Atık Su Gideri Açma

Başınıza gelebilecek sıkıntılı işlerden biridir gider tıkanması. Atık su yani pissu gider tıkanıklarınızı robot ve kameralı cihazlarla en kısa sürede adrese ulaşıp yine en kısa zamanda probleminizi sonlandırmaktayız. Atık su gideri açma işleminde gerekli tüm ekipmanın haricinde ustalık mutlaka gereklidir. Atık su gideri açma için kullanılan tüm malzemelerin bir dizi farklılık gösteren kullanım şekilleri vardır.
Makinelerimiz ve kameralı sistemler, İstanbul`da bizde bulunmaktadır. Bugün bile yeni kameralı, detektörlü cihazlar ve kimyasallarla problemlere müdahale eden tek Anadolu Tesisat olarak biziz. Atık su borularındaki kırıkların sonucu kimyasalların etkisi ile tamir etme tavsiye edilmez çünkü geçici bir çözüm olacaktır boruda yenilenme yapılmadan kalıcı olarak sorun düzelmiş sayılmaz tüm ısıtma sistem tesisatlarında kimyasalların vesilesi ile kazmadan kaçaklar önlenir. Tıkanıklığın sebebi, tıkanıklığı açmak için kullanacağımız yolu belirler. Yağlanma sebepli bir tıkanıklık ise tıkanma işlemi sonrasında yağlanma kimyasallar ile giderilmeli tıkanma olayı aksi durumda tekrar eder.

Atık su tesisatları zamanla içerisinde biriken pisliklerden dolayı tıkanabilir. Özellikle klozet giderlerine bir cisim kaçırılması ile tıkanıklık oluşur. Tıkanıklığa sebep olan pislik ise zincirli uçla temizlenerek boru tıkanıklığı açılabilir. İçerisine kaçırılan madde geri çekilemeyecek bir cisim ise parçalanarak rögara gönderilmesi gerekmektedir. Bu problemleri robotla atık su gideri açan firmalar gerçekleştirmektedir.

     

İş ahlakımız, sizi rahatsız eden tesisat olaylarına sektörde ilk kullanılmaya başlayan ekipmanlar ilaveten profesyonel ekip arkadaşlarımızla o an sorunu çözer, teslim ederiz. Bazen yan yana geçen giderlerin Atık su borularındaki kaçaklardan dolayı duvarlarınız kırılır kırılma işlemi bu sebeple son teknoloji ürünleri ile kontrol edildikten sonra yapılmalıdır. Karşılaştığınız bu gibi kaçak durumlarında Anadolu Tesisatı seçmeniz yılların tecrübesi ve ekipmanları ile kırılma dökülme yaşamadan işi teslim almanızı ve endişe etmeden kullanmanızı sağlar.

Bünyemizdeki teknolojik malzemeler, İstanbul ve Türkiye genelinde bizim öncülüğümüzde kullanılmaya ve tanınmaya başlanmıştır. Bugüne değin son teknoloji ürünleriyle hizmet sunan tek kuruluşuz.
Pimaşta var olan bir kaçağı tespit etmek modern yöntemlerle bile çok zor bir işlemdir. birçok firma atık su kaçakları ile bu sebeple ilgilenmez atık su boruları tazyiksiz şekilde akar dolayısı ile kameralı kaçak bulma yollarında görülmeleri çok zor bir hal alır Çoğu durumda yandaki evin Atık su tesisatındaki kırıkların sonucu sizin eviniz kazılır bu yüzden emin olunmadan kazılmamalıdır tazyikli metot sorunu şebeke tesisatında algılar ise Ufak bir açma işlemi ile müşteriye kaçak gösterilir ardından fiyat verilir çürümüş boru kaynaklı sorun dışında o saniye müdahale edilir eğer kaçak sorun eğer borulardaki pas ve çürüme nedeninden kaynaklanıyor ise 24 saat sonra boru değiştirilir ve kaçak önlenir.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>