameralı Su Kaçağı Tespiti – Cihazlı Su Tesisatçı

Bayrampaşa su tesisatı firmaları arasında öncü olan firmamız, sahip olduğu teknoloji ve teknik ekibi ile evlerinizdeki su kaçaklarını en kısa sürede çözen firma olarak bilinmektedir. Yaygın servis ağımız ile ilçe ilçe gezici ekibimiz sayesinde, su tesisatı ile ilgili tüm problemlerinizi kısa sürede çözüm getirmekteyiz. Haftalarca sürecek tadilatlara ve ek masraf yapmanıza son verecek su tesisatı makinelerimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. Bayrampaşa parkenin altında patlayan su borusunu tespit eden usta ve ekibimiz ile, zeminde oluşan su kaçaklarını ve tüm borulardan kaynaklanan kaçakları da kısa bir sürede tespit ediyoruz. Su kaçağı tespitinde kullandığımız nem ölçer, akustik dinleme gibi cihazlarımız ile sorunun kaynağını kırmadan ve tadilat işlerine girmeden buluyoruz. Bu anlamda sektöründe tek firmayız. Çünkü diğer bir çok firma sorunun kaynağını tespit edemediği gibi; kırma işlemlerini gerçekleştirerek ev/iş yeri sahibinin uzun tadilat süreçlerine maruz kalmasına neden olmaktadır. Hem bütçenize zarar veren hem sorunu büyülten bu durum, firmamızın sizi asla maruz bırakmayacağı bir durumdur!

Bayrampaşa Bilgisayarlı Sistemle Su Tesisat Kaçaklarına Bakan Su Tesisatçısı

İç yapı ve dış yapı sistemlerinin yeni teknolojilere entegre edilmesi ile su kaçakları önlenebilir olsa da, eski yapı sistemleri ile inşa edilmiş binalar ve zeminler için aynı durum söz konusu olmayabilir. Zeminde oluşan, kırılmalar ve çatlama sonucu toprağa veya duvara kadar uzanan bir su kaçağı, aylar sonra kendini belli edebiliyor. Bu kaçakların tespitini bulmak için eskiden tüm tesisat geçen bölgeler kırılıyordu. Bayrampaşa termal kamera ile su tesisatındaki kaçağı bulan firma olarak bizler, gereksiz tadilatlara son veriyoruz. Pis su içerisini gösteren kamera ve termal kameralarımız sayesinde; kalorifer, sıcak su boruları gibi sorunların oluştuğu noktadaki boruları dakikalar içerisinde tespit ediyoruz.

Bayrampaşa Kalorifer Peteklerine Giden Tesisat Borularında Su Kaçağı Arama Hizmeti Veren Firma

Tesisat borularında oluşabilecek, çatlak veya kırılmalar sonucunda su kaçakları kaçınılmaz bir son. Kalorifer peteklerine giden tesisat borularındaki su kaçakları eskiden kırılarak tespit edilse de, firmamızda kullanılan akıllı teknolojiye sahip ekipmanlar ile boruların içlerine kadar görüntüleyebilmek mümkün. Bayrampaşa kalorifer tesisat borusundaki su kaçağını tespit eden tesisatçı olarak bizler, sıcak su borularından kaynaklanan problemleri termal kameralar ve akustik dinleme cihazlarımız ile kısa sürede tespit edebilmekteyiz.

Temiz su boruları ve atık su gider boruları beton altında olduğu için kaçağın nereden olduğunu anlamak mümkün değildir. Bunu anlayabilmek için teknolojiden yararlanarak ve işimizdeki ustalık sayesinde su kaçıran borunun noktasını tespit ediyoruz. Su kaçaklarını bulabilmek için tüm cihazlara sahip olmak gereklidir. Daire ve  iş yerlerinde temiz su tesisatı , atık su gider boruları ve kalorifer tesisatı bulunmaktadır. Bu tesisatların hepsinin ayrı ayrı işlevleri vardır tüm bunların hepsine tek bir cihazla bakılması olanaksızdır. Aşağıdaki açıklamada tesisatların kontrollerini nasıl yaptığımızı ve hangi cihazları kullandığımızı sıraladık.

Akustik dinleme cihazı : Basınç testi işlemini uygularken kullandığımız dinleme cihazları su kaçağında en çok kullanılan kaçak tespit cihazıdır. Bu yöntemle temiz su tesisatındaki sıcak ve soğuk suyu test ederek kaçağı bulma yöntemimiz olmaktadır.

Pis su içerisini gösteren kamera : Yine en çok kullandığımız cihazlardan biridir. Atık su tesisatının içerisinde kırık, çatlak,vb. durumları görebilmek için yaygın olarak kullanmış olduğumuz bir cihazdır.

Nem ölçer : Nem ölçer cihazı aslında su kaçağını bulan bir cihaz değildir. Su kaçağını bulabilmek için nem seviyesini ölçmede bize yardımcı bir ürün olarak kullanılır.

Termal kamera : Termal kamera yöntemi daha az sıklıkla kullandığımız bir cihazdır. Çünkü bu cihaz sadece sıcak suyu gösterebilen bir kameradır. Bu sistemi kalorifer kaçaklarında kullanıyoruz.

Bayrampaşa Görüntülü Cihazlar İle Su Kaçağının Tespiti Ve Cihazla Su Tesisatçısı Hizmeti

Günlerce süren tadilatlar, her yer toz ve su içinde kalan mutfak ve banyolar; hayatımızda giren yeni teknolojiler sayesinde çok eskide kaldı. Teknolojinin her alanda sunduğu yenilikler ile,su tesisatı sektöründe de olumlu gelişmeler yaşandı. İstanbul’da hizmet verdiğimiz tüm noktalarda, eski yapıların su tesisatı problemlerini ve su kaçaklarının tespitini, sorunu bulabilmek için her yeri kırmadan kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Bayrampaşa cihazla zeminin altında patlak boruyu tespiti yapan şirket olarak bizler, Bayrampaşa robotla su kaçağının nereden geldiğini tespit eden tesisatçı veya servislere kadar geniş bir alanda yetkin kişiler tarafından, su kaçağı problemi ile karşı karşıya kalan kişilere hizmet vermekteyiz. Bayrampaşa röntgen sistemle su kaçağını tespit eden servis hizmetimiz ile evlerinizdeki haftalarca sürebilecek bir dizi tadilata son vermekten mutluyuz. 1-2 saat içerisinde sonuçlanan süren tadilatlar ile artık ev sahiplerinin korkulu rüyası değil. Bayrampaşa’da oturuyor ve yukarıdaki belirtilen su kaçağının olduğunu şüphelendiren durumlar bulunduğunuz alanda mevcut ise, Bayrampaşa görüntülü cihazla su kaçağını bulan tesisat ustası ekibimiz sayesinde su kaçağı kaynağını tespit edebilir, kısa sürede tamirat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>