Tuvalet Açma | Klozet Açma

Kırmadan tuvalet açma robotla çok daha kolay. Klozetin içine kaçırdığınız koku gidericileri çıkarmak için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadı. Klozet tıkanıklığı açmak için sakın sürekli sifona basmayın. Tıkanan klozetin borusundan sular geri taşmaya başlar. Artık sizin için problem olan pis su gider tıkanıklıkları sorunuzu en uygun ve en kısa zamanda çözüme ulaştırıyoruz. Yaptırırken özen gösterdiğiniz seramiklerinizi kırdırmanıza gerek yok.

Tuvaletler neden tıkanır ?

Tuvalet açma artık çok kolay! Kırmadan tıkalı tuvaletinizi açıp tıkanmaya sebep maddeleri çekip alıyoruz. Tuvaletlerde sık yaşanan tıkanıklık olaylarının sebeplerinden başlıca söz etmek gerekirse hatalı kullanımıdır. Wc tıkanıklığı gözünüzü korkutmasın kanal açma makineleri ile tadilat gerektirmeden borunuzu değiştirme zahmeti göstermeden tıkalı tuvalet açma tekniğimiz ile sizleri çözüme kavuşturuyoruz. Bilinçsizce atılan tuvalet kağıtları gider borularınızın tıkanmasına yol açabilir. İnşaat sırasında borunun içine atıkların kaçması yada zamanla borunun kireçlenme yapmasında bu soruna neden olabilir. Klozet veya alaturka tuvalet fark etmez tuvalet açma servisimiz en kötü tıkanmaları bile kökünden temizler alır. Tuvaletinizi temizlerken içine bir şey kaçırabilirsiniz ama biz onu gider borularını kırmadan açabiliyoruz. Tuvaletin deliğine kaçan yabancı maddeler dirsek veya es denilen bölgede takılır kalır. Üzerine birde tuvalet kağıdı eklenince tuvaletten suyun taşması imkansız değildir. Sizlere ekonomik çözümler sunan tuvalet açan ustalarımız hızlı ve pratiktir. Çözümsüz kalmayın bize telefon açın size en yakın tuvalet açıcı ustamız kısa sürede müdahale eder.

Robotla tıkanmış klozetleri açan tesisatçı ustalarımız boruya zarar vermeden bu işi yapmaktadır. Makine ile tuvalet açan firma olarak bizler yaygın servis ağımızla İstanbul’un tüm ilçelerine aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.

Makine ile tıkalı tuvalet açan firmalar – Robotla pimaş açan şirketler

Tuvalet tıkanıklığı açma dediğimizde aklımıza pis su ve kötü kokular gelmelidir. Tesisattaki pis su giderinin temizlenmesi çok daha zahmetli bir iştir. Tuvalet tıkanıklığı tuvalete atılan yabancı maddelerin boru içinde birikerek tıkanmasıyla görüntü kirliliği ve hoş olmayan kokulara sebebiyet verir. Uzman ekiplerimiz tıkanıklık oluşmuş bölgeyi özel kameralı cihazlarımız yardımıyla kırmadan açmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma cihazları pratik ve temiz sonuç vermekle birlikte sizleri doğru biçimde yönlendirir. Kamera yardımıyla tıkalı bölge tespit edilerek borunun içindeki atık maddeyi parçalayarak hiçbir kırılma yapılmadan işlem gerçekleştirilir. Tuvalet lavabo açıcı gibi kimyasal ürünlerle her zaman geçici çözüm sağlanır. Bu tür ürünleri kullanmak tuvalet tıkanıklığı açma konusunda canınızı sıkabilecek sonuçlar doğurur. Doğru adres olan firmamız sizi bu yükten kurtararak oluşabilecek tüm sorunları asgariye indirmektedir. Bunun yanı sıra yaptığı her işin arkasında sonun kadar durur ve destek sağlar.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>