Su Kaçıran Yeri Makineyle Bulan Bakırköy’de Su Tesisatçısı Firmaları

Su kaçıran yeri makineyle bulan Bakırköy’de su tesisatçısı firmaları arasında önde gelenlerden Anadolu Tesisat, su kaçağı hizmetini cihazla ve kırmadan yapan bir firmadır. 12 servis aracı ile tüm İstanbul geneline “kaliteli tesisat” hizmeti sunan firmamızda, bu alanda eğitim almış deneyimli personeller çalışmaktadır. Su kaçaklarının yerini, sayısını veya büyüklüğünü mutlaka teste tabi tutan firmamız her işlemlerinde “olası kaçakları” da değerlendirdiği için su kaçağı tespiti konusunda lider firmalardan birisidir. Bakırköy kaçak yapan yeri cihazla kontrol eden tesisatçı firması olarak, tadilat hizmetlerimizi 1 yıl garantili olarak veriyoruz.

Dairelerde ve iş yerlerinde aniden ortaya çıkan su akıntıları bir anda yaşam alanımızı kısıtlayıp bizi sıkıntıya sokmaktadır. Normal bir tesisatçının boruların geçtiği yerleri kırıp kaçağa ulaşmaya çalışması sinirlerimizi daha çok bozar üstelikte fazladan masrafa girmemize sebep olur. Böyle bir problemle karşılaşmamak için tesisatların tümüne ayrı ayrı cihazlarla bakabilecek bir tesisat firmasından yardım almak fazladan masrafın ve uzun süren su kaçağı arama çalışmasının önüne geçmek demektir. Problemleri tek elden çözen Anadolu Tesisat, tespit onarım işlerini sorunsuz bir şekilde çözmektedir.

 

Patlak Tesisat Borusunu Termal Kamerayla Bulan Bakırköy Tesisatçı Firmaları – Tesisat Boruları Neden Patlar?

Peki, bu tesisat boruları neden patlar? ve patlağın belirtileri tam olarak nelerdir? Yaygın olarak karşılaşılan su kaçağına sebep olan boru patlakları, cihazlar ile kısa sürede tespit edilebilmektedir. Tesisat borularının patlama nedenlerine bakacak olursak, ilk olarak basınç problemi ile karşılaşırız. Şebeke su tesisatından gelen suların basınçlı bir şekilde tesisata girişi borularda hasarlara ve patlamalara neden olabilir. Bu nedenle, basınca dayanamayan borulardaki sular sızıntı yaparak, su kaçağına neden olur. Tesisat borularının patlamasının ikinci nedeni olarak, boruların kalitesiz oluşunu ifade edebiliriz. Kalitesiz malzemelerden üretilmiş her su borusu, ilerde mutlaka ya kırılacak ya da çatlama yapacağı için su kaçakları da kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle; tesisatını değiştiren her müşterimizin tesisatçılardan yardım alırken, kaliteli boruları kullanıp kullanmadığına emin olmasını önemle hatırlatıyoruz. Tesisat borularının patlamasındaki diğer etkenlerden birisi de usta hataları olabilir. Tesisat döşenirken ya da evde tadilat yapılırken tesisat borularına zarar verilmesini takip eden süreçlerde, su borularının çatlaması görülebilir. Çatlayan borulara giren basınçlı sular veya tesisatın öz ağırlığı çatlak boruların patlamasına neden olacaktır. Patlak tesisat borusunu termal kamerayla bulan Bakırköy tesisatçı firmaları arasında saygın bir yeri olan Anadolu Tesisat olarak, kaliteli boruların seçilmesi ile su borularının patlamasının engellenebileceğine inandığımız için, kullandığımız her malzemeyi dayanıklı ve kaliteli borulardan seçiyoruz.

Betonun İçerisindeki Patlak Boruyu Kamerayla Görüntüleyen Bakırköy’deki Tesisatçılar –  Patlayan Su Borusunun Yerini Tespit Etme Hizmetimizin Aşamaları

Patlayan su borusunun yerini tespit etme hizmetimizin aşamaları hakkında bilgi vermeden önce, betonun içerisindeki patlak boruyu kamerayla görüntüleyen Bakırköy’deki tesisatçılar arasında bu işi hakkıyla yapan birkaç firmadan biri olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Tesisatta kaçağa neden olan patlak su borularının yerini tespit etme konusunda hizmet veren Anadolu Tesisat, tüm su kaçaklarında olduğu gibi bu problemde de görüntülü sistemlerini ve akustik cihazları kullanmaktadır. Bakırköy su kaçıran boruyu kameralı cihazla kontrol eden tesisat servisi olarak, hızlı bir şekilde müdahale ettiğimiz patlamış su borularındaki kaçağı bulmak için önce tesisatı ölçeriz. Manometre cihazını su tesisatına bağlayarak, kaçağa neden olan patlak su borusunun hangi tesisatta olduğunu anlamaya çalışırız. Vananın kapatılmasını takiben Bakırköy cihazla betonun altındaki su kaçıran yeri bulan usta ekibimiz, akustik cihazın vereceği sesleri değerlendirerek kaçağı bulur. Termal kameralar ile kontrolü sağlanan patlak boruların yerinin tam tespit edilmesini takiben, o bölgede en az hasarla kırma işlemi gerçekleştirilerek su kaçağı yüzeye çıkartılmış olur.

Bakırköy’de Seramiklerin Altında Çatlak Su Borusunun Yerini Bulan Tesisatçı Usta –  Su Kaçağı Tespiti Ne Kadara Mal Oluyor?

Bakırköy’de seramiklerin altında çatlak su borusunun yerini bulan tesisatçı usta olarak bize sıkça sorulan şu sorunun cevabını vermek istiyoruz: Su kaçağı tespiti ne kadara mal oluyor?

Seramiklerin altından su çıkıyor, seramiklerin üstünde sürekli su birikiyor gibi şikayetleri olan çoğu müşterimizin ortak problemi su kaçağıdır. Bakırköy seramiklerin altında patlamış su borusundan sızan suyun yerini cihazla bulan usta ekibimiz, tespit çalışmaları sırasında çevre güvenliğini sağlayarak ve titiz bir şekilde çalışmalarını yapmaktadır. Zeminde döşenmiş tesisat borularının zamanla çürümesi, basınçlı su girişi gibi farklı faktörlere bağlı olarak yüzeye çıkan sular, ev sahiplerini ve iş yerlerindeki çalışanları oldukça rahatsız etmektedir. Su birikintilerinin kazaya dahi neden olduğu bu kaçakların tespit edilip, çözüme kavuşturulması çok önemlidir. Bakırköy’de su kaçağını makineyle bulan tesisat firmaları arasında en iyi tesisat firması olarak bilinen Anadolu Tesisat’ın İstanbul genelinde verdiği su kaçağı tespiti fiyatları için belirlediği tutar 150 TL’dir. Cihazla yapılan su kaçağı tespiti hizmetimiz için bizleri arayabilir, kısa sürede arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>