Ataşehir Kameralı Sistemle Su Kaçağına Bakan Servis

Su kaçağı sorunu giderilmediği takdirde, sorun daha büyük bir hale gelebilmektedir. Bütün bunlara engel olmanın yöntemi ise su kaçağının yerini doğru tespit etmektir. Sizde ev veya iş yerinizde meydana gelen su kaçağının yerini tespit edemediniz mi? Su sızıntıları sorununa çözüm getirecek doğru firmayı bulamadınız mı? Tesisat sıkıntılarınız karşısında çaresiz mi kaldınız? Bütün bunlara son veren sektöründe tek firma ile tanışınız!

Ev ve iş yerlerinde oluşabilecek tüm tesisat sorunları için hizmet veren firmamız, güncel ekipmanlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca eğitimli personelleri ile “hızlı su tesisatı” hizmetini vermektedir. Kırmadan, tesisat sürecine girmeden su kaçaklarını; sahip olduğumuz yetkin personeller ve teknolojik cihazlarımız ile tespit ederek sorununuza çözüm getirmekteyiz. Ataşehir robotla su sızdıran yeri bulan usta ve cihazlarımız ile, su kaçaklarını dakikalar içerisinde tespit ediyor ve tamirat işlemlerini en kısa sürede tamamlıyoruz. Kazma kürekle sızıntıyı bulmak için her yeri kırmaya son veren firmamız ile sahip olduğumuz robotlu, kameralı ve termal makinelerimiz ile ek tadilat masraflarınıza son vermekteyiz. Ataşehir çatlak tesisat borusunu tespit eden servis olarak bizler, kurulduğumuz günden bu yana en geniş servis ağına sahip olma öncülüğü ile hizmet vermekten gurur duyarız.

Kameralı Sistemle Kanalizasyon Borusundaki Kırık Boruyu Tespit Eden Firma

Ataşehir patlak su borusundan gelen sızıntıyı tamir eden şirket olarak bizler biliyoruz ki zaman içerisinde farklı sebeplerden ötürü aşınan borular, ağırlık ve zaman içerisinde çökme veya bazı bölgelerinde kırılma yapmaktadır. Su sızıntılarının başladığı kırıklar, zaman içerisinde çatlaklara dönüşmektedir. Kırıklardan sızan suların şiddeti ile patlayan tesisat borularının tamiri için eskiden kırma ve kaynağın tespiti yapılırdı. Günümüz teknolojisi ile artık kırma ve uzun tadilat süreçlerine girmeden kısa sürede, kameralı sistemle ve robotlarla su tesisatındaki kırık borular kolayca tespit edilebilir. Ataşehir robotla kırık boruyu tespit eden tesisat ustası ve ekibimiz ile sızıntı olan bölgedeki termal kameralar ile tespit ediyor, kısa süre içerisinde onarımını yapmaktayız.

Termal Kamera ile Kalorifer Peteklerine Giden Tesisat Borularında Su Kaçağını Bulan Tesisat Ustası

Günümüzde teknoloji her alanda olduğu gibi tesisat sektöründe de aktif olarak kullanılmaktadır. Arızalanan veya içeriden kaynaklanan sorunların tespitini eskiden kırmadan bulabilmek mümkün değildi. Ancak, tesisat sektörüne getirdiğimiz yeni teknolojiler ile artık kırmadan da sorunu bulabiliriz. Termal kameralar ile sıcak su borularındaki çatlakları, peteklere giden tesisat borularındaki kaçakları bu teknolojik cihazlarımız ile görüntüleyerek, tamirat işlemlerinizi onayınız ardından başlatmaktayız. Ataşehir termal cihazla su kaçaklarını tespit eden şirket olarak, tüm su tesisatı problemlerinizi uzman bakış açımız ve yetkin teknik elemanlarımız sayesinde çözümlüyoruz.

Cihazla su kaçağı bulma işini birden çok firma yapmaktadır. Burada önemli olan tespit yapan firmaların tüm cihazlara sahip olması ve profesyonel tesisatçı personelleri olması gerekmektedir. Bir diğer önemli konu ise yapılan onarımlardan sonra yapılan işin arkasında durabilecek bir firma ile çalışmaktır. Anadolu tesisat olarak yaptığımız onarımların arkasında durmaktayız.

Ataşehir Cihazla Şebeke Borularında Sızıntıyı Bulan Firmalar

Mutfak ve banyolardaki sızıntıyı tespit etmek için kullandığımız aletlerden akustik dinleme ve termal kameralar sayesinde, patlak boruyu kırmadan tespit edebilmekteyiz. Termal kamera ile kırık su borusunun yerini tespit eden servisimiz, alt kata sızdıran boruları da termal kameraların vermiş olduğu görüntü ile bir kaç dakika içerisinde buluyor, tespit ettiğimiz alanda işaretlemeler yaparız. Ataşehir cihazla su kaçağının yerini bulan tesisatçı ekibimiz, tespit edilen alanda delici aletler ile kırma yaparak sızıntı olan bölgede tamiratlara başlar. Aynı gün içerisinde sorununuz çözümlenir ve testleri yapılarak teslim edilir.

Kırmadan Su Kaçaklarının Tespiti

Su kaçakları ve tamiratı konusunda, sahip olduğumuz yılların deneyimi ile teknolojilerimizi birleştirdik. Bugün, hemen hemen gittiğimiz her evde ve iş yerinde dakikalar içerisinde termal, nem ölçer, akustik cihazlarımız ile sızıntının kaynağını ve boyutunu tespit edebiliyoruz. Termal kameralarımız da su sızıntının olduğunu bölgeleri önce işaretleyerek sonra kazarak, su sızıntısına neden olan boruya ve borudaki sızıntı noktasına direk olarak ulaşabiliyoruz. Bu sayede, sizleri de gereksiz tadilat maliyetlerinden ve vakit kaybından kurtarırız. Ataşehir bölgesi ve İstanbul genelinde vermiş olduğumuz su tesisatı hizmetlerimizden yardım almak için, internet sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaşarak, yaygın hizmet ağımızdan kısa sürede faydalanabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>