Makine İle Tıkalı Su Tesisat Borusu Açan Firma

Su tesisatlarında yaşanan sorunlardan biri de tıkanmış su tesisatı borularıdır. Temiz su tesisatında suyun az gelmesi, ya da atık su tesisatında suyun gitmemesi gibi durumlarla karşımıza çıkan tıkalı su tesisat borusu her iki durumda da çok can sıkıcı olmaktadır. Fakat gelişmiş makineler sayesinde tıkanmış su borusu açma işlemleri günümüzde kırma dökme yapılmadan mümkündür. Peki tıkanmış su tesisat borusu nasıl açılır? Tıkanmış tesisat borusunu kırmadan açmak mümkün müdür? Tesisat sıkıntıları için hangi firmaya başvurulmalıdır? Bu yazımızda tesisat açılması sırasında kullandığımız tekniklerden bahsederek sizleri doğru firma ile tanıştırmak isteriz!

Tıkalı Tesisat Borusunu Makineyle Açan Servis

Tıkanan tesisat borusunun makinelerle açılabileceği konusuna kısaca değinmiştik. Gelişen teknoloji sayesinde su tesisat sektörü yepyeni cihazlar, makineler ve yöntemlerle adeta güncellendi. Su tesisatlarındaki tıkanıklığı açan makineler, sayesinde bu işlemler tadilata gerek duyulmadan yapılıyor. Elbetteki bu tarz makineleri mahalle arasında kalmış tesisatçılarda bulmak pek mümkün değil. Her biri pahalı olan bu cihazlar genellikle cihazla tesisat borusu tıkanıklığı açan firmalarda bulunuyor. Peki bahsettiğimiz tıkalı tesisat borusunu açan makineler hangileri, nasıl çalışıyor buna değinelim.

  • .Kanal açma makinesi
  • Jet yıkama motoru
  • Tesisat borusu görüntüleyen kameralarBu aletler yardımıyla, tıkanıklığın yeri tespit edilerek, açma çalışması başlatılır. Tıkanıklık açma çalışmasının ardından kamerayla kontroller yapılarak tıkanıklığın açıldığı teyit edilir. Su borusu tıkanıklığı açan tesisatçılartıkanıklığı makineyle açılamayacak yerde bulduysa, ya da tıkanıklığın sebebi eğimsiz boru, çökme gibi durumlarsa tamiri için sadece bir bölgede kırma yaparak çalışmaktadır. Gereksiz yere kırma işlemini gerçekleştirmeyen firmamız sizleri zahmetli temizlik süreçlerinden kurtararak, bütçenizi korumayı misyon edinmiştir. Tıkalı su tesisat boruları açan ustalar uzun yılların deneyimiyle bu işi yapmalıdır. Her eline makine alan, ben ustayım diyerek ortaya çıkarsa, tesisat sistemleri işin içinden çıkılamaz bir hal almaktadır.

    sizinde temiz su borularınız da veya gider borularınız da böyle bir problemle karşılaşırsanız bizi arayabilirsiniz aynı gün içerisinde size en yakın ekibimizi yönlendirip sorunu çözüme kavuşturabiliriz

    Tıkanık su tesisat borusu açan yerler arıyorsanız Anadolu Tesisat yanınızda. Firmamız uzun yıllardır sektörde hizmet veren ustaların deneyimlerini Avrupa teknolojisi makinelerle birleştirdiğinden su tesisatı tıkanıklığını makine ile açan firmalar arasında en çok bilinen güvenilir firma olmayı başarmıştır. Garantili hizmet anlaşımız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en az maliyetle tıkalı su borusu tamir işlemleri yapmasıyla geniş bir referans ağına sahip olmuştur. Bizi iletişim numaralarımızdan arayarak tıkanan su borusunu makineyle açan servis hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>