Makine ile Tuvalet Açan Firma

Tuvalet tıkanıklığı; giderilemeyen kötü koku ve işlevini gerçekleştiremeyen tuvalet karşısında sizde ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Tuvaletin neden tıkandığını anlayamadınız mı? Denediğiniz türlü yollar hiçbir işe yaramadı ve tuvaletiniz hala tıkanık mı? En önemlisi tuvalet tıkanıklığı karşısında hangi firmaya başvurmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Anadolu Tesisat, bütün sorularınızın cevabını verecektir. Sizlere doğru adreste olduğunuzu belirtmekten gurur duyarız!

Tuvalet tıkanıklıkları en büyük kabusunuz olmaktan çıkıyor. Teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde tesisat firmaları elektrikli makine ile tıkalı tuvaleti açan servis hizmeti vermektedir. Peki bu iş nasıl yapılıyor, diye merak ediyorsanız açıklayalım. Su tesisatçıları eskiden kırma yöntemiyle arızaları gidermeye çalışırlardı. Fakat bu yöntemin hem uzun sürmesi, hem maliyetlerinin yüksek olması hem de daha zor olması nedeniyle teknolojiden nasıl faydalanacaklarını düşünmüşlerdir. Böylece ortaya aletle tuvalet tıkanmasını açan ustalar çıkmıştır. Bu aletler sayesinde tuvalet tıkanması kameralarla tespit edilerek, robotlarla açılmaktadır.

Tuvalet Tıkanması Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanmasında giderin neden tıkandığını biliyorsanız kendi müdahalenizle belki açabilirsiniz. Örneğin tuvaletin içine bir cisim düştü. Bu durumda cisim tuvalet esi dediğimiz noktanın ötesine geçmemişse tel askı yöntemiyle tuvalet tıkanmasını açmanız mümkün olabilir. Ama eğer tıkanmaya sebep olan cisim esi geçtiğinden ona erişmeniz mümkün olmaz. Bu durumda robotla tuvaletin gider borusunu açan su tesisatçı çağırmak en mantıklı hareket olacaktır. Bu verdiğimiz örnek çok sık karşılaşılan bir durum olmasa da tuvalet tıkanmasının en sık rastlanan nedeni kalitesiz, suda erimeyen tuvalet kağıtlarının klozete atılmasıdır. Bu sebepten dolayı tıkanan bir tuvaleti kendi yöntemlerinizle açmanız mümkün olmayacaktır. Cihaz ile tıkanmış tuvaletleri açan tesisatçı ile iletişime geçmeniz gereken bu durumda tıkalı tuvaletin makineyle açılması gerekmektedir.

Tuvalet tıkanmalarının genel nedeni yoğun tuvalet kağıdı atılmasıdır. Zamanla bu kağıtlar bir yerde birikebilir ve giderin tamamen kapanmasına yol açar. Biz titreşimli makinelerimizle bu atıkları hattan temizliyoruz. Daha sonrasında tuvalet giderini kamerayla görüntülüyoruz. Borular döşenirken hata yapılmış mı , hat kireçlenmiş mi bu tip problemleri de kamera görüntülemesin de tespit ediyoruz. Tüm bunları servis formuna ayrıntılı bir şekilde yazıp size teslim ediyoruz.

Anadolu Tesisat, tıkanan tuvaleti açma konusunda güvenerek arayabileceğiniz bir tesisat firmasıdır. Bizi arayıp servis kaydı açtırdığınız da tuvaletin tıkanıklığını açmak için aşağıda belirteceğimiz adımlar sırası ile izlenecektir:

  • İlk olarak size en yakın cihazlı tesisatçı ekibimizi adresinize göndeririz.
  • Evinize gelen ekiplerimiz, tuvaleti açmak için robot makine kullanarak tuvaletin gider borusundan içeri gönderir.
  • Genellikle robot makine tıkanıklığı parçalayarak açar. Ancak aksi durumla da karşılaşabilir. Her halükarda tıkanıklığın nedeni, tekrarlayıp tekrarlamayacağını ve açılıp açılmadığını teyit etmek için tuvalet giderine kamera gönderilir.
  • Tıkanıklık açıldıktan sonra servis formu dolduran ustalarımız yaptıkları işi garanti altına alır.

Makineyle tuvalet açan firmalar günümüzde oldukça yaygınlaşmaya başladı. İnsanlar internet üzerinde tıkalı tuvaletin borusunu açan yerleri aradıkça da bu sektör ilerleme kaydetmeye devam edecektir. Ama unutulmaması gereken nokta eline her makine alan ve bu işi yaptığını iddia edenler makineyle tuvalet tıkanması açan firmalardan değildir. Bizi referanslarımız ile daha yakından tanıyabilir, güvenilir Anadolu Tesisat firmasını takip edebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>