Kameralı Sistemle Su Kaçaklarına Bakan Firma

Kameralı sistemle su kaçaklarına bakan firma rahatlıkla söyleyebiliriz ki, su kaçağı sorununa çözüm getirilmediği takdirde, daha büyük sıkıntılar ile karşılaşılabilmektedir. Fakat önemli olan, ilk aşamada su kaçağının yerini doğru tespit etmektir. Siz de ev veya iş yerinizde meydana gelen su kaçağının yerini tespit edemediniz mi? Su kaçağı sorununuzu giderecek doğru firmayı bulamıyor musunuz? Tesisat sıkıntılarınız karşısında çaresiz mi kaldınız? Bütün bunlara son veren sektöründe tek firma ile tanışmanın vakti geldi demektir! Anadolu Tesisat

İstanbul genelinde su tesisatı teknolojileri ve yaygın servis ağı ile bilinen firmamız Anadolu Tesisat, su kaçakları ve su tesisatı arızalarının tespitini ve çözüme kavuşturulması ile ilgili işlemlerini yapan bir firmadır. Tesisatta bulunan arızalar ve su kaçağının yarattığı tahribatları veya hasarları “kırmadan” tespit ediyor ve sorunsuz ve kusursuz bir şekilde tamiratını gerçekleştiriyoruz. Yaygın servis ağımız sayesinde acil çağrılarınıza en kısa sürede müdahale eden firmamız, kameralı cihazla su kaçaklarını bulan tesisatçı firmaları arasında en köklü firma olarak bilinmektedir. Ev ve iş yerleriniz için en uygun saatte randevu alarak, sizde su sızdıran borularınızı veya su kaçağı sorununu bizimle birlikte su tesisatı teknolojilerimiz ile tespit ettirebilir, onarımını da yaptırabilirsiniz.

Kameralı sistemle su kaçaklarına bakan firma Anadolu Tesisat, siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak kendini yenilemektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en son üretilen cihazların tümünü ilk olarak temin eden tesisat firmasıdır. Eğitim almamış hiç bir personeli tesisatçı olarak servise göndermemektedir. En az 2 yıl eğitim alan personel konusunda uzmanlaşmadan acemi olarak dairenize veya iş yerinize gönderilmez. Profesyonel bir yardım almak istiyorsanız tercihiniz tabi ki Anadolu Tesisat firması olmalıdır.

     

Termal Kameralı Cihazla Su Kaçağının Yerini Tespit Eden Tesisatçı

Termal kameralı cihazla su kaçağının yerini tespit eden tesisatçı yaptığımız binlerce arıza onarımından biliyoruz ki, su tesisatındaki kaçaklar uzun süreler boyunca belirti vermeyebilir. Tavandaki ya da duvardaki sararmaların başlangıcı daha da ilerleyerek su kaçağını bizlere damlama veya sızıntı şeklinde gösterecek düzeye gelebiliyor. Yüksek su faturalarını takiben, evde oluşan rutubet ve nemli kokular da su kaçağının varlığını kanıtlar nitelikte olabilir. Su kaçıran tesisat borusunu robotla bulan tesisat ustası ile su kaçağından şüphe ettiğimiz yerleri kontrol ettirmemiz ile ilerde oluşabilecek tesisat arızalarını öngörebiliriz. Su kaçaklarının erken fark edilmesi, tesisattaki arıza büyümesini engelleyeceği için ev ve iş yerlerimizde kaçak kontrolünü sık sık yaptırmanız gerekir.

Su kaçağının olası belirtilerini sayacak olursak;

  • Yüksek su faturaları,
  • Kabarmış duvarlar,
  • Su sayacının musluklar kapalı iken bile dönmesi,
  • Duvar, tavan veya fayanslarda sararma

gibi bir takım belirtileri saymak mümkündür. Ev veya iş yerlerinizde bu belirtiler var ise su kaçağı şüphesi düşünülmektedir. Kaçak suyun nereden geldiğini cihazla kontrol eden tesisatçı servisimiz ile kısa süre içerisinde su kaçağı yerini son teknolojik ekipmanlarımız sayesinde öğrenebilirsiniz.

Kalorifer Peteklerine Giden Tesisat Borularında Su Kaçağı Arama Hizmeti

Kalorifer peteklerine giden tesisat borularında su kaçağı arama hizmeti veren firmamız termal kameralı cihazla sıcak su borusunda kaçağı bularak, su sayacına takılacak manometre cihazı ile tesisat ölçümleme işlemini gerçekleştirmektedir. Manometre cihazından aldığımız değerler sonucunda sıcak su borusunda kaçağın olup olmadığını tespit ettikten sonra, yerini tespit etmek için diğer cihazlarımızı kullanıyoruz. Termal kameralarımız, sıcak su borularındaki hasarlı, kaçağa sebep olan noktaları bizlere göstermektedir. Eviniz veya iş yerinizde termal kameralar ile dolaşarak, var olan su kaçağının nerede oluştuğunu buluyoruz. Akustik dinleme ile sızdıran yeri kontrol eden tesisat ustası ve ekibimiz ile bölgedeki su sızıntısını dinleyerek bölgede işaretleme yapıyoruz. Termal kameralarımız ve akustik dinleme cihazlarımızla yeniden test ettiğimiz bölgede su kaçağı var ise, o bölgeyi küçük bir alanda kırıyor ve su kaçağını ortaya çıkartıyoruz.

Kameralı Sistemle Kanalizasyon Borusundaki Kırık Boruyu Tespit Eden Firma

Kameralı sistemle kanalizasyon borusundaki kırık boruyu tespit eden firma listesinde başta gelen Anadolu Tesisat ekibinin kaleme aldığı makalemiz ile daha bilinçli ve arızalar hakkında farkındalığı yüksek tüketiciler olarak olası bir sorunda kendinizi daha iyi ifade edebilmenizi sağlamayı hedefliyoruz!

Kanalizasyon borusundaki olası tesisat arızaları için hizmet veren firmamız, kanalizasyon borusundaki kırık ya da su sızdıran yeri tespit eden çalışmaları eksiksiz ve kusursuz olarak yapmaktadır. Kanalizasyon borusunda oluşmuş bir kırık nedeni ile tesisatta su kaçağı olabilmektedir. Bu kaçağın nereden kaynaklandığını bulmak için mutlaka uzman bir tesisatçı ya tesisat firmalarından yardım almalısınız.

Son yıllarda geliştirilmiş su tesisatı cihazlarından faydalanarak, evlerinizde gereksiz yere tadilata girmemiş ve fazla bir bütçe harcamamış olursunuz. Görüntülü makine ile gider borusundaki su kaçağının yerini bulan firma olarak, tüm tesisat borularında olduğu gibi kanalizasyon borularında da  kanal görüntüleme cihazı ile tespit işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kanal görüntüleme cihazımız ile kırık veya patlamış kanalizasyon boruları kısa sürede tespit ederiz ve tamiratını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Kanalizasyon borusundaki su kaçağını tespit eden kameralı tesisatçı ve ekibimiz tarafından yapılan tüm işlemler, 1 yıl boyunca marka güvencemiz altındadır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>