En İyi Musluk Markaları


Herhangi bir konuda tercih yaparken elbette ön bir araştırma yapmak oldukça önemlidir. Özellikle fiyat, kalite ve müşteri memnuniyetinden emin olarak alacağınız bir ürün olması çok önemlidir. Fakat bu aşamaya gelmeden önce ilk yapılaması gereken, satın alınması gereken ürün ile ilgili yeterli etüdü yapmış olmaktır. Konumuz musluk olduğuna göre en iyi musluk markasını araştırmadan önce bilmemiz düşünmeniz gereken şey nasıl bir musluk alacağınızdır.En iyi batarya markalarını ve fiyatlarını paylaştığımız yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • İhtiyacınız olan musluk hangisi,
  • Fiyat aralığımız ne,
  • Bütçenizi ne kadar zorlayabilirsiniz,
  • Aradığınız muslukta öne çıkan özellikler neler olmalı,
  • Aradığınız musluğun ölçüleri ne olmalı?

Musluk Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tüm bunlara tam olarak belirledikten sonra karar vermek hem çok daha kolay olacak, hem de satın aldıktan sonra pişman olma ya da yanılma ihtimaliniz çok düşük olacaktır. Şimdi en iyi musluğu nasıl alabilirsiniz, bir kaç adımda anlatalım. Öncelikle şunu belirlemek gerekir, almayı düşündüğünüz batarya banyo için mi, mutfak için mi? Eğer banyo için alacaksanız, öne çıkan özellik kaliteli çelikten olmasıdır. Çünkü banyolar buharlı ve nemli ortamlardır ve bu ortamda kullanılan musluk ya da bataryaların paslanma veya korozyona uğramaması söz konusudur. Banyoya alacağınız ucuz bir musluk, kısa süre içinde paslanarak kararır. Ve kısa süre içinde kötü görüntüye sahip ve yıpranmış bir batarya ile kala kalırsınız.

Fakat alacağınız musluk ya da batarya mutfak içinse o zaman öne çıkan özellik farklı olacaktır. Mutfak deyince bu konuda ilk danışmanız gereken kişi o mutfağı kullanan hanımefendi olmalı. Çünkü mutfakta musluktan dolayı yaşanan sıkıntıları ya da avantajları en iyi bilen onlardır. Mutfak musluğundaki bir arıza en çok da onların canını sıkar. O sebeple baştan işi sağlama alıp onlara sormak en doğrusu olacaktır. Şimdi mutfakta ilk öne çıkan özellik mutfak musluğu ya da bataryasının ebat olarak evyeyi çok kapatan ve bulaşık yıkarken zorluk çıkaran bir model olmamasıdır. Ayrıca duş başlığı şeklinde uzayan muslukları tercih etmek de mutfak işlemlerini oldukça kolaylaştırmaktadır.

En Kaliteli Musluk Hangisi?

Bunları bilip karar verdikten sonra, marka fiyat markajında incelersek Artema çok kaliteli fakat fiyat açısından her bütçeye uygun değildir. Fiyat ve kalite birlikte olsun diyorsanız ECA da tercihiniz olabilir. Son yıllarda tercih edilen bir başka markada Şpd ve özelliği yerli ürün olması. Bu saydığımız markalar içerisinden size en uygun modeli seçmekte başka bir ayrıntıdır. Önceleri bu tarz yapı aparatlarını ucuza almak için Karaköy gibi yerler tercih edilse de günümüzde iyi bir araştırma ile uygun fiyata kaliteli markaları internetten de bulmanız mümkündür.

Biz firma olarak hangi musluğu tercih ederseniz edin servis sağlamaktayız. Alacağınız musluğu bizden de alabilir, kendiniz de önceden temin edip montaj talep edebilirsiniz. İyi bir musluğun özellikleri hakkında bilgiler verdiğimize ve en kaliteli musluk hangisidir sorusuna cevap verdikten sonra musluk fiyatlarından bahsedebiliriz. Çin mallarının tesisat sektörüne girmesiyle birlikte musluk fiyatları çok büyük farklılıklar göstermektedir. Ancak bize sorarsanız ucuz bir musluk alıp daha sonra musluk tamiri ihtiyacı duyacağınıza, kaliteli bir musluk alarak Anadolu Tesisat’tan musluk montajı talep edebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımızla garantili servisimizle en iyi musluk tercihinizde size yardımcı olmak için varız.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>