Rögar Kuyusunun Yerini Bulan Firma

Rögar kuyusunun yerini bulan firma olarak rahatlıkla söyleyebiliriz ki, en büyük tesisat sorunlarından birisi olan rögar kuyularını bulmaktır! Peki, sizin rögar kuyusunu bulmak için desteğe mi ihtiyacınız var? Lağım çukurunu siz ya da başka bir tesisatçı bulamadı mı? Kazmadan, kırmadan rögar kapağını bulabilecek bir tesisat firması mı arıyorsunuz? Eğer bu sorulara evet cevabını veriyorsanız şu an doğru adrestesiniz! Görüntülü cihazlar ile tespit ve onarım yapan tesisat şirketimiz Anadolu Tesisat’ın desteği ile kırmadan kısa bir süre içerisinde rögar kuyusunu bulabileceksiniz!

Rögar kuyusunun yerini bulan firma olarak da bilinen ve Anadolu Tesisat markası ile su tesisatı alanında kaliteli hizmet vermek için kurulmuş olan firmamız, İstanbul genelinde su kaçağından tıkanıklık açmaya kadar geniş bir kulvarda tesisattaki oluşan arızaların onarımı konusunda yıllardır hizmet veren köklü firmalardan biridir. Anadolu Tesisat tarafından alınan her hizmette en yetkin personeller çalışır ve kaliteli cihazlarla tespit ve onarım işlemlerini yaparlar. Rögar kuyusunun yerini bulan firma olarak, su tesisatından kanalizasyon tesisatına kadar bir çok hizmetimiz ile, hem ev sahiplerine hem de ticari müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kayıp rögar kuyusunun tespitini detektörlü cihazla yapan tesisatçı ekibimiz sayesinde, tıkanıklık problemleriniz için kazma kürekle rögar kuyusunu aramaya son verecek teknolojiye sahibiz.

Bina ana hatlardaki tıkanmalar rögardaki problemlerden veya rögara giden ana boruların çökmesiyle oluşabilmektedir. İşinde uzman servis personellerimiz çökmüş olan noktayı cihazla bulup yerini göstermektedir. Kayıp rögarları da aynı sinyal verici sistemlerle yer tespiti yaparak bulmaktayız.

     

Kanalizasyon Kuyusunu Tespit Eden Tesisat Şirketleri

Kanalizasyon kuyusunu tespit eden tesisat şirketleri arasında bir numara olan Anadolu Tesisat ile artık kanalizasyon kuyularını bulmak çok kolay! Rögar kuyuları, evlerimizden veya iş yerlerimizden giden pis atıkların, bağlı bulunduğumuz belediyenin tesisat borularına ulaşmadan önce biriktiği lağım çukurlarına verilen addır. Rögar kuyularının zaman içerisinde çeşitli sebepler yüzünden tıkanması ile pisliği geri tepmesi sık karşılaşılan bir tesisat sorunudur. Tıkanmış olan kanalizasyon borularından tuvaletimize ya da giderlere geri tepen pis su atıkları, banyomuzu ve giderlerin bulunduğu alanı mahvetmekte ve pis kokulara, hatta hastalıklara neden olmaktadır.

Rögar kuyusunda oluşan bu tıkanmalar sebebi ile klozetten taşan lağım atıkları, genelde zemin katta oturan ev sahipleri ve iş yerlerine oldukça zor anlar yaşatmaktadır. Rögar kuyularının bulunması ile çözülebilecek olan bu tesisat problemi, her zaman kolay bir şekilde çözülememektedir. Rögar kuyularının zaman içerisinde çökmesi, üzerine binaların inşa edilmesi veya bahçeye dönüştürülmesi gibi bir takım faktörler sebebi ile rögar kuyularındaki tıkanmaların çözülmesi için bu rögar kuyularının bulunması gerekmektedir. Rögar kuyularının yerini kontrol eden cihazlı tesisatçı servisi ekipleri tarafından aranan rögar kuyusu, derinlerde olduğu takdirde bulunması da imkansızlaşmaktadır.

Cihazla Rögarın Yerini Tespit Eden Tesisatçı Firmalar

Cihazla rögarın yerini tespit eden tesisatçı firmalar dahi bu konuda tecrübesiz olduklarında ve cihazlarını iyi kullanamadıklarında rögarların yerini bulmak bir yana, yakınına dahi yaklaşamamaktadır. Bu sebeple sadece cihazı değil, cihazı iyi kullanan uzman personeli de olan Anadolu Tesisat, yaptığı rögar kuyusu bulma işlerini %100 sonuçlandırmakla haklı bir gurur yaşamaktadır.

Rögar kapaklarının yerinin bulunması konusunda zaman zaman sıkıntılar yaşanabilmektedir. Tıkanıklığın ve varsa geri tepmelerin durdurulması için, mutlaka kanalizasyon çukurunun nerede olduğunun tespit edilmesi ve bu kuyunun temizlenmesi gereklidir. Kayıp, gizlenmiş rögar kapaklarının müdahale edilebilir bir bölgede konumlandırılması son derece önemli olsa da, zaman içerisinde rögar kapaklarının yeri unutulabiliyor veya yer çökmesi gibi sebepler ile kaybolabiliyor. Rögar kuyusunun nerede olduğunu aletle bulan tesisat ustası hizmetimiz sayesinde, kayıp ya da bilinmeyen rögar kapaklarınızın tespitini yapıyoruz. Eski yöntemlerle çevrenin kırılıp aranmasına son verecek olan tesisat teknolojilerimiz sayesinde, cihazla rögarın yerini tespit eden tesisatçı firmalar arasında en çok tercih edilen firmayız.

Kırmadan Rögar Kuyusunu Detektör ile Bulan Tesisatçı

Hali hazırda İstanbul’da kırmadan rögar kuyusunu detektör ile bulan tesisatçı sayı çokken, ama birçoğu da ciddi anlamda tecrübesizken Anadolu Tesisat olarak neden en çok tercih edilen firma olduğumuzu iş tecrübemize bağlıyoruz!

Rögar kuyusunu ya da kapaklarını bulma işlemi, profesyonel cihazlarla yapılması en uygun olan tesisat sorunlarıdır. Tadilat masrafları ve vakit kaybı düşünüldüğünde, mutlaka rögar tıkanıklıkları alanında uzman bir tesisat firmasından destek alınarak çözümlenmesi gereken bir konudur.

Kırmadan rögar kuyusunu cihazla tespit eden servis ekibimiz, deneyimleri ve tesisat cihazları ile bu probleme “sorunsuz” ve “en hızlı” şekilde çözüm getirmektedir. Lağım çukurunun yerini robotla bulan tesisatçı usta ve firmamız sayesinde, 5 metre derinlikte bile olan rögar kuyusunu kısa sürede bulabilmekteyiz. Tıkanıklığın baş gösterdiği yerden içeri gönderdiğimiz kameralı cihazımız ile, rögar kuyusuna kadar ilerleriz. Anadolu Tesisat rögar kuyusu ekibimizden bir personelimiz, dışarıda kameralı detektör ile kuyuya gönderdiğimiz cihazın sinyallerini tespit etmek için bölgede dolaşır. Detektör cihazından gelen ses ve titreşimleri takip ederek, rögar kuyusunun yerini belirler. Geniş bir alanda 5 metreye kadar olan gizlenmiş rögar kapaklarını aletle bulan tesisat ustası ekibimiz, gelen değerleri analiz ederek yanılma payı olmaksızın o bölgede rögar kapağını ortaya çıkarma konusunda en başarılı firmalardan birisidir.

Kanalizasyon Sisteminde Dikkat Edilecek Hususlar

Kanalizasyon sisteminde dikkat edilecek hususlar arasında ilk sırada gelen rögar kapakları korunmaz ise zamanla çok ciddi arızalar olarak başınıza dert olabilmektedir!

Söz konusu bina dışında bulunan kanalizasyon borularının birden fazla olması, tesisat sisteminde sorunlar yaratabilmektedir. Bu yüzden bu tesisat boruları rögar sayesinde birleştirilmektedir. Yerine ve yüküne göre farklılıklar gösteren rögar, doğru seçimin yapılmasıyla işlevsel hale gelmektedir.

Yazımızın devamında ise ana rögar konusundan bahsedelim. Ana rögar, adından da anlaşılacağı üzere toplayıcı rögar görevi görmektedir. Örnek verecek olursak, her bina için bir adet ana rögar bulunmaktadır. Rögar ile bina arasındaki bağlantıyı sağlayan borular ise konumuzun esas kısmıdır. Binanın sahip olduğu ana rögar borusu, belediyenin rögar borusu ile birleşmektedir fakat bu borunun kısa veya uzun olması; tıkanmalara veya da pis suların sızıntısına sebebiyet vermektedir. Kanalizasyon sistemi tamiratı yapılırken tesisatçıların dikkat etmesi gereken bir husus olarak; kanalizasyon ustasının rögar bağlantı noktalarını sağlamlaştırarak bu noktaları beslemesi gerekmektedir. Anadolu Tesisat olarak işimizin bütün detaylarına dikkat ederek sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>