Patlak Kırık Boru Tespiti

Patlak kırık boru tespiti nasıl yapılır

Firmamız tarafından yapılan çatlak boru tespiti size kırmadan kaçak bulma imkanı tanır. Ev ve işyeriniz de meydana gelmiş olan kırık borular siz farkında olmadan alt komşunuza su damlamalarına neden olacaktır. Bu sebeple de komşunuzla istemeden olsa aranız açılacak ve canınız sıkılacaktır. Anadolu Tesisat farkı olarak evinizde meydana gelmiş olan patlamış kırık boru tespitlerini ekiplerimiz kameralı cihazlarla su kaçağını noktasal olarak tespit yapan firmadır.

Su kaçağını noktasal tespit yapabilen firmamız temiz su boru patlağı olan problemleri aynı gün içerisinde tamir yapmaktadır. Atık su giderlerinde ki kaçakların onarımlarını ise bir kaç gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Yaptığımız onarımlar firmamızın garantisi altındadır.

Firmamız da ev veya iş yerinizde ki tesisatların tümüne bakabilecek cihazlarımız mevcuttur.
Temiz su boruları,kalorifer tesisat boruları ve atık su gider boruları döşenmiş olan meskenlerde bu tesisatların hepsi vardır. Tesisatların hepsine tek cihazla bakılması mümkün değildir hepsinin ayrı ayrı cihazları vardır. Anadolu tesisat firması bu boruların hepsine bakabilecek cihazlara ve üstün usta tesisatçı personeliyle kaçakların yerini tespit yapabilmektedir.

     

Evinizin banyosunda meydana gelen fayans altı patlak kırık boru tespitini kendi işinde usta olan ekibimiz kameralı dedektörlerle noktasal olarak tespitini yapmaktadırlar. Bu işlem sırasında herhangi bir kırma dökme yapılmamaktadır. Bir düşünsenize daha önceki yıllarda banyonuzun fayans altında meydana gelmiş olan patlak kırık boru tespiti yapmak için fayanslar kırılırdı ve banyonunuz bir inşaat arbedesinden farkı kalmazdı. Ama şimdi ise sadece kameralı dedektörlerle kırma dökme yapmadan noktasal olarak tespiti yapılmaktadır.
İşin yoğunluğunda eve geldiğinizde banyonuzda meydana gelen kötü koku ve su sızıntısından dolayı eviniz harabe halini almıştır. Bu durum karşısında şoke olur ve canınız sıkılmaktadır. Bir telefon kadar yakınınızda olan ekiplerimiz siz aradığınız saatten itibaren problemleriniz kendi sorunuymuş gibi benimseyerek banyonuzda meydana gelen kırık,patlak boru tespitini kameralı cihazlarla noktasal tespit yapan ustalarımız probleminizi en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Küçük çaplı tespit edilen noktalarda ekiplerimiz onarımda yapmaktadırlar.
Ev ve işyerinizde meydana gelmiş olan her türlü patlak kırık boru tespitlerini kameralı cihazlarla noktasal olarak yapıyoruz. Size de arkanıza yaslanıp çayın keyfini çıkarmak kalıyor. Bunun gibi evde tadilata neden olacak olan arızalar çok can sıkıcıdır. Birde can sıkıcı oluşunun yanı sıra kırarak bulmaya çalıştığınız yerin neredeyse tamamını kırmanıza rağmen sızdıran boru ortaya çıkmaz. Bu sinirleri daha da bozan bir durumdur. Patlak borular yüksek basınçlarda sızdırıp bazen sızıntının kesildiği anlar olabilir. O sızıntının kesildiği an da siz oraları kırdıysanız var olan sızıntıyı bile göremezsiniz. Daha önce bizden yardım alan bir çok tesisatçının başına gelen bu durumu gördüğümüz için anlatıyoruz. Bunun için bu tür patlak kırık olan boruların tespitinde Anadolu Tesisat Su Kaçakları servisimizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>