Robotla Lavabo Açan Firma | Pis Su Borusu Açma Hizmeti

Su tesisat arızalarında “noktasal atış” yapma ününe sahip olan firmamız, kurulduğu günden bu yana ” dürüst ve kaliteli” hizmet vermektedir.  Müşterilerimizin tıkanıklık, temizlik ve kaçak konularındaki arızalarını çözerken, diğer yandan profesyonel olarak ve bu işi bilerek çalışmaktayız. Her geçen gün kendimizi yeniliyor oluşumuz, gerek kullanmış olduğumuz yöntemler gerekse ekipmanlar açısından; firmamızın diğer bir özelliğidir.Kırmadan robotla tıkanık lavabo açan firmalar arasında en köklü firma olmakla birlikte, genel kanının aksine tıkanıklık tespiti için saatlerinizi harcamıyoruz.Tıkanmış lavabolara özel geliştirilmiş robotlar ve yeni yöntemlerle, sıfır hasar riski bulundurarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tıkanıklık açma işlemlerini, deneyimli tesisatçı kadromuz ile yapmaktayız. Kameralı sistemle lavabo tıkanıklığının yerini bulan tesisatçı ve ekiplerimiz sayesinde, kırmadan veya uzun tadilat süreçlerine girmeden; tıkanıklık olan bölgeleri tespit etmekteyiz. İzlenen yol haritası bu şekilde şekillendiği takdirde ise sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. Tıkalı lavabo borusunu kamera ile açan usta ve firmamızın tesisat teknolojileri ile “tıkalı lavabolar” artık sorun değildir!

Tıkanan lavabo giderleri kimi zaman öyle durumlarda tıkanır ki ne yapacağımızı şaşırırız. Önce pompa yöntemiyle kendimiz açmaya çalışmalıyız. Bu yöntem zararsız sayılabilecek bir yöntemdir. Kimyasal boruları eritebileceğinden çok fazla tavsiye etmediğimiz bir durumdur. Kendiniz açamadığınız tıkanık lavaboları daha fazla zorlamadan uzman bir tesisatci firmasından yardım alarak açtırmalısınız. Anadolu tesisat firması bu konuda sizin yanınızdadır. Tıkanan atık su borularını robotla kırmadan açmaktadır.

     

Robotla Lavabo Gideri Açan Tesisat Şirketleri

Hemen hemen her alanda kullanılan lavabolar, kullanım hatasına ya da tesisat kurulum hatasına bağlı olarak tıkanabilmektedir. Zaman içerisinde gider temizliği ve bakımı yapılmayan lavabo borularında, birikme sonucunda tıkanmalar görülebilir. Lavaboların yoğun olarak kullanıldığı restoran ve alışveriş merkezleri gibi insan sirkülasyonu fazla olan alanlarda, lavabo tıkanıklıkları sık sık yaşanabilmektedir. Tıkalı lavaboları kameralı sistem ile açan servis ekibimiz; yaygın olarak sıvı sabun kalıntıları, yağ veya plastik atıklar ile sık sık karşılaşmaktadır. Eski yöntemlerle bazen açılabilen tıkalı lavabolar, yapılabilecek ters bir müdahale sonucunda tamamen tıkanabilir. Bu nedenle, sağlıklı bir tesisatın tıkanıklığını açmak için mutlaka bir su tesisat uzmanından destek almakta fayda vardır. Tıkanık lavaboyu robotla açan usta ve ekipmanlarımız ile tıkanık borulardaki sorunların giderilmesi konusunda %100 garantiyle yıllardır hizmet vermekteyiz.

Cihazla Lavabo Gider Borusu Açan Su Tesisatçı

Sabun kalıntıları,yağlar ve erimeyen atıkların giderleri tıkaması sonucu oluşan lavabo tıkanıklıkları, ev veya iş yeri sahiplerinin canını sıkan bir durumdur. Çamaşır makinesinden çıkan tüyler ve bulaşık makinesinin aynı gideri kullanması ile geçici ya da kalıcı tıkanıklıklar, zamanla gün yüzüne çıkmaktadır. Lavabodaki tıkanıklığı cihazla açan su tesisat şirketi olarak bizler, sektörde edindiğimiz tecrübeler sayesinde kimyasal ilaç kullanımı veya geleneksel yöntemlere sıcak bakmamaktayız. Tıkanıklığın eski sistem yöntemleri ile açılması esnasında  borular yanabilir hatta contaları zarar görebilmektedir. Genel olarak, geçici çözüm olan kimyasal ilaçlar ile basit tıkanmalar açılsa da, kalıcı ve ağır tıkanıklıklarda kimyasalları boş yere kullanarak var olan tesisattaki arızayı daha da büyütebilirsiniz. Cihaz ve profesyonel ekipmanlar ile tıkanıklıkların açılması hem zaman açısından hem de bütçe açısından daha avantajlı olmaktadır.

Kameralı Robotla Tıkanan Lavaboları Açan Servis Tıkanıklığın sebep olduğu taşmalar ve sızıntılar, su tesisatında ciddi bir arızanın olduğunu göstermektedir. Kimyasal ilaç ile açmayı denediğiniz tıkanık lavabolarının borularının formuna zarar vermiş olabileceğiniz gibi, contaların görevini yerine getirememesine de sebep olabilirsiniz. Tıkanıklıklar, mutlaka bir uzman elin değmesi gereken önemli tesisat konuları arasında gelmektedir. Tıkanıklığın sebebini bulmadan yapılacak her işlem, tıkanıklık derecesini arttırırken tesisata da zarar verecektir. Bu sebeple, lavabo tıkanıklıklarının çözümü konusunda atılacak ilk adım tıkanıklığın sebebinin anlaşılması olmalıdır. Kameralı sistemle tıkanan lavaboları kontrol eden usta ve ekibimiz sayesinde, tıkanmaya sebep olan atıkları veya cisimleri size gösterebilmekteyiz. Kamerada tıkanıklığı tespit ettiğimiz noktada oluşan tortu-çamur birikimi gibi atıklar, dağıtıcı ekipmanlar ile temizlenmekte ve varsa katı atıklar yine aynı cihazımız sayesinde çıkarılmaktadır. Güvenilir ekibimizden teknik destek ve lavaboları açmak için detaylı bilgi almak için sizlere bir telefon kadar uzağınızdayız.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>