Kamerayla Tesisata Bakan Tesisatçı

kamerayla-tesisata-bakan-firma

İstanbul’da kamerayla su tesisatına bakan tesisatçılar her geçen gün artış gösterse de firmaların kullandığı makineler, su kaçaklarını tam bulabilecek kapasite değildir. Tesisat borularını kontrol eden birden fazla makineyle çalışmak, kaçağın bulunduğu yeri bulmayı kolaylaştırıyor. Her makinenin kullanıldığı ortam farklı olduğu için su kaçağı bulan cihazların hepsine sahip olmak gerekir. Müşterilerimizin sorunlarında genele bakmaksızın, her mekana uygun kamera sistemleriyle birlikte çalışıyoruz. Küçük bir evin su sızıntısını bulan kamera , fabrika veya otel gibi büyük işletmelerin tesisat borularının rötgenini çekecek kameralara sahibiz.

Su sızıntıları eskiden bu yana ev ve ofis yaşamını kötü etkileyen, yaşam kalitesini düşüren büyük bir tesisat sorunudur. Gider hatlarından akıp gitmesi gereken suyun, tahliye aşamasında çatlaklar ve çeşitli sebepler nedeniyle sızması su kaçağının oluşmasına zemin hazırlar. Bu oluşan kaçağın tespit edilememesi demek, dairenin kullanılamaması anlamına gelir. Kullanılmayan banyo ve tuvalet, duvarlarda nem oluşmasına, kötü kokuların yayılmasına sebep olur. Kaçağın yaşandığı bölümlerde bulunan parkeler ve mobilyalar tahribattan etkilenir ve zarar görür. Bu tarz sıkıntıları yaşatan ve hayatı kalitesizleştiren su kaçağını tespit etmek eskiden çok zahmetli ve pis bir işlemdi. Kırıp dökme sonucunda etraf kirlenir, tamirat süresi uzar ve bazen yanlış yer kırıldığı için kaçak bulunana kadar çalışmalar yapılırdı.

Evinize veya iş yerinizde su kaçağı için gelen her firmada bütün cihazlar olmayabilir. Gelen ustanın hem temiz suyu test edecek cihazı hemde pis su giderlerine bakabileceği kameralı sistemleri olmalıdır. Su kaçakları her zaman temiz su borusunun patlamasıyla oluşmaz. Giderler zamanla delinmiş olabilir. Ayrıca kalorifer tesisatında da kaçak olma ihtimali vardır. Tüm bunlara ayrı ayrı ustalar çağırıp baktırmak yerine gerekli cihazlara sahip olan bir firma ile çalışmak , hem zaman açısından hemde para açısından kayıpların yaşanmamasının önüne geçer. Tüm bu ekipmanlara sahip olan Anadolu tesisat ile kısa sürede ve daha ucuza bu problemden kurtulmanız mümkündür,

   

Su Kaçağında Teknolojik Dönem

Modern teknolojinin gücüyle yenilikçi bir adım atan tesisatçılar, artık su kaçağı tespiti yaparken tek bir yeri bile kırıp dökmüyor, kamera yardımıyla kaçak oluşan bölgeyi tespit ediyor. Tesisatçılar; teknolojik donanımlarıyla birlikte, su sızdıran daireye gelerek, kamera sistemini devreye sokuyor ve su kaçağı tespitini gerçekleştiriyor. Kaçak tespit edildikten sonra, çalışma planı gerçekleştirilerek kısa sürede onarma işlemini tamamlıyorlar. Kamerayla su kaçağı tespiti, son dönemlerin en yenilikçi hasar tespit ve onarım mekanizması olarak kabul ediliyor. Son derece profesyonel bir şekilde kaçak noktası, sızıntı bölgesi tespit edilebiliyor.

Kamerayla Su Tesisatına Baktırmanın Faydaları

Kameralı su kaçak tespiti eskiye oranla çok daha kusursuz ve çözüm odaklı işler çıkartıyor. Eskiden yanılma payı çok yüksek olurdu. Bazen yanlış yer için hasar tespiti yapılır, boşu boşuna yıkılırdı. Kameralı su kaçak tespiti ile bu sorun ortadan tamamen kalktı. İşte yeni sistemin sağladığı faydalar;

  • Kırıp dökme işlemi bulunmaz.
  • Doğru alanda, doğru nokta tespiti yapılır.
  • Temiz iş çıkartır.
  • Çözüm odaklıdır.
  • Nem, duvarda şişme gibi kötü sonuçlar yaşanmaz.
  • Zaman tasarrufu sağlar.
  • Kısa sürede tespit edilir ve aynı hızla onarım yapılmasını sağlar.
  • Tüm bu faydalar kamerayla çalışan su tesisatçıların ne kadar çözüm odaklı olduğunu gösteriyor.

Kameralı Tesisat Firması

Anadolu Tesisat, kameralı su kaçak tespiti yapan firma olarak hizmet vermektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan kameralı su kaçağı arama cihazları sayesinde evinizin hiçbir yeri kırılmadan su kaçağının yeri bulunup onarılıyor. Avrupa teknolojisinin bire bir aynısı olan cihazlarımızın yanı sıra su kaçak bulan tesisatçı ustalarımızın yıllara dayanan deneyimi, firmamıza özel yöntemlerle su kaçağı tamiri yapıyoruz. Ekiplerimizin tümünde son sistem cihazlarımız mevcuttur. Su kaçak tespit servisimizi çağırdığınızda en yakın ekibimizi size yönlendiriyoruz. Ekiplerimiz kamerayla tesisat kontrolü yaptıktan sonra, arızanın nedenini, nasıl onarılacağını ve maliyetini belirleyerek size açıklar. Kameralı cihazlar sayesinde, arızayı kendi gözlerinizle görebildiğiniz gibi, dijital ortamda kaydederek size teslim edebiliyoruz.

Kameralı ile Tesisata Bakan Usta

Dijital teknolojinin her geçen gün ilerlediği bu dönemlerde su tesisat ustalarının yeni çıkan makineleri kullanmaları sektöre yenilik kattı. Özellikle su tesisat arızalarında kullanılan son sistem makineler ustaların işini zaman ve maliyet bakımından düşürdü. Tesisat ustanızın makinesi olmadığında araştırma yapmak için evinizin çeşitli yerlerini kırarak sonuca ulaşmaya çalışıyordu. Artık kamerası bulunan tesisat ustaları var, en son teknolojiyi evinize getirip su arızalarının yerinin belirlenmesinde tadilat oranını yarı yarıya düşürüyor. Sizlere tavsiyemiz çözüm bulamadığınız sorunlarla daha fazla uğraşmadan kameralı tesisat ustası yardımı ile sonuca ulaşın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>