Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti konusunda oldukça gelişmiş cihazlarla çalışmanın en büyük faydası yapılacak işi en kısa sürede bitirebilmektir. Gereksiz onarım maliyetlerini düşürerek size zamandan büyük tasarruf sağlar. Oldukça genç dinamik bir kadrodan oluşan su kaçak tespiti ekibimiz şimdiye kadar yüzlerce kaçak bulmuştur. Anadolu Tesisat olarak evinizdeki su sızıntılarını bize bırakın ve size nasıl bir hizmet sunuyoruz görün.

Bu cihazları daha önce görmeyen veya bu bilinçte olmayan ustalar makine kaçak mı bulurmuş diyerek tepki gösteriyorlar. Haklılar kaçağı makine bulmuyor iyi eğitilmiş bir tesisatçı cihazın yardımıyla kaçağı buluyor. Zaten akan suyu bu cihaz bulsaydı bu iş çok daha düşük rakamlara yapılırdı. Yani öyle sanıldığı gibi cihazı eline alan herkes kaçak bulamaz.  Normal bir altın arama cihazı gibi kaçak üzerine gelince öteceğini zanneden bir sürü insan var. Halbuki öyle bir şey kesinlikle mümkün değil altın arama cihazında bile böyle bir şey mümkün değil. Cihazla su kaçağını bulma fiyatlarına itiraz edilmesinin sebebi de cihazın sadece 5 dakika içinde kaçağın üstüne gelince öttüğünü düşünüp 5 dakikada bu para çok diyerek yanıltmalarıdır. Ancak hiç bir şey o kadar basit değil cihaz sesi algılayan bir cihaz ve kaçağın olduğu noktadan o sesin çıkmasını tesisatçı sağlamak zorunda. Ayrıca çıkan sesin duyulabilir olması da gerek. Sesi bu hale getirmek için bütün tesisat ağızları körlenir ve basınç uygulanır. Yeterince kaçak oluşturulmuş ise usta cihaz yardımı ile su sızıntısını tespit eder. Üzerine bir şey denk geldiyse veya çukurda kaldıysa ses duyulmaz daha bir sürü buna benzer sıkıntı yaşanabilir. En basit kaçak bile çok zahmetli şekilde bulunur. Etrafı kırmadan dökmeden duvarlara zarar vermeden kaçağın yerini bulabiliyoruz. İşiniz görülüyor ve bundan memnun kalıyorsunuz ancak bu işin yapımı gerçekten zordur.

Su kaçakları dairelerde, fabrikalarda ,avm ve iş yerlerinde yaşanabilen problemlerden biridir. Bu problemden en kısa sürede ve en az hasarla kurtulmak için firmamızı arayabilir ve aynı gün içerisinde size yönledireceğimiz su kaçak ekibiyle bu sıkıntınızdan kurtulmanız mümkündür. En küçük tesisatlar dairelerdir burada 1-2 saat sürecek çalışmanın ardından kaçağın yeri tespit edilir ve sizin isteğinizle onarımı da aynı gün içerisinde yapılabilir. Fabrika ve avm gibi tesisatı büyük olan yerlerde biraz daha uzun çalışma zamanı gerekmektedir. Firma olarak işimizi titizlikle yapıp sizi en az masrafla bu sıkıntıdan kurtarmaya çalışıyoruz.

     

Ev, iş yeri, dubleks daire, villa, okul ve hastane fark etmeksizin bütün su kaçaklarını önce kameralı detektörlerle noktasal olarak tespit ediyoruz daha sonra onarımını yapıyoruz. Nasıl bir yerimiz ağrıdığı zaman doktora gidiyorsak ve doktorda bizim sağlımız ve ağrımızın dinmesi için gereken ilaçları bize yazıyorsa bizde su kaçaklarını kamerayla tespit edip ona göre tedavi yöntemleri uyguluyoruz.

Günümüzde en çok su kaçakları evimizin banyosunda meydana gelmektedir; ve banyonuzda meydana gelen kaçaklardan dolayı canınız sıkılır ve aklınıza bir sürü neden ( ya fayanslar kırılırsa, ya duvar kırılırsa gibi ) gelmektedir. Biz Anadolu tesisat farklı olarak banyonuzda meydana gelen tesisat arızaları cihazla su kaçağı tespiti sayesinde noktasal olarak bulmaktadır. Akustik dinleme cihazları ile temiz suya, kameralı sistemlerle de pis suya bakılır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>