Beykoz Su Kaçağını Cihazla Tespit Eden Tesisat Firması

Söz konusu su tesisatı kaçakları olduğunda, çoğu kez çaresiz kalınmaktadır. Bazen evlerinizde bazende iş yerlerinizde karşılaştığınız ve hatta kendisini sıklıkla tekrarlayan su kaçağı problemi; baş belası olup çıkmaktadır. Peki karşılaştığınız su kaçağı problemi karşısında ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Su kaçağı sorununun kaynağını bulamadınız mı? Su kaçağı için çağırmış olduğunuz firma her yeri kırmaktan öteye geçemedi mi? En önemlisi yaptığınız onca masrafa karşılık, sonuç olarak temizlenemeyen bir ev/iş yeri ile karşı karşıya mı kaldınız? O zaman rahat bir nefes alıp bütün bunlara son veren, sektöründe tek firma ile tanışınız!

İstanbul genelinde yaygın servis ağı ve profesyonel teknik ekibi ile hizmet veren su tesisatı firmamız, bu sektörde kurulan ilk firmalar arasındadır. Su kaçaklarından tıkanıklığa kadar geniş bir arıza çeşitlerinin tespiti ve onarımı konusunda destek olan firmamızın girişimleri sayesinde, artık evinizde veya iş yerinizde hiçbir alan kırılmadan sorunlu bölgeye müdahale edilmektedir. Meydana gelen arızaların tespiti ise dakikalar içerisinde %100 sonuç ile gerçekleştirilmektedir. Beykoz su kaçaklarını kameralı sistemle bulan usta ve tesisatçımız ve gerek robotlu sistemler, gerekse de makineli sistemlerimiz sayesinde, gereksiz tadilat masraflarından sizleri kurtarıyor, tertemiz işçiliğimiz ile evlerinizi aldığımız şekilde teslim ediyoruz. Beykoz su kaçıran yeri robotla bulan tesisat ustası ve teknik personellerimizin desteği sayesinde, kısa sürede kaçakları görüntülüyor ve diğer cihazlarımız ile de teyit etmeyi ihmal etmiyoruz. Beykoz görüntülü cihazla su sızdıran yeri tespit eden servis hizmetimiz için bizlere internet sitemizde bulunan telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Sıhhi tesisat arızalarının noktasının bulunup tamir edilebilmesi için cihazlardan yardım almak mecburi bir durumdur. Kimse evinde ki su kaçağının yerinin bulunması için evini kırdırıp harabeye çevirtmek istemez.
Arıza tespitini yapabilmek için temiz suyu test etmek şarttır. Temiz su tesisatlarında problem yok ise atık su gider borularında su kaçak araması yapılması gereklidir. Anadolu tesisat firması arıza tespitlerini ve onarımlarını garantili şekilde yapan bir tesisat firmasıdır.

Su Akıtan Yeri Kameralı Sistemle Kontrol Eden Tesisatçı

Su kaçaklarının başlangıç noktasını bulmak için,kırmadan işlem yapılması en doğru olan tespit yöntemi olmalıdır. Evimizde ya da  iş yerimizde su kaçağının hangi bölgede olduğunu tespiti için mutlaka bir kaç konunun incelenmesi gereklidir. Su kaçaklarında sorulması gereken sorulara örnek vermek gerekirse; suyu kapatınca dahi “su sayacının dönüp dönmediği,  sararma olan bölgelerin olup olmadığı, su faturasında belirgin yükselişlerin gözlenip gözlenmediği” olarak sayılabilir. Beykoz kamera ile su sızdıran yeri tespit eden servis hizmetimiz sayesinde tesisata manometre bağlanır. Su sayacının su tesisatından ayrılmasını takiben, manometre cihazı takılarak teste başlanır. Test esnasında geçen sürelerde manometre ibresi bir anda düşüyor ise su tesisatında oluşmuş su kaçağının, temiz su tesisatından kaynaklandığını söylememiz mümkündür. Manometre cihazının bize vermiş olduğu temiz su tesisatındaki kaçak bilgisinin, sıcak sudan mı yoksa sıcak sudan mı kaynaklandığını bulmak için ikinci aşamaya geçeriz. Sıcak su sisteminin vanadan kapatılmasını takiben, tesisata yeniden su basılır. Eğer, bir süre sonra aniden düşüyorsa su kaçağı soğuk suda, düşmüyor aynı kalıyor ise sıcak suda olduğunu böylelikle tespit etmiş oluruz. Beykoz fayansın altında patlak su borusunun yerini tespit eden firma olarak, yaptığımız her işlemde akıllı su tesisatı teknolojilerini kullanıyor ve her yaptığımız işlem için 1 yıllık hizmet garantisi sunmaktayız.

Kalorifer Peteklerine Giden Tesisat Borularında Su Kaçağı Arama Hizmeti

Manometre ile sıcak su borularında su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra, Beykoz kalorifer  borularındaki kaçağı bulan termal kameralı tesisat ustası ekibimiz ile, su kaçağının nereden kaynaklandığının tespitini yapıyoruz. Sıcak su borularındaki kaçakların elbette bir çok sebebi var.  Beykoz robotlu sistemle tesisat borularında su kaçağını kontrol eden servis ekibimiz, sıcak su borularındaki kaçağın ana noktasını kırmadan, kamera ile tespit etmektedir. Kalorifer peteklerinde ya da borularda oluşabilecek her türlü kaçağın onarımını yapan firmamız ile, 1 gün içerisinde tespit ve onarım işlemleriniz tamamlanmaktadır.

 Bilgisayarlı Sistemle Kırık Su Borusunu Bulan Şirketler

Kırık su borusu, su kaçaklarının en büyük nedenlerinden birisidir. Kullanılan tıkanıklık açma kimyasallarından ve diğer ilaçlara varana kadar kimyasal çözümler, boruların tahrip olmasına ve kırılmasına neden olabilmektedir. Kırılan borudan su kaçağının başlamasını takiben, ev veya iş yerlerinde rutubet problemi, nereden geldiği anlaşılmayan su sızıntıları görülebilmektedir. Beykoz makine ile kırık boruyu bulan tesisat firması olarak hizmet verdiğimiz İstanbul genelinde, kendi özel servis araçlarımızla araya taşeron koymadan tespit ve tamiratını kendimiz yaparız. Su kaçağı tespiti konusunda tamirat yaptığımız ev ve iş yerlerine ise aynı sorun oluşması halinde, 1 yıl boyunca ücretsiz hizmet veren bir firmayız. Bu anlamda güvenilirliğini kanıtlamış firmamız, müşteri memnuniyetini de garanti altına almıştır. Ve sizlere yalnızca bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>