Kartal Su Kaçıran Tesisat Borusunu Cihazla Bulan Servis

Su tesisatı kaçakları çoğu zaman başa bela olmaktadır. Özellikle gerek evlerde gerekse iş yerlerinde sıklıkla yaşanan bir problem haline dönüştüyse, soruna mutlaka kökten çözüm yapılması gereklidir. Sizde kendini tekrarlayan su sızıntıları karşısında çaresiz mi kaldınız? Denediğiniz türlü yöntemler, bir çözüm getirmemekle birlikte başınızı daha çok mu ağrıttı? Su kaçağı olduğunu biliyorsunuz fakat sorunun nereden ve neden dolayı kaynaklandığını çözemediniz mi? Tam olarak doğru adrestesiniz!

Gelişen teknoloji ve değişen yaşam standartı sıhhı tesisat sistemin de daha sağlıklı olmasına olanak sağlamıştır. Her türlü temizliğin su ile yapıldığı da bir gerçektir. Tabi burada su ile de hastalıkların gelebileceğini göz ardı etmemek gereklidir. Alt kata akan su gider borularından kaynaklanıyorsa mikroplu ortam çoktan oluşmuş demektir. En kısa sürede alt kata akan bu pis suların nereden geldiğini bulup tamirini yapmak şarttır. Anadolu tesisat firması tespit ve onarım işlerini en kısa sürede gerçekleştiren öncü tesisat firmasıdır.

Su tesisatı boruları neden su kaçırır?

Öncelikle patlamış su borusunun tamirinin, kesinlikle işini bilen ustalar tarafından gerçekleştirilmesi gerektiğini söylemekte fayda vardır. Çünkü söz konusu tamir, sizin yapabileceğiniz türden bir onarım işlemi değildir. Mutlaka teknik bilgi gerektirmektedir. Esas konumuza tekrar dönecek olursak, tesisat borularının su kaçırmasının pek çok nedeni olabilmektedir.

  • Tesisat borularınız yıpranmış olabilir.
  • Tesisat borularınız kalitesiz malzemelerden yapılmış olabilir.
  • Kaliteli ve yıpranmamış tesisat boruları, zaman içerisinde meydana gelecek yapım ve yıkım işlemleri; kimi zaman ise çevresel faktörler nedeniyle(inşaat işlemleri vb.) zarar görmüş olabilir.
  • Doğal nedenlerden kaynaklı olarak(deprem vb.) tesisat borunuzda meydana gelen çatlaklar, zamanında tespit edilememesi sonucunda daha büyük su sızdırma sorunlarına yol açmış olabilir.

Su tesisatı arıza tespiti ve onarımı alanında uzun yıllardır hizmet veren firmamız, sektörün en eski firmalarından birisidir. Uzun yıllardır verdiğimiz bu hizmet sektöründe, daima ” kesin çözüm” odaklı çalışarak, işlerimizi kusursuz olarak tamamlamayı başardık. Kartal su sızdıran yeri cihazla bulan tesisatçılarıyla şirketimiz, kameralı sistemlerle eviniz veya iş yerinizdeki arızayı bulmak için çalışmalarını yürütmektedir. Sektöründe öncü olan firmamız, kırıp dökmeye gerek kalmayan su tesisatı teknolojilerine sahip bir firmadır. Görüntülü sistemler sayesinde arızaların kaynağını bularak, dinleme cihazlarımız ile arıza kaynağının olduğu noktayı kesinleştiririz. Kartal su kaçağını tespit eden kameralı tesisat servisi olarak İstanbul’un her noktasına “kaliteli tesisat hizmetini” taşıyoruz.

Termal Kamera ile Patlayan Su Borusunu Tespit Eden Tesisat Ustası

Evlerde kötü kokudan sürekli ıslak bölgelere varana kadar sorun çıkaran su tesisatı arızalarının tespit ve onarımında profesyonel bir tesisat şirketi ile çalışılmadığı takdirde, istenmeyen sonuçlarla karşılaşılması olağan bir durum. Tesisattaki herhangi bir kaçak veya sızıntı sebebi ile, duvarınız nemli kaldığı süre boyunca rutubet yapabilir, bu sorun alt komşunuza dahi gidebilir. Kartal robotla patlak tesisat borusunun yerini cihazla bulan servis hizmetimiz, sık sık patlak su boruları ve kaçakları ile karşılaşmaktadır. Apartmanlarda sık sık gördüğümüz tavanın sararması ve devamında tavandan su damlaması bize ciddi tesisatta kaçak olduğunun belirtisini vermektedir. Ancak, her su kaçağı bu şekilde belirti vermeyebilir. Bahçelerde ya da zeminde oturan ev sahipleri ya da iş yeri sahipleri, su kaçaklarını fark etmesi biraz zaman alabilir. Kurumayan toprağın varlığı, su sayacının hızlı dönmesi, duvardaki ıslaklıklar, su birikintisi elbette hemen fark edilmeyebilir. Yüksek faturalar ile karşılaşanlar ise, su tesisatında ya da su saatinde arıza olduğundan şüphelense de aslında sorun su kaçağı olabilir. Kartal görüntülü cihazla su kaçıran boruyu bulan tesisatçı yardımımız ile, şikayet ettiğiniz bu gibi durumların kaynağını bulmak için teknolojik cihazlarda faydalanmaktayız. Akustik dinleme ve robotla müdahale ettiğimiz bölgelerde su kaçağını bulduğumuzda, sizlere bu alanları gösteriyor ve onayınızın ardından tamir işlemlerini tamamlamaktayız.

Makine İle Fayansın Üstüne Çıkan Suyu Bulan Şirket

Fayans, seramik ve parkelerin üstüne çıkan suları fark eden kişiler, bu durumu ilk olarak su dökülmesi olarak algılamaktadır. Fakat zaman içerisinde parkelerin kabardığını ve sürekli bir su birikintisinin olduğunu fark eden ev veya iş yeri sahipleri; su tesisatında bir problem olduğuna kanaat getirerek bizlere ulaşırlar. Su tesisatı şirketlerinin genel olarak bazı testleri yapması gerekmektedir. Bu testler sonucunda ise bazı tespitlere ulaşılmalıdır.  Kartal cihazla parkenin altında patlayan su borusunu bulan tesisatçı firması olarak hizmet veren ekiplerimiz, su birikintisi şikayetlerinde su tesisatı teknolojilerini devreye sokmaktadır. Su tesisatının ölçümlenmesi işlemini takiben, su tesisatındaki kaçağın sıcak su ya da soğuk su tesisatından mı kaynaklandığını bularak işe başlarız. Sıcak su ya da soğuk su tesisat borularındaki kaçağın başlangıç noktasını bulmak için, akustik cihaz dinleme ve nem ölçer cihazlardan yararlanmaktayız. Termal kameralar ile test ettiğimiz görüntüler sayesinde, işaretleme yaparak; yalnızca gerektiği takdirde kırma işlemine başvuran tek firmayız. Gereksiz yere kırıp dökmeden tesisat arızalarını bulma konusunda en yetkin personele ve ekipmana sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bilgisayarlı Sistemle Su Tesisat Kaçaklarına Bakan Su Tesisatçı

Eski yapıların zamanla aşınmasını takiben; borulara dökülen yağlar,kimyasal açıcılar da zaman içerisinde boruların bükülmesine, çatlamasına neden olmaktadır. Bu durum ilerideki tesisat kaçaklarının da temelini oluşturmaktadır. Kimyasal deterjanlar veya açıcıların sebep olduğu aşınma ile zamanla delinmelerin meydana geldiği gider borularında, ek olarak su kaçakları meydana gelmektedir. Su kaçaklarının tespiti için hizmet veren firmamızın sık karşılaştığı bir durum olan tesisatta su kaçaklarının tespiti ve onarımı zor arızalar değildir. Kartal kameralı cihazla kaçak suyun nereden geldiğini bulan firma olarak, vermiş olduğumuz tesisat hizmetlerinde tek bir cihazla işlem yapmayarak, işimizi ve evinizi garanti altına almaktayız. Kartal görüntülü sistemle tesisat kaçaklarının yerini tespit eden servis hizmetlerimiz, tarafımızdan 1 yıl olarak garantilidir. Siz değerli müşterilerimize her zaman yardımcı olmaya hazır profesyonel ekibimiz, yalnızca bir telefon kadar uzağınızdadır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>