Bahçelievler Cihazla Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma

Bahçelievler semtinde su tesisatı hizmeti veren firmamız, gerek bilgi birikimi gerekse de teknolojik ekipmanları ile sektörde bu işi ilk yapan firmalar arasındadır. Deneyimli ve bu alanda eğitim almış teknik personelimiz ile su tesisatında meydana gelen her arızayı giderebilecek bilgi birikimine ve teknolojiye sahibiz. Bahçelievler fayansın altındaki patlak su borusunun yerini tespit eden firma olarak, yaygın servis ağı sayesinde size en uygun saatler içerisinde evlerinize ve iş yerlerinize gelerek, görüntülü su tesisatı teknolojimiz ile su tesisatı kaçağını kısa bir sürede tespit etmekteyiz. Uzun sürecek ve size ek masraflara neden olacak banyo kırdırma gibi gereksiz işlemler yerine, firmamızın sizlere sunmuş olduğu akıllı cihazlar ile su kaçağının yerini dakikalar içerisinde tespit ettirebilir ve ardından deneyimli ustalarımız ile tamirat işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Bahçelievler görüntülü cihazlar ile su kaçağını tamir eden usta ve ekibimiz, sorununuzun kaynağını ve yerini görüntülü sistemde ve diğer ekipmanlar ile bularak; en kısa sürede su kaçağı probleminizi ortadan kaldıracaktır. Bahçelievler cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak bizleri tercih ederek, evlerinizin uzun bir tadilat dönemine girmesini engelleyebilir, gereksiz masraflardan da kurtulabilirsiniz. Ortalama 1 saat kadar kısa bir sürede su kaçağı tespitiniz yapılır ve kaçak olan bölgede gerekli kontroller sağlanarak, su kaçağı tamiratına başlanır.

Bahçelievler Bilgisayarlı Sistemle Su Tesisat Kaçaklarına Bakan Su Tesisatçısı

Eski yapılı binalar ve hatalı işçilik sebebi ile sık sık karşılaştığımız bir problem olan su kaçağı, ev veya iş sahiplerinin oldukça canını sıkan bir konu. Komşumuza akan sular, evdeki duvarda bulunan rutubet ve duvar çatlamaları, ve biriken suyun artması ile problemin su kaçağı olması kuvvetle muhtemeldir. Eski yapılarda daha sık görülen su kaçağı, İstanbul’da da bir hayli yaygın haliyle. Eski yapılarda Küng ismi ile bilinen demir boruların kullanılması ve buna bağlı kaçaklar; Bahçelievler ve civar ilçelerde sık görülen bir problemdir. Su kaçağının sebeplerini ve kaçağın verdiği belirtiler ile anlayabilmemiz ile su kaçağının tamiri daha kolay olacaktır.Bahçelievler bilgisayarlı sistemle kaçak suyu tespit eden kameralı su tesisat ustası ve ekibimiz ile görüşerek, termal kamera ile su kaçağının yerini bulmak  dakikalar içerisinde mümkün. Ev ve iş yerlerinizdeki kaçak suların tespitini ise, Bahçelievler kameralı cihazla kaçak suyun nereden geldiğini bulan servis olarak deneyimli elemanlarımız ile  bizler gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler kameralı su kaçağı tespiti yapan firmamız kırmadan kaçağın noktasını tespit ediyor.
Uzman personelimizle ve son teknoloji cihazlarımızla problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.
Su kaçağı temiz su veya atık su giderlerinde olsun dairenin tüm tesisatlarının kontrolünü sağlıyoruz. Tesisat firmamızda onarım işlemleriniz de yapılmaktadır.

Bahçelievler Kanalizasyon Borusunda Kamera İle Kırık Tespiti Yapan Servis

    •  Zemin katlarda su yalıtımının olmaması da su kaçağı ile karşılaşmamıza neden olabilir. Yeni yapılarda drenaj ve su yalıtımları ile su kaçakları en aza indirgenmeye amaçlansa da eski yapılar ve temelinde su yalıtımı kullanılmayan binalarda, genel olarak su kaçağına sıkça rastlamaktayız. Bahçelievler kanalizasyon borusundaki kırığı robot ile bulan usta ve deneyimli ekibimiz ile, zemin katlarda oluşan su kaçaklarını, zemini kırmadan tespit edebiliyoruz.
    • Eski yapıların zeminlerinde ve duvarlarında en çok kullanılan Küng ( demir borular) da zamanla aşınması ve oksitlenmesi ile tesisat borusunu kırarak ya da patlatarak, su kaçaklarına yol açabilirler. Bahçelievler röntgen ile patlak boruyu tespit eden firma olarak bizler, Bahçelievler bölgesinde sık sık boruların oksitlenmesi ve patlaması problemi ile karşılaşmaktayız.

Bahçelievler Termal Kamera İle Kaçak Suyu Bulan Tesisat Firması

Kalorifer boruları, pis su borusu gibi tesisat borularında sıcaklık ve nem ile ölçüm yapılarak bulunabilen su kaçakları, firmamız tarafından aktif olarak kullanılan termal kameralarımız ile mümkün. Tesisattaki problemin kaynağını bulan görüntülü cihazlarımız ile kısa sürede kaçağın nereden geldiğini bularak, tamirat işlemlerinizi onayınız ardından başlatıyoruz.

Su Kaçağı Artık Çözümsüz Değil : Kameralı Sistem İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları çözümsüz bir problem olmamakla birlikte, günümüz teknolojisi ile tespiti ve müdahalesi zor olmayan tesisat problemleridir. Yukarıda da belirtildiği gibi; su kaçaklarının belirtilerine bakarak, kameralı sistem ile su kaçağının tespitini yapmak artık çok kolay. Banyonuzu ya da su kaçağının oluştuğu bölgeyi kırmadan, ek bir tadilat masrafı çıkarmadan, Bahçelievler su kaçağını görüntülü makine ile tespit eden şirket ihtiyaçlarınız  için bizlere ulaşarak, var olan bölgedeki su kaçağı sorununuzu son teknolojik tesisat ekipmanlarımız ile bizler dakikalar içerisinde çözüm getirmekteyiz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>