Kameralı Robotla Tuvalet Açan Servis

Kameralı robotla tuvalet açan servis olarak net bir şekilde söyleyebiliriz ki, tuvalet tıkanıklıkları her yerde sık sık görülebilen bir sorundur! Kimi zaman yabancı cisimlerin atılması kimi zaman da kanalizasyonlarda oluşan tesisat aksaklıkları sebebi ile karşılaştığımız bu problem, çözümsüz değildir! Anadolu Tesisat tarafından uzun yıllardır verilen robotlu tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz ile kanalizasyon borularındaki tıkanıklığı kısa bir sürede çözümleyebilirsiniz. Kameralı robotla tuvalet açan servis olarak tıkanıklık açma hizmetimiz garantilidir.

Tuvalet Tıkanıklığını Kamerayla Açan Servis – Tuvalet Açarken Kameralı Sistemler Ne İşe Yarar?

Birçoğunuzun aklına “Tuvalet açarken kameralı sistemler ne işe yarar?” sorusu gelmiştir. Tuvalet tıkanıklığını kamerayla açan servis olarak tecrübelerimizle sorunuzu yanıtlayacağız.

Tıkanmış tuvaletleri açarken, her firmanın kullanması gereken ekipmanlar vardır. Ancak, kameralı sistemlerin pahalı olmasından dolayı çoğu tesisatçı firmaları, kameralı sistemleri kullanmadan tuvalet tıkanıklıklarını açma konusunda hizmet vermekteler. Kameralı sistemlerin faydası ise, pimaş borularındaki tıkanıklığın kaynağını kırmadan görebilmek ve tıkanıklığı açtıktan sonra test işlemlerinde kullanmasıdır. Kameralı sistemler kullanılmadan tıkanıklığa yapılan her müdahale yeniden tekrar etme riski taşımaktadır. Çünkü tıkanıklığı açmak için kullanılan robot sadece tıkanıklığı açar, sebebini göstermez.

Oysa atık su gider borularındaki tıkanıklıkların sebebi zamanla topraktan giden boru hatlarının çökmesi veya kanalizasyon tesisatında kırılmalar olabilir. Bu gibi problemlerin neden olduğu tıkanıklıkların açılması ancak geçici çözümlerdir. Tesisatta bu gibi durumlar var ise, bunu ancak kameralı cihazlar ile görebiliriz. Tıkanıklığın yeniden tekrar edeceğini, sorununun kalıcı çözümü için tesisat borularını değiştirmesi gerektiğini müşterilerimize ancak bu şekilde söylemekteyiz. Kameralı cihazla pimaş borularını açan tesisatçı usta ve ekibimiz ile ihtiyacınız olan “tuvalet tıkanıklığı açma” probleminizi bizimle çözebilirsiniz.

Tuvalette oluşan tıkanıklık problemi biliyoruz ki bekleyecek bir iş değildir. Bu yüzden sizlere aradığınız aynı gün içerisinde servis gönderme garantisi veriyoruz. Söz verdiğimiz saatler içerisinde mutlaka adresinizde bulunuyoruz.

     

Tıkanmış Tuvaleti Makineyle Açan Tesisatçı Firmaları – Tıkalı Tuvaletleri Nasıl Açıyorsunuz?

Tıkanmış tuvaleti makineyle açan tesisatçı firmaları en çok “Tıkalı tuvaletleri nasıl açıyorsunuz?” sorusu ile karşılaşırlar.

Tuvalet tıkanıklığının en yaygın sebebi, kanalizasyon borularında kırılma ve benzeri gibi bir problemin oluşmasıyla şehir kanalizasyon borularına atık suların gitmemesi veya katı cisimlerin atılmasıdır. Günümüzde gittiğimiz çocuklu evlerde sık sık karşılaştığımız tuvalet tıkanıklıklarının asıl sebebi katı cisimler olarak karşımıza çıkmaktadır. Belki bir oyuncak, belki bir tokanın sebep olduğu tuvalet tıkanıklıkları, epey can sıkıcı olabiliyor. Misafirleri olan müşterilerimizin “acil imdat” taleplerine koşan Anadolu Tesisat tuvalet tıkanıklığı açma ekiplerimiz, sizi kısa sürede tıkalı tuvalet probleminden kurtarmak için var.

Kameralı cihazla tıkanıklığı kontrol eden tesisatçı ekiplerimiz, kısa bir süre içerisinde tıkanıklığının kaynağını bulacaktır. Klozetten gider borularına gönderdiğimiz kameralarda tıkanıklığın sebebi bir katı cisim mi ya da farklı bir problem mi olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Tuvalete eğer tıkanıklığı yaratacak bir katı cisim kaçmış ise, katı cismi robotumuzun ucunda bulunan kıstırgaçlı uç sayesinde yukarıya çekiyoruz.

Robotla Tıkalı Tuvaleti Açan Tesisatçı – Tıkanmış Tuvaletleri Açmak İçin Ne Gibi Yöntemler Deniyorsunuz?

Sorularınıza özenle ve dikkatle cevap vermeye çalıştığımız makalelerimiz ile su tesisatları hakkında yeterli bilgiye sahip olmanızı sağlıyoruz. Bu bağlamda makalelerimizin genelini sizden gelen sorular üzerine kurarak, ihtiyaç duyduğunuz bilgilere daha kolay ulaşmanızı hedefliyoruz.  Makalemize yine sizlerden sıkça duyduğumuz bir soru ile devam ediyoruz. Tıkanmış tuvaletleri açmak için ne gibi yöntemler deniyorsunuz? Robotla tıkalı tuvaleti açan tesisatçı olarak işte cevabımız;

Tıkalı tuvaletlerin her zaman katı cisimler sebebiyle oluştuğunu söylemek yanlıştır. Tuvalete atılmış katı cisim yoksa dahi tuvaletler tıkanabilir. Kameralı sistemler ile tıkanıklık kontrolü her zaman en iyi tespit aracı olsa da ilerlemiş tıkanıklıklarda yeterli olmayabiliyor. Robotla pimaş tıkanıklığı açan tesisat servisi olarak, tıkanmış tuvaletlerde her zaman önce kameralı sistemler ile tespit işlemi yapıyor sonra da robotlar ile tıkanıklığı açıyoruz. Ancak, tıkanıklığın ilerlemiş olduğu durumlarda veya kanalizasyon hatlarında oluşan tesisat kırıkları veya çökmelerin olduğu durumlarda, kameralı cihazlar ile verim alamasak da, Anadolu Tesisat bünyesinde bulunan son teknoloji robot sistemleri ile kireçli borularda rahatça ilerleyebilir, tuvaletlerdeki tıkanıklıkları açabiliriz.

Anadolu Tesisat firması olarak bizler, geçici çözümlerden yana değiliz. Gittiğimiz her konutta ya da iş yerine, detaylı bir tespit çalışması yaparız ve sorunu net bir şekilde “yanılmaksızın” müşterilerimize anlatırız. Firma olarak, “güvenin” “kazanç”tan önce geldiğine inanıp, tüm tesisat hizmetlerimizi bu inancımıza göre vermekteyiz. İhtiyacınız olan pimaş borularındaki tıkanıklığı açan kameralı firma ise, biz Anadolu Tesisat olarak 12 servis aracımız ile daima hizmetinizdeyiz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>