Zeytinburnu Su Akan Yeri Bulan Kameralı Tesisatçı

Zeytinburnu su akan yeri bulan kameralı tesisatçı firma olan Anadolu Tesisat, tüm İstanbul geneline servis hizmeti sunan ender firmalardandır. Acil kaçaklara ve tesisat arızalarına en kısa sürede ulaşmayı, kullandığı cihazlara ve teknik personellerine borçlu olan firma; su kaçağı yaşanan yeri kamerayla kontrol eden Zeytinburnu tesisatçı ekibi, diğer tüm ekipleri gibi ful donanımlı ve hızlı bir şekilde adreslere su tesisatı hizmeti götürmektedir.

Su kaçağı tespiti artık kırmadan dökmeden yapılmaya başlandığı için eskiye nazaran çok daha uygun fiyatlara yapılabiliyor. Akıllı yeni nesil cihazlar ile temiz su ve atık su tesisat borularındaki kaçakların tespiti etrafa hiç bir zarar verilmeden hızlıca hallediliyor. Anadolu Tesisat firması olarak daire veya iş yerlerindeki su kaçaklarını tespit ederek onarım işlemlerini de yapan uzman ekip tek bir elden bu sıkıntıdan kurtulmanıza yardımcı oluyor.

Su kaçağı konusunda yaşadığınız sıkıntıya son vermek için Anadolu Tesisat’ı arayabilir ve çok kısa bir süre içinde sıkıntıdan tümüyle kurtulabilirsiniz.

 

Su Sızdıran Yeri Kamerayla Tespit Eden Zeytinburnu Tesisat Servisi – Su Kaçakları Nasıl Anlaşılır?

Anadolu Tesisat’a ulaşarak usta ekip ile görüştük ve sizler için önemli bilgiler topladık. İşte, Anadolu Tesisat ekibinin kendi anlatımıyla “Su kaçağı nedir?” ve “Su kaçakları nasıl anlaşılır?” sorularının cevapları;

Çoğu müşterimiz, evinde ya da şirketinde su kaçağı olup olmadığına emin olmadan, bizleri yani su sızdıran yeri kamerayla tespit eden Zeytinburnu tesisat servisi çalışanlarını aramaktan kaçınıyorlar. Su kaçağının belirtilerini yanlış yorumlayan ya da su kaçağını aklına getirmeyen çoğu müşterilerimiz, hem maddi hem de manevi zararlar ile karşılaşmaktadırlar. Anadolu Tesisat olarak bizler, su kaçakları hakkında elimizden geldiğince en açık şekilde bilgi paylaşımı yapmaktayız. Gerek teknik gerekse de uygulamalarımızı paylaştığımız bu sitede, su kaçağı belirtileri, su kaçağı nedenleri gibi birçok merak edilen konuyu bulabilirsiniz. Ziyaretçilerden gelen istek taleplere göre belirlediğimiz bugünkü konu; “Su kaçakları nasıl anlaşılır?” oldu. Zeytinburnu’nda su kaçağına cihazla bakan tesisat firması olarak, bu konuya değinmekte fayda gördük.

  • Daha önceki açıklamalarımızda su kaçağının en yaygın belirtilerinden birisinin, yüksek faturalar olduğunu belirtmiştik. Kullanmadığınız halde faturalar yükselmeye başladı ise, su kaçağının habercisi olabilir. İşte, bu noktada ziyaretçilerimizin en çok yaptığı hata ise, su saati arızasından şüphe edip, su saati değişikliği talebinde bulunmasıdır. Asıl problem tesisattaki kaçaklar ise; su saatini değiştirmeniz sorunu çözmeyecektir. Bu nedenle, mutlaka su tesisatçısından bir su kaçağı arama hizmeti almalısınız.
  • Alt kata sizden su damladığı iddia edilebilir. Su kaçağı sizden olabileceği gibi diğer dairelerin tesisatından da kaynaklanabilir. Bu gibi durumlarda, tesisatta kaçak olduğuna cihazla emin olmadan yaptırdığınız her kaçak tespit işlemi; size sadece maddi külfetten ibaret olacaktır.

Rutubet problemi de, su kaçağının işaretidir. Duvarlar, banyo tavanlarının kabarması veya rutubet, su kaçağının olabileceğini akla getirmelidir. Boyada bir sorun yok ise muhtemel sebep su kaçağıdır.

Cihazla Su Tesisat Borusundaki Kaçağı Tespit Eden Zeytinburnu’ndaki Su Tesisatçıları – Tesisatçı Çağırmadan Kaçak Olup Olmadığını Anlama Yöntemleri

Cihazla su tesisat borusundaki kaçağı tespit eden Zeytinburnu’ndaki su tesisatçıları arasında öne çıkan firmalardan olan Anadolu Tesisat olarak yazımıza “tesisatçı çağırmadan kaçak olup olmadığını anlama yöntemleri” ile devam ediyoruz;

  • Temiz Su Tesisatındaki Kaçağı Nasıl Anlarız: Ev ya da ofiste nerede su kaçağından şüpheleniyorsanız, orada bulunan muslukların hepsini kapatın. Klozetin yanında dahi bulunan taharet musluklarının kapalı olduğundan emin olun. Mutfakta bulunan ve sık kullanılan evyeler de unutulmaması gereken noktalar olduğunu belirtelim. Evyenin altındaki taharet musluklarını ve lavabonun altında bulunan taharet musluklarını kapatın. Su sayacının üzerinde yazılı rakamları gece yatmadan önce mutlaka not edin. Sabah kalktığınızda ilk işiniz; su sayacına bakmak olmalı. Sabah sayacınızı tekrar okuduğunuzda; dünkü rakamlar arasında fark var ise temiz su tesisatında kaçak var demektir.
  • Pis Su Tesisatındaki Kaçağı Nasıl Anlarız: Duvarlardaki kabarıklıklar, parkelerdeki küflenmeler ve rutubetin kaynağı pis su tesisatındaki kaçaklar olabilir. Duvarlar yavaş yavaş kabarmaya başlamış, durmadan ilerliyor ve hala damlama yapıyorsa pis su kaçağından şüphelenilebilir. Atık su tesisatındaki kalıntılar sebebi ile koku her zaman görülebilen bir belirti değildir. Pis su borularındaki kaçak ise, temiz su kaçaklarından şu yöntemle ayırt edilir.

Üst kattan kaynaklanan pis su kaçakları; kullanıma bağlı olarak gelişir. Yani, üst kat kanalizasyon borularına herhangi bir su veya atık göndermez ise, damlama gerçekleşmeyecektir. Evinizin vanalarını kapatın ve üst komşu da kapatsın. Ve üst komşudan klozeti veya giderleri kullanmasını bir süre durdurmasını engelleyin. Damlama kesildiği anda, pis su tesisatındaki kaçaklar ortaya çıkmış olur.

Zeytinburnu’nda boru patlağını kamerayla kontrol eden tesisatçı usta ve ekibimiz, her zaman cihazları ile hizmet vermektedir. Acil su tesisatı arızalarına hızlı servis araçları ile müdahale eden Anadolu Tesisat, sektörünün en iyi firmasıdır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>