Pimaş Gideri Açma

Çoğu kez zamansız bir şekilde yaşanan aksiliklerden olan pimaş gideri tıkanıklığı bizi çileden çıkarır. Bir de evde misafiriniz varken yaşanırsa tam anlamıyla rezalete dönüşür. Misafir unsuru bu işte etkilidir. Çünkü misafir çocuğu tuvalet kağıdını eline doladıktan sonra komple yumak halinde deliğe atabilir. Veya bir oyuncak bir cisim atabilir gidere. Çocuk aklı ne düşünür neden yapar bilinmez ama bunlar olağan, yaşanan şeylerdir. Oluşan bu arızanın fazla masraf çıkarmadan, bir yerleri kırıp dağıtmadan çözülmesi gerekir. Pimaş gideri açma Anadolu Tesisat olarak tıkanıklık açma makinesi ile yapıyoruz. Tıkalı olan pimaş önce robotla açılır daha sonra ise gidere kamera salınarak borunun neden tıkandığı hakkında size bilgi verilir.
İşyerinizde meydana gelmiş olan pimaş gideri tıkanıklığını ekibimizin özveri çalışmasından sonra zahmetsizce açılmaktadır. Pimaşlarınızda tıkanmadan dolayı meydana gelmiş olan çatlakları ise ekibimizce onarımı yapılmaktadır.

Pimaş gideri tıkanıklıkları ilk başlarda suyu az çekmeyle başlar daha sonra ise tam tıkanma olayı gerçekleşir. Bu tip tıkanmalar boruların eğimsizliğini ve hattın kireçlenmiş olabileceğini gösterir. Bir anda oluşan tıkanmalar ise genellikle yabancı bir cisim atılmasıyla oluşur. Anlattığımız durumların tam terside bir durum olabilir bunu anlamak için kameralı robotlu bir tesisatçıdan yardım almanız gereklidir. Anadolu tesisat firması olarak pimaş açma, işlemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

     

Mutfak ve banyo giderlerinde meydana gelmiş olan pimaş aşınmalar ve zamanla gider borularında tıkanmalar meydana gelmektedir. Dikkatsiz kullanım sonucu yaşanan sorunlar neyse ki en son teknoloji ürünü tıkanıklık açma makineleri ile sıkıntısız bir şekilde çözülüyor. Fakat sorun çözülebiliyor diye dikkatsizce kullanmamak lazım. Mesela en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri tuvalete kolonyalı mendil atılmamasıdır. Bir bezden hiçbir farkı olmayan kolonyalı mendil gittiği boruda bir yere takılırsa yandık demektir. Çünkü her gelen pislik kolonyalı mendile takılır ve orada bir birikmeye neden olur. Maalesef insanlarımız bilerek kolonyalı mendili sıkça tuvalete atıyorlar. İkinci bir kullanım hatası ise tuvalet kağıdının çokça gidere atılması. Normal şartlarda 2 yaprak veya en fazla 3 yaprak koparılması gereken tuvalet kağıdı ele dolanarak bir tomar halinde tuvalete atılırsa tabi ki gider tıkanacaktır. Hatta bazı giderlerde eriyen kağıtların birikme sonucu bir tabaka oluşturarak adeta tahta gibi sertleşmesi görülmüştür.
Bu tıkanıklıklar zamanla su sızıntılarına neden olup buda mülkünüzün hasar görmesine neden olmaktadır.Anadolu Tesisat farkı olarak pimaş giderinizin tıkanıklığını zahmetsizce sadece kameralı cihazlarla açmaktayız.

Ev ve işyerinizde meydana gelmiş olan pimaş tıkanıklıklarını Anadolu Tesisat Pimaş Gideri Açma servisini arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>